Jihlava – Táborsko 2:1 (kon.) | Trnava – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Zorja Luhansk – Slovácko 3:0 (kon.)
Karviná – Vorskla Poltava 0:0 (kon.) | Ostrava – Poprad 8:0 (kon.) | Slavia – Osijek 1:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Vlašim – Štěchovice 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:3 (1:2)
FK Mladá Boleslav
Středa 01.02.2017, 13:30 • Steinbrunn, Rakousko • Přípravný zápas

79
    Trnava právě vstřelila branku!
    Trnavští se dostávají na dostřel vydařenou trefou MATÚŠE ČONKY z přímého kopu.

73
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Středočeši se ujímají dvoubrankového vedení zásluhou DA SILVY, jehož hlavičku sice napoprvé dokázal brankář zneškodnit, ale na následnou dorážku již byl krátký.

26
    Po hezké kombinaci se na rohu pokutového území opřel do míče MAREK MATĚJOVSKÝ a svou ranou, která se otřela o tyč, prostřelil Jakubecha.

18
    Mladoboleslavští se prosazují a vyrovnávají na 1:1. Po odvráceném rohovém kopu vrátil míč do vápna Matějovský, balón propadl až na zadní tyč k PATRIZIU STRONATIMU, který jej usměrnil do sítě.

6
    Slovenští fotbalisté se v samotném úvodu dostává do vedení. Šťastným střelcem je ANTON SLOBODA.

Radek Kozel

Branky: 6. Sloboda, 79. Čonka – 18. Stronati, 26. Matějovský, 73. Silva

FC Spartak Trnava: Jakubech – Čögley, Hladík, Godál, Janso – Greššák, Bello – Schranz, Sloboda, Čonka – Yilmaz.
    Náhradníci: Vantruba – Horník, Mihálik, Košťál, Gagnon, Thomson, Jirko, Dubec.

FK Mladá Boleslav: Sestava FK Mladá Boleslav v I. poločase: Diviš – Pauschek, Čmovš, Stronati, Fleišman – Levin, Matějovský – Přikryl, Magera, Fabián – Chramosta.
    Sestava FK Mladá Boleslav ve II. poločase: Vejmola – Jánoš, Da Silva, Hůlka, Keresteš – Takács, Mareš – Vukadinovič, Valenta, Nečas – Železník.