Olympik Mělník – FTZS Liberec 3:1 (kon.) | Jerigo Plzeň – HERD Hradiště 4:2 (kon.)
SK Olympik Mělník
3:1 (1:0)
FTZS Liberec
Pátek 17.02.2017, 20:00 • Sportovní hala Neratovice • 2. Futsal liga západ • 18. kolo

40
    Liberec právě vstřelil branku!

Liberci se ještě podařilo snížit. Gól dal ONDŘEJ VLACH.
    Asistence : Benek.

38
    Benek nastřelil tyč!

35
    Mělník právě vstřelil branku!

Další gól přidává JIŘÍ VOKOUN. Olympik se dostal do rychlého protiútoku, Vokoun obdržel přihrávku před prázdnou bránu a neměl problém uklidit míč do brány.
    Asistence : Novák

31

JIŘÍ VOKOUN skvěle obral o míč Beneka a sám proti Vogtovi nekompromisně vypálil do šibenice.

30
    Prejsa obdržel výbornou přihrávku před prázdnou branku, ale míč netrefil podle jeho představ a tak vystřelil nad.

30
    Vokoun se dokázal uvolnit před brankou Liberce, ve finální fázi mu míč utekl, ale míč stále pokračoval v cestě do brány, ale nakonec jen těsně minul branku.

20
    Bína šel sám na Soumara, střelou mezi nohy ho překonal, ale Soumar dokázal za sebou míč jen tak tak lapit.

19
    Bohata se po rozehrání od rohu dostal ke střele, pred sebou měl prázdnou bránu, ale přestřelil.

19
    Krasnický z přibližně 10 metrů vypálil směrem na Soumarovu branku, ten ale skvělým reflexivním zákrokem vyrazil míč mimo branku.

18
    Benek se dokázal přes Maláka uvolnit a střelou orazítkoval tyč.

16
    Žoček nyní brutálně zfauloval Svátu a obdržel žlutou kartu.

15

JIŘÍ VOKOUN získal míč na půli Liberce a vypálil tvrdě mezi nohy Vogta, který neměl šanci chytit tuto střelu.
    Asistence : Trubička

15
    Rolenc obdržel dlouhou přihrávku až od Soumara, míč si sklepl do strany a tvrdě vypalil, jeho pokus pouze lízl tyč.

13
    Vokounovi se podařilo překonat Vogta, ale na brankové čáře dokázal vykopnout míč Bohata.

11
    Novák měl obrovskou šanci otevřít skóre dnešního zápasu, ale na třikrát se mu nepovedlo překonat výborného brankáře Vogta.

3
    Olympik jsou první 3 minuty neskuteční. Nyní spálil obrovskou šanci Malák.

2
    Opět velká šance pro Olympik. Střelu z voleje, kterou vyslal Surmaj, Vogt vytěsnil na roh.

1
    Hned v první minutě si před bránu naběhl Novák, přihrávku dostal pod nohy a zakončil nad.

A.S.

Branky: 15. Vokoun (Trubička), 31. Vokoun, 35. Vokoun (Novák) – 40. Vlach (Benek)

Karty:   16. Žoček (ZSL)

SK Olympik Mělník: Soumar ( Jenč ) – Malák, Lelek, Babovák, Rolenc, Vokoun, Šuba, Trubička, Surmaj, Prejsa, Novák, Sváta
    FTZS Liberec: Vogt – Bína, Bohata, Vodička, Krasnický, Vlach, Horáček, Žoček, Benek