Most – Slavia 4:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 2:3 (1:2 po s.n.) | Prostějov – Litoměřice 4:3 (kon.)
Přerov – Motor ČB 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 0:1 (po pr.) | Frýdek-M. – Havířov 5:4 (kon.)
Kadaň – Kladno 2:3 (po pr.)
LHK Jestřábi Prostějov
4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 30.01.2017, 18:00 • Zimní stadion Prostějov • Chance liga • 47. kolo

57:35
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Aleš Pavlas – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

57:35
    Hanták zbytečně oslabuje svůj celek! Hokejista Litoměřic se dopustil nepochopitelného zkratu a za držení protihráče dostává dvě minuty.

47:35
    Litoměřice si zahrají přesilovou hru! Aleš Holík dostává dvě minuty za podražení.

44:56
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Matěj Bažant – 2 min., hrubost).

32:07
    Jaroslav Kalla odchází na dvě minuty za hákování. Domácí mohou přidat další trefu!

24:04
    Litoměřice si zahrají přesilovou hru. Alexandr Grebeňuk dostává dvě minuty za hákování.

15:18
    Počet hráčů na ledě se vyrovnání! Domácí špatně střídali a dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

14:37
    Máme tady první vyloučení dnešního utkání! Ondřej Smetana si odsedí dvě minuty za sekání!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 2. Matuš (Žálčík), 21. Fiala (Švec, Hozák), 23. Rudovský (Indra, Martin Novák), 46. Žálčík (Šlahař, L. Luňák) – 20. J. Veselý (Jaroslav Kalla), 47. Jaroslav Kalla (J. Veselý, Stoklasa), 52. Stoklasa

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Barvík) – D. Kolář, Štindl, Grebeňuk, V. Zadražil, T. Kvapil, A. Holík (A) – Fiala, Hozák, Švec – L. Luňák, Venkrbec (C), Indra – Matuš, Šlahař, Žálčík – L. Krejčík, Martin Novák (A), Rudovský.
    HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (20. Šindelář) – Jebavý, J. Šulc (A), Š. Havránek, Pavlas (C), Barák, Smetana, Bažant – Hanták, Kopta, Loskot – Jaroslav Kalla, J. Veselý, Stoklasa – Půlpán, Miškář, M. Ondráček – J. Dvořák, R. Pilař, O. Procházka.

Rozhodčí: Fiala, Kika – Barteček, Konvička