Ústí n. L. – Liberec jun. 7:1 (kon.) | Žižkov – Příbram 1:3 (kon.) | Pardubice – Dobrovice 2:1 (kon.)
Trenčín – Třinec 2:0 (kon.) | Sokolov – Bayern Hof 3:0 (kon.) | Ružomberok – Nitra 1:0 (kon.)
Sparta – Žilina 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Zlín 0:0 (kon.) | Vlašim – Jablonec 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Táborsko 2:0 (kon.) | Teplice – Č. Budějovice 5:0 (kon.) | Trnava – Ostrava 2:2 (kon.)
Liberec – Jihlava 2:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
7:1 (5:0)
FC Slovan Liberec junioři
Sobota 11.02.2017, 10:30Přípravný zápas

Ohlasy trenérů:

Pavel Čapek, Liberec: "Pro nás to byla velmi dobrá konfrontace, byli jsme dobře posílení a nezvládli jsme vůbec hru v prvním poločase, kde jsme byli horším týmem. Ústí bylo naopak lepším týmem, druhý poločas už byl z naší strany lepší, ale jak jsem říkal, škoda toho prvního poločasu."

Jiří Skála, Ústí n.L:. "Juniorka Liberce přijela doplněna o dva zkušené hráče z "A" týmu, naše hra byla v prvním poločase rozhodně lepší, než ta ve druhém. Musím přiznat, že kluci z Liberce otočili na jiné obrátky ve druhé půli, byli aktivnější. Pro nás dobrá příprava, jsme rádi že jsme si zahráli, takže utkání splnilo to, co jsme chtěli." (13:00:07)

90

85
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté se dočkali čestného úspěchu, první zásah juniorů Liberec zaznamenal MILAN KERBR – 7:1.

83
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Gólové hody nekončí, sedmý gól domácích přidává PAVEL MOULIS – 7:0.

75
    JIŘÍ MISKOVIČ zvyšuje na 6:0 a dokonává tak hattrick – 6:0.

69
    Brabcova střela, kterou tečoval domácí Procházka končí na břevně domácí branky!

67
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec junioři: ze hřiště odchází Machuča, přichází Dudek.

63
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Martykán, přichází Peterka.

63
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Gilián, přichází Zeman.

63
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Pimpara, přichází Zukič.

60
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec junioři: ze hřiště odchází Doležal, přichází Vrabec.

55
    Utkání zatím další branky nepřináší.

50
    Hostující Liberec si vytváří nápor, zatím se mu ale nepovedlo snížit skóre.

47
    Oba týmy o poločasové pauze provedly několik změn v sestavě, viz "sestavy".

46

Po prvním poločase vede Ústí nad juniorkou Liberce 5:0. Výsledek hovoří za vše. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

45

43
    Po přesném pasu Poučka se prosazuje DANIEL PROCHÁZKA – 5:0.

27
    Ústí vede už o čtyři góly, další zásah přidal JIŘÍ MISKOVIČ.

23
    Gól Ústeckých po krásné akci, kterou začal Procházka vybojovaním míče ve středu hřiště, následně přihrál za obranu Liberce LUKÁŠI POUČKOVI, který přehodil gólmana Konečného a zvýšil tak na 3:0

18
    Po střele Moulise, kterou gólman Konečný vyrazil, se k míči dostal JIŘÍ MISKOVIČ, který pohotově zvyšuje na 2:0.

15
    Paradoxně se ale do vedení dostávají domácí. Po centru Pavla Moulise se prosazuje LUKÁŠ POUČEK.

14
    Hostující hráči Liberce jsou v zápase zatím aktivnějším celkem, ale na první vážnější šance čekáme.

2
    Ústí v týdnu porazilo juniorku Teplic 8:1, uvidíme, jak si domácí nyní poradí s juniorkou Liberce, která přijela s několika hráči "A" týmu.

1

FK Ústí nad Labem: Zacharda – Gilián, Pimpara, Vaněk, Šnirc – Kateřiňák, Martykán – Moulis, Miškovič, Procházka – Pouček.

FC Slovan Liberec junioři: Konečný – Kazda, Kubiškin, Chlumecký, Kerbr – Machuča, Vujčič – Barač, Bartl, Heppner – Micovčák.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Jakub Šlechta

Branky: 15. Pouček, 18. Miskovič, 23. Pouček, 27. Miskovič, 43. Procházka, 75. Miskovič, 83. Moulis – 85. Kerbr

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Zacharda (46. Tvrdoň) – Gilián (63. Zeman), Pimpara (63. Zukič), Vaněk (46. Seidl), Šnirc (46. Leibl) – Kateřiňák, Martykán (63. Peterka) – Moulis, Miškovič, Procházka – Pouček (46. Jindráček).
    FC Slovan Liberec junioři: Konečný – Kazda (46. Baláž), Kubiškin (46. Blažek), Chlumecký (46. Šustr), Kerbr – Machuča (67. Dudek), Vujčič (46. Doležal – 60. Vrabec) – Barac, Bartl, Heppner – Micovčák.