Technika Brno – Šumperk 1:2 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 6:0 (kon.)
Tábor – Nymburk 6:3 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Bílina – Kobra 3:5 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 3:4 (1:2 po s.n.) | Sokolov – Klášterec nO 2:6 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 4:1 (kon.)
Děčín – Řisuty 5:1 (kon.) | David Servis – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:4 (kon.)
Pelhřimov – Písek 4:8 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:8 (1:2, 2:2, 1:4)
IHC Králové Písek
Sobota 04.02.2017, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 32. kolo

Utkání nemá cenu hlouběji komentovat, Písek vítězí v Pelhřimově 8:4. Nejlepšími hráči jsou zvoleni Miroslav Kopic a Jakub Suchan. To je dnes ode mě vše, někdy příště napočtenou. (20:05:24)

59:59
    Písek právě vstřelil branku!
    JAN SÝBEK sice před zakončením málem zakopl, k puk se ale dostal zpět k píseckému útočníkovi a ten střelou pod víko dává osmou branku. Asistence Lukáš Drda a Jakub Šuhaj.

59:40
    Diváci houfně opouští svá místa...

59:00
    Do prázdné rozhoduje JAKUB SUCHAN. Posledních 60 vteřin tak bude jen z povinnosti. Asistence: František Bárta.

57:41
    Domácí se snaží ještě zvrátit vývoj utkání, ale není jim přáno.

56:20
    Bezděk mohl snížit, ale Kadlec jeho šanci chytá.

56:09
    Vzájemné vyloučení – Miroslav Kopic a Martin Koupal – oba za hrubost.

55:28
    Hosté po nedůrazu domácí obrany střílí další branku, před Černým se prosadil JAN SÝBEK. Asistence Lukáš Drda a Jakub Suchan.

54:36
    Šuhaj po Sýbkově přihrávce mohl přidat uklidňující branku svého celku, Černý ho ale vychytal.

53:40
    Votápek na místě obránce vypálil tvrdě, leč nepřesně.

53:08
    Kadlec drží puk po střele Martina Hadravy.

52:38
    Kopic se řítil do šance příliš rychle, offside.

52:15
    Všetečka poslal puk do lapačky Kadlece.

51:00
    Domácím nyní nechybí v útočném pásu nápady, ale střelba.

49:41
    Marek Hadrava si hledal prostor pro zakončení, ovšem ideální příležitost promarnil.

49:17
    Pavlíček pálí po ledě, Černý chytá.

48:25
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Domácí bleskově snižují, před hostující brankou se nejlépe zorientoval MIROSLAV KOPIC. Asistence Libor Bezděk a Jiří Kubát.

47:25
    Hosté využívají přesilovku a jdou do trháku. Před Černým se prosadil LUKÁŠ DRDA. Asistence Jakub Šuhaj a Jan Sýbek.

46:46
    Domácí vyhazují.

46:39
    Martin Vysloužil dvě minuty za podražení.

46:14
    Šuhaj zkoušel skákavou střelou nachytat Černého, ten ale neposedný puk chytá.

45:05
    Série nepřesností na obě strany, hokejově to na obě strany moc ke koukání není.

43:27
    Martin Hadrava zkusil objet branku, ale nezasunul puk pod Kadlecovým betonem.

42:49
    Filip Kasalý sám před Kadlecem, v tísni zakončil nad.

41:52
    Strnad v šanci, o kousek ale minul domácí branku.

41:17
    Bezděk pálí a Kadlec vyráží ramenem. Opět jsou domácí v úvodu třetiny aktivnější.

40:28
    Martin Hadrava byl tísněn před Kadlecem, díky důrazu hostující obrany nedokázal zakončit.

40:01

Pelhřimovským hokejistům vyšel vstup do druhé třetiny, kdy si aktivní hrou vysloužili vyrovnávací branku. Následně ale Písek opět odskočil, domácí ale stačili reagovat dalším vyrovnáním. Hosté ale před druhou sirénou přidali ještě jednu trefu a opět odchází do šaten o jeden gól šťastnější. Třetí třetina začne cca v 19:30.

40:00

39:09
    Nyní si vybral Černý slabší chvilku, když střelu JAKUBA SUCHANA podcenil a ta končí za jeho zády. Asistence Lukáš Drda a Luboš Kadlec.

38:20
    Hosté nyní tlačí Pelhřimov do defenzivy.

37:19
    Tyč zvoní za Černým po akci píseckého útoku.

37:01
    Krásně našel Kubát střílenou přihrávkou Marka Hadravu, tomu střela vůbec nesedla.

36:27
    Siřiště sám na brankovišti, ale zkrotit letící puk byl pro pelhřimovského útočníka velmi obtížný úkol.

36:14
    Černý připraven a chytá další šanci hostů.

35:34
    Vyrovnávací branka domácí nakopla, ti jsou opět nastěhovaní u Kadlece.

35:07
    MARTIN HADRAVA krásně trefil levou šibenici hostující klece. Asistence Jiří Kubát a Martin Černý.

34:36
    Kadlec měl problémy se střelou Bezděka, který pálil přes obránce.

31:41
    Jelínkovo nahození vybízelo k teči před Kadlecem, ta však nepřichází.

30:28
    Šuhaj se Sýbkem si nyní vyměňovali puk před domácím brankovištěm, zakončit ale nedokázal ani jeden z nich.

29:53
    Lední Medvědi nyní obléhali píseckou bránu, ale bez gólového efektu.

28:45
    Závar také na druhé straně, tentokrát se ale Ledním Medvědům skórovat nepodařilo.

28:10
    Závar před domácí brankou končí třetím zásahem hostí. Puk vypálený Červinským ještě Černý vyrazil, na dorážku LUKÁŠE DRDY ale nestačil. Asistence Šimon Červinský.

26:49
    Hosté nyní trochu vyrovnali hru, domácí jsou ale stále aktivnější.

25:15
    Klas nyní mohl vrátit vedení na stranu Písku, střelu mezi betony si ovšem Černý pohlídal.

24:41
    Po Kopicově pasu měl branku na holi Bezděk, ale minul. Domácí jsou aktivnější a Písek je zatlačen před Kadlece.

24:13
    Marek Hadrava vybojoval puk, na brankovišti předložil MIROSLAVU KOPICOVI a ten celé dílo zakončil. Asistence Marek Hadrava a Martin Hadrava.

23:20
    Martin Hadrava v šanci, jeho zakončení na brankovišti je nepřesné.

22:53
    Také hosté chybují v rozehrávce nebezpečně blízko své brance, domácí ale netrestají.

21:50
    Na druhé straně Sýbek testuje pozornost Černého.

21:15
    Vysloužil se dostal až před Kadlece, blafák ale domácímu útočníkovi nevyšel.

20:55
    Dominik Kasalý vyslal od modré prudkou střelu, kterou Kadlec chytá.

20:16
    Svižný nástup domácích hned v úvodu třetiny, k ohrožení hostující branky ale zatím nedochází.

20:01

Skóre utkání sice otevřel již v první minutě Bezděk, ale to bylo ze strany domácích vše. Písek postupně vyrovnal hru a nakonec utkání dvěma brankami v první dvacetiminutovce otáčí. Hokej není oboustranně příliš pohledný, uvidíme, co přinese druhá třetina, která začne cca v 18:44.

20:00

19:21
    Pavlíček nahazuje a Černý ukrývá puk ve své výstroji.

18:50
    Smolná branka z pohledu domácích. Po střele Jiřince neměl Černý puk úplně pod kontrolou a po ledě domácího brankáře překonává MARTIN KOUPAL. Asistence Jakub Jiřinec a Jakub Suchan.

18:43

18:20
    Další šance v oslabení, Filip Kasalý ani Martin Hadrava nedopravili puk na místo určení.

17:09
    Votápek po pasu Bezděka měl čas na to rozmyslet si gólové zakončení, před Kadlecem ale selhal.

16:43
    Puk z hole Zdeňka Jelínka opustil vytyčené území bez teče. Dvě minuty za zdržování hry.

15:46
    Další hrubka Ledních Medvědů v rozehrávce, tentokrát ale trest z píseckých holí nepřišel.

14:05
    Hosté se osvobozují, předtím měl ale tutovku Kopic, který sám před Kadlecem selhal.

13:31
    Zámek...

13:27
    Jakub Suchan dvě minuty za vysokou hůl.

12:13
    Naopak na druhé straně v šanci Šuhaj, jeho blafák mezi betony si Černý pohlídal.

12:00
    Závar před Kadlecem nepřinesl změnu stavu v domácí prospěch.

11:25
    Šuhaj stál nekrytý u levé tyčky domácí svatyně, nyní stálo při Ledních Medvědech štěstí.

11:05
    Drda z první minul domácí branku.

09:54
    Oba celky si nyní předávají nepříliš přesné přihrávky, hra se navíc často kouskuje.