Technika Brno – Šumperk 1:2 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 6:0 (kon.)
Tábor – Nymburk 6:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Bílina – Kobra 3:5 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 3:4 (1:2 po s.n.) | Sokolov – Klášterec nO 2:6 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 4:1 (kon.)
Děčín – Řisuty 5:1 (kon.) | David Servis – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:4 (kon.)
Pelhřimov – Písek 4:8 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:6 (0:4, 1:1, 1:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 04.02.2017, 17:302. liga skupina Západ • 32. kolo

Klášterec si připisuje na své konto vítězství 6:2, když o své výhře rozhodl již v první třetině. Utkání velmi slušně odřídila trojice rozhodčích na čele s Patrikem Vokřálem. Hezký večer všem ze Sokolova. (19:44:48)

59:45
    Pfister střílí mimo.

59:02

58:54
    Račanský se z otočky neprosadil a následně byl Roman Kašpar vychytán Kašákem!

58:38
    Klášterec ve čtyřech.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20

57:02
    Jan Páleník (Klášterec) – 2 minuty za nedovolené bránění.

56:38
    Jaroslav Kulich (Klášterec) – 2 minuty za držení protihráče.

55:20
    Michael Čejka (Sokolov) – 2 minuty hrubost.
    Michal Žižka (Klášterec) – 2 minuty podražení.

54:45
    Po dobrém zákroku domácího brankáře, zcela odkrytou branku míjí Vladislav Vrtek!

53:54
    Kašparova střela přinutila k zákroku Kaššáka.

53:14
    Susova střela neprošla za Kaššáka.

52:31

52:18
    Sokolovu se nedaří usadit se v útočném pásmu.

51:32
    Klášterec dostal kotouč do středního pásma.

50:48
    Baník právě vstřelil branku!
    A tuto početní výhodu využívá MARTIN TRAPL 2:6! Asistence: Martin Gombár, Jiří Janata.

50:31
    Václav Cestr (Klášterec) – 2 minuty za faul loktem. 34 vteřin přesilovky 5 na 3 pro Sokolov.

49:43

49:05
    Aleš Macháček (Klášterec) – 2 minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

48:47
    Čejkova přihrávka před branku Klášterce byla sražena bránícím hráčem.

48:15

47:43
    Petr Račanský (Sokolov) – 2 minuty za hru vysokou holí.

47:30
    Kuchař má puk pod kontrolou.

47:05
    Ofsajd Sokolova.

46:15
    Michael Čejka (Sokolov) – 2 minuty za hrubost.
    Miroslav Kuncl (Klášterec) – 2 minuty za podražení.
    Hraje se 4 na 4.

46:00
    Buly se bude opakovat jelikož z něj byl vykázán Martin Diviš.

46:00
    Zakázané uvolnění Klášterce.

45:14
    Řezníček nahazuje kotouč do útočného pásma.

44:38
    Dobrý zákrok Kuchaře.

43:57
    Byl odpískán ofsajd domácím a přinesl hodně zlé krve.

43:19
    Kuchařův rozklek byl proti hostující střele.

42:34
    Klášterec právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ TOUŠEK svou druhou brankou v dnešním utkání zvyšuje skóre na 1:6! Bez asistence.

41:51
    Otto Novák si poradil i ve velmi složité situaci v obranném pásmu pod tlakem.

41:08

40:45
    Po střele Páleníka se vhazuje ve středním pásmu.

40:01

Druhá třetina byla již vyrovnanější a také skončila nerozhodně 1:1. Poslední třetina začne cca v 19:05 hodině.

40:00

39:19
    Povedenou přesilovou trefu si na své konto připisuje LUKÁŠ HRDLIČKA 1:5! Asistence: Vladislav Vrtek, František Mála.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:29
    Petr Binias (Sokolov) – hákování.

37:59
    Traplovu střelu si našla Kaššákova lapačka.

37:12
    Páleník odehrál puk před dotírajícím Romanem Kašparem.

33:38
    Václav Cestr se v dobré pozici neprosadil přes výborného Kuchaře!

32:54
    Kuchař lapačkou přikrývá kotouč.

32:02
    Slušné fotbalové dovednosti s pukem ve středním pásmu předvedl hostující Hierman.

31:26

30:52
    Račanský holí tvrdě atakoval Hiermana.

30:08
    Další postavení mimo hru v podání modrožlutých.

29:33
    Ofsajd zastavil útočnou snahu Klášterce.

28:52
    Icing tentokráte na straně Sokolova.

28:08

27:29
    MARTIN GOMBÁR snižuje na 1:4! Asistence: Martin Trapl.

27:23

27:00
    Kaššák vyráží střelu Čejky, Trapl jí však nedostává za záda hostujícího brankáře!

26:54
    Čejkova střela minula branku Kaššáka.

26:09
    Sokolov porušil pravidlo o ofsajdu.

25:23
    Martin Diviš (Klášterec) – 2 minuty za podražení.

25:23
    Branku musejí ledaři upravit.

25:23
    Janatovu vyraženou bombu do odkryté klece umístil Michal Sus. Branka však není uznána. Hosté budou hrát ve čtyřech. MUDr Makovec musel na ledě ošetřit Jiřího Janatu po tvrdém nárazu do hostující branky.

24:45
    Traplovu střelu k tyči si Kaššák pohlídal.

24:03
    Spolupráce dvojice Kašpar – Řezníček v útočném pásmu na Klášterec neplatila.

23:21
    Ofsajd hostujícího celku.

22:52
    Páleník dále nepustil dravého Jiřího Janatu.

22:08
    Kuchař přerušuje hru.

21:33
    Přihrávka rukou, vhazuje se ve středním pásmu.

20:57
    Důrazný souboj za brankou Kaššáka a na ledě zůstává ležet Václav Cestr.

20:10
    Rychlá lapačka Kaššáka přerušuje hru.

20:01
    Davida Feča nahrazuje v domácí brance Ondřej Kuchař.

20:01

Klášterec se v první třetině lehce dostal do pohodového náskoku 4:0 a vypadá to, že chce napodobit výsledek z minulého utkání v Sokolově 11:0 byť byl před utkáním kormidelník Klášterce Petr Mikeš značně zdrženlivý. Druhá třetina začne cca v 18:15 hodin.

18:25
    Sokolov dostal puk ze svého obranného pásma.

17:42
    Fečo vytěsnil střelu Vladislava Vrtka.

16:55
    Petr Binias (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

16:07

15:56
    Nedáš – dostaneš, tímto heslem se řídil PATRIK ZICHO a ve vlastním oslabení zvyšuje již na 0:4! Asistence: Ondřej Toušek, Aleš Macháček.

15:45
    Romana Kašpara v tutové pozici vychytal rychlým betonem Jan Kaššák!

15:32
    Páleník si připisuje další úspěšné vyhození puku.

14:49
    Klášterec vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

14:07
    Václav Cestr (Klášterec) – 2 minuty za napadení.

13:52
    Kaššák vyrazil puk před sebe kde se ho zmocnili hráči v modrožlutých dresech.

13:09

12:53
    Střela Kašpara byla zblokována do rohu kluziště.

12:38
    Klášterec vyhazuje kotouč až k brance Feča.

11:54
    Kvůli ofsajdovému postavení domácího hráče byla přerušena hra.

11:09
    František Mála (Klášterec) – 2 minuty za hákování.

10:41
    Vzápětí třetí trefu do černého zaznamenává ONDŘEJ TOUŠEK – 0:3! Asistence: Aleš Macháček, Miroslav Kuncl.

10:03
    Na 2:0 pro Klášterec zvyšuje JAROSLAV KULICH! Asistence: Martin Diviš.

09:20
    Vrtkovu střelu Fečo v klidu pokryl. Divákům se nelíbil následný důraz tohoto šikovného hokejisty, který kdysi působil i v Sokolově.

08:31
    Zakázané uvolnění domácích.

07:48
    Fečo tlumí puk vyrážečkou do rohu kluziště.

06:52
    Hřebíček se nedostal přes Vodičku, který mu vystavil stopku.

06:19

05:57
    Biniasovu střelu v oslabení s obtížemi vytáhl Kaššák mimo svou branku.

05:02
    Bombu Miroslava Kuncla vyráží Fečo betonem do bezpečí.

04:19
    Petr Račanský (Sokolov) – 2 minuty podražení.

03:42
    Račanský chtěl vyslat do brejku Trapla ten však byl uhlídán Janem Páleníkem.

02:57
    Biniasova střela netrefila hostující branku.

02:08
    Po vyhraném buly se gólově prosazuje tvrdou střelou JAN PÁLENÍK 0:1! Asistence: Aleš Macháček, Ondřej Toušek.

02:00
    Zakázané uvolnění Baníku Sokolov.

01:39
    Byl odpískán ofsajd domácím hráčům.

00:57
    David Fečo ve vyložené příležitosti vychytal Martina Diviše!

00:44
    Střela domácích končí až v ochranné síti, proto je hra přesunuta do středního pásma.

00:22
    Před Čejkou uklízí puk Kaššák, Sokolov však v útočném pásmu zůstává i nadále.

00:01

Začalo rozbruslení, Sokolov nastoupí do utkání ve žlutočerných dresech, hostující Klášterec v modrožlutých barvách.

HC Baník Sokolov: Fečo (Kuchař) – Gombár, Pajk, Vodička, Říha (A), Novák,Váňa – Čejka, Račanský (A), Trapl, Řezníček, Binias, Kašpar (C), Pfister, Musil, Sus, Janata, Procházka. Trenér: Jiří Parkmann.

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Žižka, Páleník, Cestr, Kuncl (C), Zicho, Hierman – Macháček, Toušek, Sklenička, Hrdlička (A), Vrtek, Mála, Diviš, Hřebíček, Kulich, Pokorný. Trenér. Petr Mikeš.

Rozhodčí: Patrik Vokřál (Praha) – Petr Marek (Slaný), Ing. Marek Kučera (Hořovice).

Poslední utkání Sokolova:

HC Řisuty – HC Baník Sokolov 3:2 po prodloužení (1:0, 0:0, 1:2 – 1:0)

Branky: 5. Janeček, 45. Slavíček, 65. Borovanský – 51. Říha (Čejka, Binias), 58. Račanský (Říha, Čejka).

Rozhodčí: 6:6 navíc Čurilla (Řisuty) nedal trestné střílení, Využití: 0:1

Rozhodčí: Horinek – Gabriel, Zmeškal.

Sokolov: Fečo – Říha, Binias, Pajk, Gombár, Beer, Vodička – Račanský, Čejka, Trapl, Musil, Kašpar, Řezníček, Sus, Davídek, Janata.

Poslední utkání Klášterce:

HC Klášterec - HC Draci Bílina 8:7 po SN (1:0, 4:4, 2:3 – 1:0)

Branky: 1. a rozhodující nájezd (celkem proměnil 3 samostatné nájezdy) Vrtek, 32. a 46. Hrdlička, 21. Šmejc, 29. Macháček, 34. Dejmek. 57. Zdeněk - 45., 46. a 55. Procházka, 24. Böhm, 36. Böhm, 21. Pokorný, 34. Petráš.

Vyloučení: 6:6, Využití: 1:0.

Rozhodčí: Jechoutek – Marek, Ovsík.

Klášterec: Kaššák (Tichý) – Žižka, Týr, Hierman, Kuncl, Sklenička, Cestr, Pokorný – Macháček, Toušek, Hrdlička, Vrtek, Mála, Zdeněk, Dejmek, Šmejc, Bečka.

Opory Klášterce: Brankář: Jan KAŠŠÁK (1989) – (Chomutov, Kadaň, Bílina) Obránci: Kamil CHAROUSEK (1986) - (Chomutov, Litvínov, Karlovy Vary, Slavia Praha, Most, Havlíčkův Brod, Děčín, Chrudim, Kadaň, Třebíč), Miroslav KUNCL (1986) – (Chomutov, Litvínov, Chrudim, Děčín, Most, Sokolov) a Michal ŽIŽKA (1990) – (Chomutov, Ústí nad Labem, J. Hradec, Kadaň). Útočníci: Jiří CHAROUSEK (1981) – (Chomutov, Most, Litvínov, Kadaň), Vladislav VRTEK (1987) – (Kadaň, Litvínov, Most, Vrchlabí, Sokolov, Courbevoie, Val Vanoise (obojí Francie), Danko DEVERI (1992) – (Třebíč, Třinec, Chomutov, Kadaň, Freiburg, Buchloe (obojí Německo)).

V dalším kole II. ligy se střetne na domácím ledě HC Baník Sokolov s tradičním rivalem z Klášterce.

Liga 2016 – 17:

HC Klášterec – HC Baník Sokolov 4:2 (0:2, 1:0, 3:0)

HC Baník Sokolov – HC Klášterec 0:11 (0:5, 0:2, 0:4)

HC Klášterec – HC Baník Sokolov 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 28. Gombár (Trapl), 51. Trapl (Gombár, Janata) – 3. Páleník (Macháček, Toušek), 11. Kulich (Diviš), 11. Toušek (Macháček, Kuncl), 16. Zicho (Toušek, Macháček), 40. Hrdlička (Vrtek, Mála), 43. Toušek

HC Baník Sokolov: Fečo (od 21. min. Kuchař) – Gombár, Pajk, Vodička, Říha (A), Novák,Váňa – Čejka, Račanský (A), Trapl, Řezníček, Binias, Kašpar (C), Pfister, Musil, Sus, Janata, Procházka. Trenér: Jiří Parkmann.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Žižka, Páleník, Cestr, Kuncl (C), Zicho, Hierman – Macháček, Toušek, Sklenička, Hrdlička (A), Vrtek, Mála, Diviš, Hřebíček, Kulich, Pokorný. Trenér. Petr Mikeš.