Chambly – Monaco 4:5 (po pr.) | Angers – Caen 3:1 (kon.) | Auxerre – Saint-Étienne 3:0 (po pr.)
Bastia – Nancy 2:0 (kon.) | Les Herbiers – Guingamp 1:2 (po pr.) | Rennes – PSG 0:4 (kon.)
FC Chambly-Thelle
4:5 (0:2)
AS Monaco
Středa 01.02.2017, 18:00 • Stade Pierre Brisson, Chambly • Francouzský pohár • 1/16 finále

A je za námi konec utkání! Do čtvrtfinále nakonec postupuje slavný celek AS Monaco. Ve 48. minutě to vypadalo, že si Monako dokráčí za pohodlným vítězstvím, ovšem domácím se podařilo třemi brankami srovnat a navíc v prodloužení hráli proti deseti hráčům Monaka. Ovšem prokázala se zkušenost a kvalita, jelikož hostující Monako vstřelilo další dvě branky a zaručilo si postup do čtvrtfinále. Třetiligový tým se však nemůže za dnešní výkon stydět, jelikož bylo opravdu vzdorným soupeřem pro hosty. (20:32:19)

120+2

120+1
    Navíc hlavní sudí nastaví do druhého prodloužení jedinou minutu. Vypadá to, že o postupujícím je již rozhodnuto.

120
    Hosté budou mít v závěru ještě rohový kop.

118
    Hostující tým se snaží držet balon co to jde, ovšem domácí z posledních sil napadají a pokouší se ještě vyrovnat stav utkání.

117
    Pouze pár minut dělí hostující Monako od postupu. Podaří se jim udržet náskok nebo domácí znovu vyrovnají a uvidíme pokutové kopy?

116
    Exekutor standardní situace však trefil pouze stojící zeď, ale domácí mají balon stále v moci.

115
    Domácí celek bude mít k dispozici dobrou příležitost skórovat ze standardní situace.

114
    Momentálně mohli zahrozit hostující hráči, kteří se dostali do rychlého protiútoku, ovšem naštěstí pro domácí skončil balon za brankou Pinoteaua, který ho mohl následně rozehrát svým spoluhráčům.

111
    Chambly právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jenom se daří domácímu týmu ještě korigovat skóre! John Popelard posunul balon před pokutové území na ROMAINA PADOVANIHO, který technickou střelou nedal brankáři De Sanctisovi sebemenší šanci – 4:5!

109
    Poprvé se ve druhém prodloužení dostali na polovinu Monaka taktéž domácí, ovšem dlouho tam nezůstali a po ztrátě balonu musí rychle makat zpět.

108
    Druhé prodloužení začalo aktivněji hostující mužstvo, které se snaží držet balon na polovině soupeře.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První prodloužení je za námi. Ačkoliv hraje Monako o deseti lidech, tak se dokázalo dvakrát prosadit a se šancemi domácího celku na vítězství to nevypadá dobře. Monako se prosadilo dvakrát po rohovém kopu, ovšem před námi je ještě patnáct minut a stát se může cokoliv.

105+2
    První prodloužení skončilo.

105+2
    Střela však nebyla nijak silná, aby ohrozila brankáře Pinoteaua, který ji zachytil do rukavic.

105+1
    Monako bude mít ještě v závěru prvního prodloužení výhodu standardní situace.

105
    Jednu minutu přidá hlavní sudí do prvního poločasu.
    103. GLIK - 3:5

Petr Peleška

Branky: 56. Soubervie, 81. Gendrey, 90+3. Soubervie, 111. Padovani – 17. Mbappé, 34. Lemar, 48. Mbappé, 96. N'Doram, 103. Glik

Karty:   70. Padovani (CHY), 90+2. Doucoure (CHY) – 90. Rodrigo (ASM)   89. Raggi (ASM)

FC Chambly-Thelle: Pinoteau – Soubervie, Doucoure, Rocher, Jaques, Rodrigo (69. Popelard), Henry (78. Gendrey), Padovani, Lefaix, Burel, Fuanda Kinkela (52. Couturier)
    Náhradníci: Pontdeme – Doucoure, Popelard, De Aruajo, Couturier, Benmeziane, Gendrey

AS Monaco: De Sanctis – Nguinda (78. Cardona), Diallo, Raggi, Glik, N'Doram, Lemar (63. Fabinho), Moutinho, Mbappé, Boschilia, Carrillo (55. Germain)
    Náhradníci: Badiashile – Fabinho, Cardona, Mendy, Beaulieu, Tirard, Germain

Rozhodčí: Hamel – Boutry, Aube