Finsko – Česko | 1:7 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 2:4 (kon.) |
Benátky n/J – Litoměřice | 4:2 (kon.) | | | Motor ČB – Havířov | 5:3 (kon.) | | | Prostějov – Kladno | 2:1 (kon.) |
Přerov – Slavia | 1:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Jihlava | 5:6 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Třebíč | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Kadaň – Most | 5:2 (kon.) |
Minnesota – Tampa | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Winnipeg – Chicago | 2:5 (kon.) | | | Boston – Vancouver | 4:3 (kon.) |
Ottawa – NY Islanders | 3:0 (kon.) | | | Philadelphia – San Jose | 2:1 (po pr.) | | | Dallas – Carolina | 5:2 (kon.) |
Nashville – Florida | 4:7 (kon.) | | | Columbus – Detroit | 2:1 (kon.) |
Švýcarsko – Norsko | 4:1 (kon.) | | | Česko – Dánsko | 4:3 (kon.) |
Rusko – Finsko | 1:2 (kon.) | | | Česko – USA | 2:4 (kon.) |
Švýcarsko – Slovensko | 7:0 (kon.) |
Slovensko modrí – Švajčiarsko červení | 1:4 (kon.) | | | Švajčiarsko bieli – Slovensko bieli | 0:3 (kon.) |
Poruba 2011 – Vsetín | 2:3 (po pr.) | | | SHK Hodonín – Šumperk | 1:5 (kon.) | | | Nový Jičín – Val. Meziříčí | 2:3 (kon.) |
Kopřivnice – Opava | 3:6 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 2:4 (kon.) | | | Kolín – Písek | 7:0 (kon.) |
Bílina – Jablonec n/N | 3:4 (po pr.) | | | Klatovy – Řisuty | 3:5 (kon.) | | | Kobra – Trutnov | 6:2 (kon.) |
Vrchlabí – Klášterec nO | 3:2 (kon.) | | | Děčín – Sokolov | 6:0 (kon.) | | | David Servis – Nymburk | 2:10 (kon.) |
Tábor – Mor. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Pelhřimov | 6:5 (kon.) |
Česko – Finsko | 3:2 (kon.) |
Česko – Německo | 3:0 (kon.) |
Norsko – Slovensko OT | 2:1 (kon.) |
Havířov – Třinec | 4:3 (po pr.) |
Slovensko – Německo | 2:1 (kon.) |
Humpolec – Radomyšl | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Kaznějov – Tachov | 10:4 (kon.) | | | Radomyšl – Žirovnice | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 4:8 (kon.) | | | Lev Benešov – Mladá Boleslav B | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Králův Dvůr – V.Popovice | 2:0 (kon.) |
Strakonice – Veselí nLuž. | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | HC Rokycany – TJ Sušice | 9:2 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Č. Lípa | 4:8 (kon.) |
HC Turnov – Gepardi Jablonec | 4:7 (kon.) | | | Rosice – HC Boskovice | 3:2 (kon.) | | | Uh.Brod – VHK ROBE Vsetín B | 4:1 (kon.) |
Orlová – Bohumín | 1:3 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Nový Jičín B | 11:2 (kon.) | | | H. Benešov – Krnov | 8:7 (kon.) |
Chotíkov – Klatovy | 7:9 (kon.) | | | Studénka – Rožnov p. R. | 6:2 (kon.) | | | Jesenice – Vlašim | 7:3 (kon.) |
Uh. Hradiště – Břeclav | 0:5 (kon.) | | | Letňany – Hvězda Praha | 3:2 (kon.) | | | Kaznějov – Třemošná | 7:3 (kon.) |
Tachov – Nejdek | 3:8 (kon.) | | | Trstěnice – Cheb | 2:19 (kon.) |
Litoměřice – Karlovy Vary B | 3:2 (kon.) |
Slovensko – Švýcarsko | 3:4 (kon.) |
Zlín sledge – Nacka | 6:2 (kon.) | | | Zlín sledge – Sledgehammers | 3:1 (kon.) |
Roudnice – Kadaň | 3:1 (kon.) | | | HC Lovosice – Louny | 5:7 (kon.) |
57:16
|
Vyloučení v týmu USA (Janicke – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
50:28
|
Vyloučení v týmu USA (Weiss – 2 min., podražení).
|
|
37:00
|
Vyloučení v týmu Česko (Kropáček – 2 min., vysoká hůl).
|
|
32:06
|
Vyloučení v týmu Česko (Malík – 2 min., hákování).
|
|
30:14
|
Vyloučení v týmu Česko (Zábranský – 2 min., držení protihráče).
|
|
26:51
|
Vyloučení v týmu USA (Mackinnon – 2 min., hrubost).
|
|
24:25
|
Vyloučení v týmu USA (Farabee – 2 min., hákování).
|
|
22:36
|
Vyloučení v týmu Česko (Kowalczyk – 2 min., hákování).
|
|
10:48
|
Vyloučení v týmu USA (Deboer – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
07:53
|
Vyloučení v týmu USA (Gruden – 2 min., hákování).
|
|
06:17
|
Vyloučení v týmu USA (Wilde – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
17. Šik (Klejna), 22. Pekař (Klejna, Dajčar) – 33. Wilde (Wise, Samuelsson), 39. Stastney (Weiss, Emberson), 44. Pivonka (Miller), 49. Wilde (Weiss, Wahlstrom)
Rozhodčí: Kubičík, Šír – Hlavatý, Tošenovjan
Diváci: 3558
Neproměněná penalta:
Česko:
Dostál (Dvořák) – Malík, Adámek, Klejna, Dluhoš, Zábranský (C), Dajčar, Kowalczyk – Sedlák, Pekař, Gajarský – Lauko, Štrondala, Kropáček – Arnošt, Kvasnica, Šik – Koblížek, Čajka, Šír – Svoboda. Trenér: Petr Haken.
Náhradníci:
Trenér:
USA: Ullan (Karki) – DJ King, Stastney, Samuelsson, Emberson, Miller, Mackinnon, Wilde, Krygier – Deboer, Goldowski, Jenkins – Giles, Wise, Gruden – Wahlstrom, Janicke, Pivonka (C) – Middendorf, Weiss, Farabee. Trenér: Danton Cole.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
USA: Ullan (Karki) – DJ King, Stastney, Samuelsson, Emberson, Miller, Mackinnon, Wilde, Krygier – Deboer, Goldowski, Jenkins – Giles, Wise, Gruden – Wahlstrom, Janicke, Pivonka (C) – Middendorf, Weiss, Farabee. Trenér: Danton Cole.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubičík, Šír – Hlavatý, Tošenovjan
Diváci: 3558
Roman Zajíček
@RomanZajicek