Mladá Boleslav – Boca Chotěboř 3:3 (kon.) | COMBIX Ústí n/L – Jablonec n/N 1:8 (kon.)
Gold Combix Ústí nad Labem
1:8 (0:4)
FK GMM Jablonec nad Nisou
Neděle 19.02.2017, 15:30 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 (Krásné Březno) • 2. Futsal liga západ • 18. kolo

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 15:30 hod.

Stadion: hala WHC Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem.

Příjemné nedělní odpoledne z Ústí nad Labem, kde zanedlouho začne 18. kolo druhé ligy skupiny Západ. Celek Gold Combix Ústí nad Labem vyzve tým FK GMM Jablonec nad Nisou.

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

Gold Combix Ústí nad Labem:
    17 zápasů: 1 výhra, 1 remíza, 15 porážek; skóre 53:119, 4 body, 12. místo.

FK GMM Jablonec nad Nisou:
    17 zápasů: 10 výher, 1 remíza, 6 porážek; skóre 126:80, 31 bod, 4. místo.

Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí: Miroslav Chadima;
    Druhý rozhodčí: Jaroslav Říha.

Delegát svazu: Roman Švagr.

00:01

00:28
    Jablonec nad Nisou právě vstřelil branku!
    Ondřej Holický nahrál z pravé strany PETRU MEČÍŘOVI, kterému nedělalo problém se trefit za záda Lukáše Vykoukala. Asistence: Ondřej Holický.

01:42
    Haunold našel Mečíře, ale ten zblízka zamířil nad domácí svatyni.

03:10
    Burza ve střeleckém pokusu zastaven Schmied.

03:35
    Mečíř zblokován Kubalou.

04:33
    Holický z pravé postranní čáry mířil vedle brány Combixu.

05:25
    Jákl si vynutil faul na útočné polovině.

05:30
    Bláha z přímého volného kopu na Marka nevyzrál.

05:55
    Schmied faulován u středové čáry hrací plochy.

06:02
    Slepčík z dobré střelecké pozice Vykoukala nepřekonal.

06:21
    Burza z předbrankového prostoru zamířil těsně vedle.

06:41
    Schmied po nahrávce Lédla vykopl míč nad bránu Jablonce nad Nisou.

07:33
    Burza hledal Haunolda, ale míč zabavila ústecká obrana.

08:39
    Hra pozastavena pro drobné zranění Alexandra Urbanszkyho.

08:39
    Urbanszky pokračuje ve hře.

10:20
    Mečíř z dálky nemířil přesně.

10:37
    Rohový kop Combiu provede Dalibor Slepčík.

10:44
    Pavel Burza z předbrankového prostoru přihrál volnému ADAMOVI JÁKLOVI, který hravě navýšil na dvoubrankové vedení.

11:38
    Burza z těsně blízkosti jen těsně minul severočeskou svatyni.

12:19
    Vykoukal si se střelou Schmieda poradil bez problémů.

15:01
    Slepčík nedokázal míč trefit do odkryté svatyně hostů.

16:29
    Josef Hypius téměř z rohu zahlédl volného PETRA MĚČÍŘE. Druhému jmenovanému se podařilo trefit do černého a navýšit na rozdíl tří branek. Asistence: Josef Hypius.

18:06
    ONDŘEJ HOLICKÝ využil chyby domácí obrany a rychle zavádí opět vyšší brankový náskok. Asistence: Jiří Haunold.

19:22
    Čisárovi ze samostatného úniku chyběly ke snížení pouze milimetry.

20:00

Hosté se dokázali v prvním poločase trefit do černého čtyřikrát. Dva góly vstřelil za Jablonec nad Nisou Ondřej Holický, což týmu velmi pomohlo. Domácí Combix má na zvrat utkání celý druhý poločas.

20:01

20:01
    V brankovišti týmu Gold Combix Ústí nad Labem dochází ke změně. Na místo Jakuba Marka se postavil Ondřej Reischel.

20:31
    Haunold z pravé strany recept na Marka nenalezl.

21:15
    Lédl z ostrého úhlu nezamířil střelu přesně za záda Vykoukala.

22:12
    Schmied fauluje Jákla na defenzivní polovině hrací plochy, následuje přímý volný kop.

22:13
    Bláha z nařízeného přímého kopu gól nevstřelil.

23:04
    Urbanszky obral skvěle Burzu o míč.

24:54
    Mečířova střela přes Reischla neprošla.

26:03
    PAVEL BURZA se trefuje do černého po skvělé nahrávce od Jiřího Haunolda, který se do brány strefit nedokázal. Asistence: Jiří Haunold.

28:30
    Jákl skvěle zastaven při pokusu Schmiedem.

28:43
    Ondřej Holický asistuje při gólu PETRU MEČÍŘOVI, který si poradil s ústeckou obranou s díky němu vede FK GMM Jablonec nad Nisou už o šest gólů. Asistence: Ondřej Holický.

29:42
    Haunold z dálky těsně míjí domácí bránu.

31:11
    Valta si proti Vykoukalovi neporadil a jeho pokus gólem nekončí.

32:03
    Stukheil z akce gól nevykouzlil.

32:54
    Čisár byl proti Vykoukalovi neúspěšný.

33:41
    Bláha si vynucuje faul téměř na středové lajně.

34:33
    Reischel Haunoldovu střelu skvěle vyrazil.

34:57
    Valta z přímého volného kopu Vykoukala neprostřelil.

35:48
    Hostům se načítá pátý faul, při dalším bude následovat desetimetrový kop.

36:29
    Pavel Burza společně s PETREM MEČÍŘEM zkoušel různé kombinace, kdy jedna vyšla podle představ a rozdíl je už sedm branek. Asistence: Pavel Burza.

36:48
    JIŘÍ HAUNOLD neponechává nic náhodě a po devatenácti vteřinách také překonává za pomoci od Pavla Burzy Ondřeje Reischela. Asistence: Pavel Burza.

37:05
    Hosté pošesté ve druhém poločase faulují, a proto následuje desetimetrový kop, který provede Jan Čisár.

37:05
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    JAN ČISÁR se z desetimetrového kopu naprosto přesně trefil k levé tyči a snižuje zpět na sedmibrankový rozdíl. Bez asistence.

39:25
    Zápas už se spíše jen dohrává v téměř poklidném tempu, Combix se smiřuje s porážkou.

Utkání skončilo jasnou výhrou hostujícího celku, který měl od začátku jasnou převahu. Tým FK GMM Jablonec nad Nisou byl od začátku favoritem, neboť lepší umístění v tabulce než Combix. Domácí snížili až ve třicáté osmé minutě díky JANU ČISÁROVI, který proměnil desetimetrový kop.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (16:53:20)

Tereza Košťálová

Branky: 38. Čisár (10 m kop) – 1. Měčíř (Holický), 11. Jákl (Burza), 17. Mečíř (Hypius), 19. Holický (Haunold), 27. Burza (Haunold), 29. Mečíř (Holický), 37. Mečíř (Burza), 37. Haunold (Burza)

Gold Combix Ústí nad Labem: Marek (od 21. Reischel) – Valta, Lédl, Kubala, Slepčík, Schmied, Čisár, Stukheil, Urbanszky.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle čtyřek.

FK GMM Jablonec nad Nisou: Vykoukal – Bláha, Haunold, Jákl, Hipius – Holický, Mečíř, Burza.

Rozhodčí: Chadima, Říha; delegát: Švagr