Chambly – Monaco 4:5 (po pr.) | Angers – Caen 3:1 (kon.) | Auxerre – Saint-Étienne 3:0 (po pr.)
Bastia – Nancy 2:0 (kon.) | Les Herbiers – Guingamp 1:2 (po pr.) | Rennes – PSG 0:4 (kon.)
AJ Auxerre
3:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Středa 01.02.2017, 18:00 • Stade de l'Abbé Deschamps (Auxerre) • Francouzský pohár • 1/16 finále

Máme za sebou poměrně překvapivý vývoj utkání, když po devadesáti minutách jsme se branky nedočkali, nicméně v prodloužení padly góly hned tři, když se o všechny postaralo domácí Auxerre a vyřadilo ze hry Saint-Étienne. Domácí v prodloužení dokázali využít většinu chyb svého soupeře a postup dále si za předvedenou snahu zasloužili. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:35:38)

120
    119. Kenji Van BOTO - 3:0

119
    Auxerre právě vstřelilo branku!
    Jako bych to přivolal! O výsledku utkání rozhoduje po chybě obrany Saint-Étienne KENJI VAN BOTO.

118
    Zatím to neypadá na vyrovnání ze strany favorita, takže se pravděpodobně dočkáme senzace.

117
    Další přihrávka na hráče Saint-Étienne neprošla pozornou obranou domácího Auxerre.

116
    Adama Ba se hodně ukvapil a vystřelil z velké vzdálenosti, i když mohl posunout na volného Yattaru.

115
    Hráči Auxerre se snaží držet míč, aby nepustili soupeře k nějakému výraznějšímu tlaku.

114
    Po centru a hlavičce Lacroixe se k míči dostává brankář Boucher a chytá.

112
    Prodloužení pomalu plyne ke svému závěru a zatím nesledujeme žádnou další změnu ve skóre.

110
    Hosté se sice tlačí dopředu, ale zatím jim chybí moment překvapení.

108
    Adama Ba rozhodně nikam nespěchal a spíše pošetřil trochu času.

107
    Hostům se nedaří a po chybě mají míč fotbalisté v bílých dresech, kteří se rozhodně nikam neženou.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Po krátké přestávce bude pokračovat druhé prodloužení a domácí se nachází ve velice komfortní situaci, což se rozhodně neočekávalo.

105+1
    První prodloužení skončilo.
    105. Birama TOURÉ - 2:0

105
    BIRAMA TOURÉ dostal míč za hranicí pokutového území a utěšenou ranou posílá domácí do dvoubrankového vedení!

104
    Hostům se zatím nedaří dostat soupeře pod souvislejší tlak a Auxerre se zkušeně brání.

Pavel Černý

Branky: 98. Yattara, 105. Touré, 119. Boto

AJ Auxerre: Boucher – Aguilar, Sparagna, Tacalfred, Fournier, Boto, Konaté, Mathis (C) (80. Touré), Obraniak (66. Fumu Tamuzo), Ba, Courtret (62. Yattara)
    Náhradníci: Lenogue, Goujon, Diallo, Fumu Tamuzo, Touré, Ayé, Yattara

AS Saint-Étienne: Moulin – Malcuit, Lacroix, Perrin (C), Polomat – Selnaes, Dabo (65. Hamouma), Lemoine – Monnet-Paquet, (78. Rocha Santos) Roux, Keyta (58. Nordin)
    Náhradníci: Pierre-Gabriel, Rocha Santos, Hamouna, Pogba, Pajot, Nordin, Maisonnial

Rozhodčí: Abed – Philippe, Hebrard