Bournemouth – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Arsenal – Watford 1:2 (kon.) | Burnley – Leicester 1:0 (kon.)
Middlesbrough – West Brom 1:1 (kon.) | Sunderland – Tottenham 0:0 (kon.) | Swansea – Southampton 2:1 (kon.)
Liverpool – Chelsea 1:1 (kon.)
AFC Bournemouth
0:2 (0:0)
Crystal Palace FC
Úterý 31.01.2017, 20:45 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 23. kolo
    90+2. Christian BENTEKE - 0:2

90+2
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. Po následném dlouhém nákopu brankáře Hennesseyho Simon Francis propadl v rozehrávce a namazal míč střídajícímu Townsendovi, jehož následný centr z levé strany přesně našel hlavu CHRISTIANA BENTEKEHO a ten měl úlohu snadnou!
    46. Scott DANN - 0:1

46
    Tak to bylo rychlé, ani ne minutu po začátku druhé půle se Eagles dostávají do vedení! Puncheonův tečovaný nákop do pokutového území propadl až ke SCOTTU DANNOVI, který dokázal usměrnit balon k pravé tyči!