Bohemians - NE – Vítkovice 1:5 (kon.) | Chodov – Olomouc 11:2 (kon.) | Královské Vinohrady – Liberec 3:9 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
3:9 (2:5, 1:1, 0:3)
Crazy girls FBC Liberec
Neděle 12.02.2017, 18:00ČEZ Extraliga žen • 19. kolo

Liberecké hráčky vyhrávají tento duel poměrně jednoznačně, k výhře nakročily již v první třetině, kterou vyhrály 5:2. Hostující florbalistky se radují z výhry 9:3. Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost. (19:45:15)

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

57:41
    Krásná rána Martiny Dostalíkové končí na horní tyčce. Výborná akce Liberce branku ale nepřinesla.

54:00
    Domácí hráčky jsou ve třetí části hry podstatně horší. Nemohou se dostat stabilněji k míčku, času už mnoho nezbývá.

52:13
    Liberec právě vstřelil branku!
    Míček dokázala ve vzduchu trefit také LUCIE VEIDLOVÁ, která mířila naprosto přesně. Devátá branka hostujících hráček. Asistence: Oxana Šamaninová.

51:46
    Oddechový čas pro hosty.

50:00
    Deset minut hry zbývá do konce třetí třetiny, Oxana Šamaninová znovu trefila míček basebellově. Tato hráčka je opravdu šikovná. Nyní nevystřelila přesně, ale rána to byla precizní.

48:24
    Osmou branku Liberce dává NIKOL PEKÁRKOVÁ, která se prosazuje střelou mimo dosah domácí brankářky, výborně clonila jedna z hráček Crazy girls. Asistence: Adéla Dlouhá.

46:00
    Šest minut hry je pryč ve třetí třetině, domácí hráčky ale ještě nevystřelily na branku.

44:47
    Aneta Tvrzníková se probojovala do zakončení, ale její střelecký pokus byl zablokovaný mimo hrací plochu.

42:15
    Liberec se vrací k aktivně hře, a tak se musí Vinohrady bránit tlaku soupeřek.

40:50
    Domácí hráčky se snaží rychle odpovědět a snížit. Střelecký pokus Bartošové končí zablokovaný v rohu.

40:17
    Autorem branky je MARTINA DOSTALÍKOVÁ. Asistence: Oxana Šamaninová.

40:01

Hráčky Liberce přidaly ve druhé části hry jednu branku, podobně jako domácí, a tak platí stav po čtyřiceti minutách 3:6.

40:00

39:55
    Obrovskou šanci domácích si vypracovala kapitánka Honzová, následně dvě spoluhráčky dorážely, ale neuspěla ani jedna.

Jan Prošek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Vejvodová, 9. Bartošová (Dobisíková), 23. Vejvodová (Trunečková) – 2. Koníčková, 5. Pekárková (Dlouhá), 7. Šamaninová, 8. Dostalíková (Šamaninová), 10. Leierová (Šamaninová), 30. Plíšková (Dostalíková), 41. Dostalíková (Šamaninová), 49. Pekárková (Dlouhá), 53. Veidlová (Šamaninová)

TJ Sokol Královské Vinohrady: A. Kutnarová (Vyrobíková) – F. Kutnarová, Sladkovská, Lingová, Vejvodová, Jiříčková – Tvrzníková, Honzová, Trunečková – Bursová, Bartůňková, Bartošová – Hrdinová, Zelníčková, Šádková – Dobisíková, Hyršlová.
    Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (Vokatá) – Hubáčková, Gruntová, Koníčková, Dlouhá, Klánová, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Bartošová – Leierová, Pekárková, Kronychová – Plíšková, Horáková, Šamaninová.