HERD Hradiště – Oxyworld Baník Chomutov 5:6 (kon.) | Boca Chotěboř – Wizards Praha 6:1 (kon.)
HERD Hradiště
5:6 (1:4)
Oxyworld Baník Chomutov
Neděle 05.02.2017, 18:00 • Sportovní hala Lokomotiva, U stadionu 1295/1, Cheb • 2. Futsal liga západ • 17. kolo

Domácí sice ve druhém poločase zabrali, ale na vítězství přidané góly nestačily. Chomutov vyhrál nejtěsnějším možným náskokem a do tabulky si přidal tři body.

Z Chebu je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (18:25:15)

35
    Žlutou kartu dostává Hibler (HERD Hradiště).

33
    Žlutou kartu dostává Netrval (HERD Hradiště).

32
    Autorem branky je EISENREICH.

30
    Autorem branky je LAVIČKA. Asistence: Šneberger.

29
    Žlutou kartu dostává Nobst (FC Baník Chomutov).

27
    Žlutou kartu dostává Špicar (FC Baník Chomutov).

24
    Autorem branky je ŠNEBERGER. Asistence: Hudeček.

24
    Autorem branky je NOBST. Asistence: Špicar.

21

V první půli si vedli lépe hosté, kteří si do druhého poločasu nesou tříbrankové vedení. Hradiště může utkání zvrátit v druhé dvacetiminutovce.

20

20
    Autorem branky je NOBST. Asistence: Hůla.

16
    Autorem branky je NOBST. Asistence: Nový.

15

8
    Autorem branky je ŠPICAR. Asistence: Nobst.

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým HERD Hradiště. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým Oxyworld Baník Chomutov. Více informací zde.

Branky: 15. Šneberger (Hudeček), 24. Šneberger (Hudeček), 30. Lavička (Šneberger), 32. Eisenreich, 40. Hibler – 3. Kopta (Nový), 8. Špicar (Nobst), 16. Nobst (Nový), 20. Nobst (Hůla), 24. Nobst (Špicar), 40. Špicar

Karty:   33. Netrval (HRA), 35. Hibler (HRA) – 27. Špicar (BCH), 29. Nobst (BCH)

HERD Hradiště: Miroslav Podlipský – Pavel Hudeček, David Šneberger, Lukáš Hibler, Luboš Lavička, Martin Lukáč, Jakub Netrval, Jindřich Eisenreich, Michal Jakubec.

Z technických důvodů nejsou k dispozici sestavy podle čtyřek.

Oxyworld Baník Chomutov: Michal Hůla – Tomáš Kunari, Jiří Novák, Dominik Nobst, Zdeněk Kopta, Patrik Špicar, Petr Minařík, Petr Nový.

Rozhodčí: Štěřík, Chládek; delegát: Novotný