Jihlava – Táborsko 2:1 (kon.) | Trnava – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Zorja Luhansk – Slovácko 3:0 (kon.)
Karviná – Vorskla Poltava 0:0 (kon.) | Ostrava – Poprad 8:0 (kon.) | Slavia – Osijek 1:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Slovan Bratislava 2:2 (kon.) | Vlašim – Štěchovice 1:1 (kon.)
MFK Karviná
0:0 (0:0)
FK Vorskla Poltava
Středa 01.02.2017, 13:30Přípravný zápas

81
    Hosté střídají. Z placu odchází Tkačuk a Mjakuško, jejich místa zaujmou Mělnik a Tiščenko.

71
    Hosté provádějí hned trojí střídání. Hřiště opouštějí Ostapenko, Šarpar a Zagorulko. Na hřišti přichází Kovtun, Nasibulin, Šapoval.

62
    Hosté střídají. Sapaje nahrazuje Kuněv a velice aktivního Chljobase střídá Zaryčňuk.

60
    Ostapenko vedl další útok Poltavy, následně předal míč Mjakuškovi, ale jeho střelecký pokus vykryl Laštůvka.

51
    Brilantním zákrokem proti střele Chljobasy z rohu pokutového území se vyznamenal Laštůvka.

49
    Jan Šisler fauloval pronikajícího soupeře. Ukrajinský celek následně standardní situaci rychle rozehrál, ale Karvinou tím nezaskočil.

46
    Druhá pětačtyřicetiminutovka začne bez Ďegtjarova, kterého na hřišti nahradil Odarjuk.

43
    Blíže se konec prvního poločasu a něco málo aktivnější se jeví přeci jen ukrajinský celek. Ten měl v předcházejících minutách hned dvě nebezpečně vyhlížející akce, ale skóre zůstává i nadále neměnné.

30
    Zagorulko se narážečkou se spoluhráčem hezky uvolnil, ale svou ranou nechal pouze vyniknout brankáře Laštůvku.

29
    Chljobas svým centrem sice našel hlavu Sapaje, ale jeho hlavička byla nepřesná.

13
    Chljobas se elegantně zbavil svého strážce, ale svou ranou mířícího do horního rohu nakonec nezacílil přesně.
    Branky:

MFK Karviná: Laštůvka – Dressler, Košťál, Hošek, Eismann – Šisler, Janečka – Moravec, Panák, Kalabiška, Wágner. Trenér: Jozef Weber.
    Náhradníci: Pastornický – Plesník, Holík, Puchel, Smrž, Galuška, Budínský, Duda, Jurčo.

FK Vorskla Poltava: Sarnavskij – Sapaj, Rebjonok, Ostapenko, Česnakov, Tkačuk, Šarpar, Mjakuško, Chljobas, Ďegtjarov, Zagorulko. Trenér: Vasil Sačko.
    Náhradníci: Vičnyj Odarjuk, Zaryčňuk, Nasibulin, Kušnirenko, Kovtun, Mělnik, Tiščenko, Šapoval, Kuněv.