Chambly – Monaco 4:5 (po pr.) | Angers – Caen 3:1 (kon.) | Auxerre – Saint-Étienne 3:0 (po pr.)
Bastia – Nancy 2:0 (kon.) | Les Herbiers – Guingamp 1:2 (po pr.) | Rennes – PSG 0:4 (kon.)
Les Herbiers VF
1:2 (0:0)
EA Guingamp
Středa 01.02.2017, 18:00 • Stade Massabielle • Francouzský pohár • 1/16 finále

Je dobojováno! Les Herbiers srdnatě bojovalo a proti Guingampu si vynutilo půlhodinové prodloužení, v něm ale o deseti hrajícím domácím začaly rychle docházet síly a o postupu En Avantu do čtvrtfinále Coupe de France rozhodl ve 113. minutě Mathieu Bodmer. To je z mé strany vše, příště na počtenou! (20:30:51)

118
    Guingampští fotbalisté přišli o míč na polovině hřiště, domácí se ale daleko nedostali a balon skončil v autu.

117
    Žlutou kartu dostává Giresse (EA Guingamp).

115
    Hosté mají míč i nadále pod kontrolou, fotbalisté Les Herbiers se ne a ne dostat k souvislé kombinaci.

113
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Zdá se, že nedotlačí, jelikož MATHIEU BODMER vrací sedm minut před koncem prodloužení favorizovanému Guingampu vedení!

111
    Pichot si připsal další povedený zákrok, načež se hosté navíc provinili faulem, a tak budou mít hráči Les Herbiers spoustu času na rozehrávku.

109
    O deseti hrající domácí se vydali do protiútoku, který ale skončil nedaleko před pokutovým územím Guingampu.

108
    Hosté se dvakrát v krátkém časovém sledu prokousali do zakončení, nicméně ani jedna z těchto střel ale Pichota neohrozila.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První prodloužení skončilo.

104
    Domácí to přehnali s agresivitou při napadání a byl jim odpískán faul, hráči v bílých dresech budou mít spoustu času na rozehrávku.

103
    Veškerý děj se stále odehrává na útočné polovině Guingampu, první poločas nastavení je však již téměž u konce.

101
    Střídající Blas to zkusil z levé strany, Pichot si však s jeho pokusem z ostrého úhlu poradil.

100
    Po nepovedené akci Guingampu bude následovat pouze odkop od Pichotovy svatyně.

98
    Ze zajímavě se rodícího protiútoku Guingampu nakonec žádné nebezpečí pro Pichota nepramenilo, domácí odkopli míč až k půlící čáře.

96
    Domácí fotbalisté se srdnatě brání a už jen něco málo přes dvacet minut je dělí od penaltového rozstřelu.