Benátky n/J – Přerov | 3:2 (kon.) |
Soči – N.Novgorod | 4:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Kladno | 1:8 (kon.) |
Hvězdy ČR – Hvězdy Slovanu Ústí n/L | 14:10 (kon.) |
Opočno – N. Město n. M. | 6:2 (kon.) | | | Světlá nS – Hlinsko | 5:3 (kon.) | | | Česká Třebová – BK Havlíčkův Brod B | 10:2 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 10:1 (kon.) |
Louny – Kadaň | 4:5 (0:1 po s.n.) |
konec
Hvězdy České republiky
14:10
(4:1, 3:3, 7:6)
Hvězdy Slovanu Ústí nad Labem
51:12
|
Vyloučení v týmu Hvězdy České republiky (Salfický – 2 min., nesportovní chování).
|
Branky a nahrávky:
9. Reichel (Trončinský, Ščerban), 15. Čaloun (Vlasák), 17. Roubík, 18. Alinč (Čaloun, Roubík), 23. Hanzl (Alinč), 32. Beránek (Reichel), 38. Beránek (Šlégr), 41. Reichel (TS), 41. Šlégr (TS), 41. Roubík (TS), 41. Čaloun (TS), 57. Roubík, 58. Čaloun (Škoula, Kučera), 60. Reichel (Šlégr) – 3. Buďa, 24. Janků (Antoš, Kudrna), 28. Morvay (D.Tvrzník), 31. Salfický (TS), 46. Janků (Pazourek), 48. Kudrna (Antoš), 50. Tvrzník (Morvay), 51. Tvrzník (Buďa, Cícha), 55. Kříž, 59. Kudrna (Antoš, Buďa)
Rozhodčí: Vunč, Biedermann – Ptáček, Jáníček.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Hvězdy České republiky:
Orct (Salfický) – L. Procházka, F. Kučera, M. Štěpánek, Šlégr, Škoula, Ščerban – Straka, Vlasák, Čaloun "C" – R. Hanzl, Roubík, Alinč – Reichel, J. Beránek, M. Trončinský.
Náhradníci:
Trenér:
Hvězdy Slovanu Ústí nad Labem: Sáblík (21. – 40. min: Salfický, Ptáček) – Klobouček, J. Kudrna, D. Zápotočný, O. Kříž, J. Evan, J. Cícha, Hnízdo, J. Merta – Janků, Pazourek, Antoš "C" – J. Kudrna, Slížek, M. Trončinský – Morvay, Buďa, D. Tvrzník – A. Hanzl, Mikeš, M. Hanzl.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Hvězdy Slovanu Ústí nad Labem: Sáblík (21. – 40. min: Salfický, Ptáček) – Klobouček, J. Kudrna, D. Zápotočný, O. Kříž, J. Evan, J. Cícha, Hnízdo, J. Merta – Janků, Pazourek, Antoš "C" – J. Kudrna, Slížek, M. Trončinský – Morvay, Buďa, D. Tvrzník – A. Hanzl, Mikeš, M. Hanzl.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vunč, Biedermann – Ptáček, Jáníček.
Diváci:
Filip Vlček