Pondělí 13.02.2017, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 24. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších on-line přenosů na počtenou! Loučí se s vámi Daniel Kinc. (22:50:31)
    Suso vystřelil pozdní trefou AC Milán bod na půdě Lazia!

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 14:14.

Utkání je u konce! Hosté nakonec ve druhém poločase vyrovnali a vybojovali z horké římské půdy bod za remízu 1:1.

Ve druhém poločase měli domácí více ze hry po většinu času, ale jejich šance se jim nedařilo proměnit. Pět minut před koncem přišel trest, když střídají Sosa vysunul Susa a ten proti trojici soupeřů zvolil technickou ránu na zadní tyč a uspěl! Hosté měli následně mírný tlak, ale rozdílové branky se nedočkali.

90+5

90+4
    Ale také s nám si obrana domácích poradila, utkání směřuje k dělbě bodů.

90+4
    V samém závěru rozehrají hosté ještě rohový kop.

90+3
    Rozehrávky se chopil Sosa, ale jeho centr skončil jen na hlavě jednoho z domácích beků, který odvrátil míč do bezpečí.

90+2
    Aktivní Suso byl navíc na téže straně faulován a hosté budou v samém závěru rozehrávat velmi nebezpečnou standardní situaci.

90+1
    Rohový kop žádné nebezpečí nepřinesl, ovšem Milánští budou pokračovat ve svém útoku u pravé postranní čáry.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Suso se opět dostal po pravé straně do vápna, jeho centr byl ale zablokován a hosté budou zahrávat volný přímý kop.

89
    Milinkovič-Savič na útočné polovině ostře zajel do Sosy a je dalším potrestaným hráčem.

88
    A hosté pokračují ve své aktivitě na polovině soupeře, domácí však všem centrům do šestnáctky odolávají.

87
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Cristiano Lombardi.

86
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Stefan Radu, přichází Patric.
    85. SUSO - 1:1

85
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Neskutečné, je vyrovnáno! Sosa si na středu útočné poloviny podržel míč, poté dokázal poslat přesnou přihrávku na SUSA, který se kolem tří soupeřů proháčkoval na hranici vápna ke střele a technickou ranou mimo dosah Strakoshy usměrnil míč ke vzdálenější tyči – 1:1!