29:29 (15:12)
Talent tým Plzeňského kraje
Neděle 05.02.2017, 10:15Chance Extraliga mužů • 16. kolo

Z mé strany je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (11:54:10)

Viděli jsme vynikající házenou. Výsledkem je asi zasloužená remíza, která je pro hostující mužstvo ztrátou. O tom netřeba pochybovat. Plzeň tady vedla zhruba minutu a půl před koncem o dvě branky. Jenže přišlo důležité vyloučení Ivanceva a sedmička, kterou proměnil, tuším, Štěrba.

Nové Veselí vedlo ve druhém poločase o čtyři branky, ale soupeř zcela změnil svojí obranu, Jan Blecha začal plnit roli muže, který hrál osobní obranu, nejdříve na Jiřího Dolejšího, posléze na Adama Ptáčníka.

Dělba bodů odpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Extraligový nováček ukázal bojovnost jaksepatří a bod si proti mistrovi z posledních tří sezon zasloužil.

Konec zápasu. (29:29)

60
    Plzeň přišla o balon kvůli technické chybě, Veselí ztratilo míč, ale Škvařil z posledních sil se neprosadil, zápas skončí remízou! (29:29)

60
    Postupný útok Plzně, dvacet sekund do konce. (29:29)

60
    Po faulu Dolejšího na Škvařila je tady vyloučení domácího hráče. (29:29)

60
    Rána Škvařila z pravé spojky nekončí brankou, ale je tady timeout pro hostující tým. (29:29)
    59
    Jan Štěrba dává branku ze sedmičky do pravé poloviny branky podél levé ruky Karla Šmída, srovnáno. (29:29)

59
    Ivancev fauloval na polovině hřiště, je tady sedmička. (28:29)
    59
    Proti Štohanzlovi vyšel jeden hráč Plzně a Sekulič tím pádem měl prostor na pivotu. (28:29)
    58
    Škvařil to vzal na sebe a střelu z levé spojky poslal z výskoku k pravé tyči. (27:29)

58
    Michal Tonara na Milana Ivanceva, ten je faulovaný Nikolou Sekuličem. (27:28)
    58
    Sekulič se na pivotu zbavil soupeře Fořta a snižuje na rozdíl jedné branky. (27:28)
    57
    Na jedné straně zasáhl Šmíd, na druhé straně dostal Ivancev míč na křídlo Poloze, který krásně uvolnil svojí ruku. (26:28)

57
    Melicharovi nevyšla přihrávka na pravou spojku, Nové Veselí zůstává u míče. (26:27)

56
    Na druhé straně fauluje Šíra Štohanzla, u míče Melichar. (26:27)
    56
    Šíra z pivota na levou spojku Škvařila, ten na levé křídlo Blechu a Plzeň vede. (26:27)

55
    Škvařil na levou spojku Tonara, ale ten je faulovaný. (26:26)

55
    Ztráta Plzně, kterou zaznamenal Šíra. Ale Dolejší zbytečně odevzdal míč do náruče Šmída. (26:26)