Česko – Rumunsko 2:3 (kon.)
Česko
2:3 (2:2)
Rumunsko
Čtvrtek 09.02.2017, 19:00 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • Přípravný zápas • Přátelské utkání

Rumunsku se podařilo ve druhém poločase dokonat obrat a oplatit České republice porážku ze středečního střetnutí v Chomutově. 1 075 diváků bylo svědky i červené karty, kterou ve třinácté minutě obdržel Michal Belej. Proměněná penalta následně odstartovala obrat Rumunska.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 5:4.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:51:54)

Pozápasový ohlas domácího trenéra:

Vlastimil Bartošek (Česká republika):
    "První poločas jsme odehráli výborně, přibrzdilo nás vyloučení a pět faulů. Nemohli jsme následně tolik napadat, zahodit šance se nám vymstilo. Druhý poločas byl boj a bylo téměř jisté, že kdo vstřelí gól, zvítězí. Jsme spokojení s nasazením hráčů, ve středu jsme měli více štěstí my, dnes hráči Rumunska. Byla to pro nás velká zkušenost a šlo vidět, že kluci, kteří byli donominováni, vydali ze sebe vše a budeme mít s užším výběrem těžkou hlavu."

39:47
    Roman Mareš se zmohl pouze na vybojování rohu.

39:31
    Češi bez gólmana!

39:24
    Michal Holý přestřelil, Ondřej Vahala se vrací do brány.

39:10
    Pokus Radima Záruby zblokován do autu.

38:45
    Oddechový čas pro domácí.

38:41
    Po dlouhé kombinaci domácích vystřelil Mareš nad.

Češi s brankářem.
    36:30 Radim Záruba orazítkoval břevno a vzápětí také tyč!

36:30
    To může Čechy mrzet, Radim Záruba nastřelil tyč!

36:01
    Domácí bez brankáře!
    35:48 Alpar CSOMA - 2:3

35:48
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Obrat! Míč putoval z levé strany po ose Mimi Dumitru Stoica – ALPAR CSOMA, přičemž druhý jmenovaný trefil bez problémů odkrytou bránu. Asistence: Mimi Dumitru Stoica.

35:33
    Střelecká muška Michala Kovácse nebyla přesná.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 4. Hrdina (Míča), 7. Záruba (Kovács) – 13. R. Matei (pen.), 15. Raducu (C. Matei), 36. Csoma (Stoica)

Karty:   36. Záruba (CZE) – 30. C. Matei (ROU)   13. Belej (CZE)

Česko: Vahala (na penaltu ve 13. minutě Gerčák) – R. Mareš, Míča, Kovács, Záruba – Hrdina, Cupák – D. Drozd, Belej – připraven P. Drozd, připraven Holý. Trenéři: Tomáš Neumann, Vlastimil Bartošek.
    Rumunsko: Iancu (Grigoras) – Panzaru, Covaci, Letra, Szocs – R. Matei, C. Matei – Stoica, Raducu – Csoma – připraven Plugaru, připraven Movileanu. Trenéři: Robert Lupu, Marius Párciu.

Rozhodčí: Ciobanu (Rumunsko), Cílek; třetí rozhodčí: J. Novotný (oba ČR)

Diváci: 1 075