H. Holmová (USA) - G. de Randamieová (NED) | Vítěz: G. de Randamieová - na body (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km, Hochfilzen | Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Hochfilzen | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Sjezd žen, St. Moritz | Vítěz: I. Štuhecová (SLO) (kon.) | | | Sjezd mužů, St. Moritz | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) |
Ženy - 1500 metrů | Vítězka: H. Bergsmaová (USA) (kon.) | | | Muži - 1500 metrů | Vítěz: K. Nuis (NED) (kon.) |
Ženy - závod s hromadným startem | Vítěz: Po-rum Kim (KOR) (kon.) | | | Muži - závod s hromadným startem | Vítěz: J. Mantia (USA) (kon.) |
Muži HS134, Sapporo | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
konec
Ženy - závod s hromadným startem
Vítěz: Po-rum Kim (KOR)
Viktor Sandev
Výsledky závodu s hromadným startem:
1. Po-rum Kim (KOR) 60 bodů (8:00.79)
2. Nana Takagiová (JPN) 40 bodů (8:00.90)
3. Heather Bergsmaová (USA) 20 bodů (8:01.36)
4. Francesca Lollobrigidaová (ITA) 5 bodů (8:01.62)
5. Dan Guo (CHI) 5 bodů (8:04.04)
6. Marina Zuevaová (BLR) 5 bodů (8:08.07)
7. Luiza Zlotkowská (POL) 3 body (8:04.03)
8. Elena Möllerová Rigasová (DEN) 3 body (8:12.38)
9. Vanessa Herzogová (AUT) 3 body (8:22.57)
10. Ivanie Blondinová (CAN) 1 bod (8:02.06)
---
15. Nikola Zdráhalová (CZE) 0 bodů (8:05.16)
24. Eliška Dřímalová (CZE) 0 bodů (8:03.19)
Startovní listina:
141. Po-rum Kim (KOR)
105. Ivanie Blondinová (CAN)
132. Francesca Lollobrigida (ITA)
180. Mia Manganellová (USA)
113. Dan Li (CHI)
138. Nana Takagiová (JPN)
178. Heather Bergsmaová (USA)
155. Irene Schoutenová (NED)
111. Dan Guo (CHI)
123. Elena Möllerová Rigasová (DEN)
167. Luiza Zlotkowská (POL)
131. Claudia Pechsteinová (GER)
122. Nikola Zdráhalová (CZE)
104. Marina Zuevaová (BLR)
102. Jelena Peetersová (BEL)
145. Ji Woo Park (KOR)
137. Miho Takagiová (JPN)
130. Bente Krausová (GER)
161. Sofie Karoline Haugenová (NOR)
165. Magdalena Czyszczonová (POL)
103. Cacijana Michajlavová (BLR)
101. Vanessa Herzogová (AUT)
119. Eliška Dřímalová (CZE)
152. Carien Kleibeukerová (NED)
1. Po-rum Kim (KOR) 60 bodů (8:00.79)
2. Nana Takagiová (JPN) 40 bodů (8:00.90)
3. Heather Bergsmaová (USA) 20 bodů (8:01.36)
4. Francesca Lollobrigidaová (ITA) 5 bodů (8:01.62)
5. Dan Guo (CHI) 5 bodů (8:04.04)
6. Marina Zuevaová (BLR) 5 bodů (8:08.07)
7. Luiza Zlotkowská (POL) 3 body (8:04.03)
8. Elena Möllerová Rigasová (DEN) 3 body (8:12.38)
9. Vanessa Herzogová (AUT) 3 body (8:22.57)
10. Ivanie Blondinová (CAN) 1 bod (8:02.06)
---
15. Nikola Zdráhalová (CZE) 0 bodů (8:05.16)
24. Eliška Dřímalová (CZE) 0 bodů (8:03.19)
Startovní listina:
141. Po-rum Kim (KOR)
105. Ivanie Blondinová (CAN)
132. Francesca Lollobrigida (ITA)
180. Mia Manganellová (USA)
113. Dan Li (CHI)
138. Nana Takagiová (JPN)
178. Heather Bergsmaová (USA)
155. Irene Schoutenová (NED)
111. Dan Guo (CHI)
123. Elena Möllerová Rigasová (DEN)
167. Luiza Zlotkowská (POL)
131. Claudia Pechsteinová (GER)
122. Nikola Zdráhalová (CZE)
104. Marina Zuevaová (BLR)
102. Jelena Peetersová (BEL)
145. Ji Woo Park (KOR)
137. Miho Takagiová (JPN)
130. Bente Krausová (GER)
161. Sofie Karoline Haugenová (NOR)
165. Magdalena Czyszczonová (POL)
103. Cacijana Michajlavová (BLR)
101. Vanessa Herzogová (AUT)
119. Eliška Dřímalová (CZE)
152. Carien Kleibeukerová (NED)
141. Bo-Reum Kim (KOR)
105. Ivanie Blondinová (CAN)
132. Francesca Lollobrigida (ITA)
180. Mia Manganellová (USA)
113. Dan Li (CHI)
138. Nana Takagiová (JPN)
178. Heather Bergsmaová (USA)
155. Irene Schoutenová (NED)
111. Dan Guo (CHI)
123. Elena Möllerová Rigasová (DEN)
167. Luiza Zlotkowská (POL)
131. Claudia Pechsteinová (GER)
122. Nikola Zdráhalová (CZE)
104. Marina Zuevaová (BLR)
102. Jelena Peetersová (BEL)
145. Ji Woo Park (KOR)
137. Miho Takagiová (JPN)
130. Bente Krausová (GER)
161. Sofie Karoline Haugenová (NOR)
165. Magdalena Czyszczonová (POL)
103. Cacijana Michajlavová (BLR)
101. Vanessa Herzogová (AUT)
119. Eliška Dřímalová (CZE)
152. Carien Kleibeukerová (NED)
1. Po-rum Kim (KOR) 60 bodů (8:00.79)
2. Nana Takagiová (JPN) 40 bodů (8:00.90)
3. Heather Bergsmaová (USA) 20 bodů (8:01.36)
4. Francesca Lollobrigidaová (ITA) 5 bodů (8:01.62)
5. Dan Guo (CHI) 5 bodů (8:04.04)
6. Marina Zuevaová (BLR) 5 bodů (8:08.07)
7. Luiza Zlotkowská (POL) 3 body (8:04.03)
8. Elena Möllerová Rigasová (DEN) 3 body (8:12.38)
9. Vanessa Herzogová (AUT) 3 body (8:22.57)
10. Ivanie Blondinová (CAN) 1 bod (8:02.06)
---
15. Nikola Zdráhalová (CZE) 0 bodů (8:05.16)
24. Eliška Dřímalová (CZE) 0 bodů (8:03.19)