Dandy Malé Březno – Děčín 9:2 (kon.)
HBC Dandy Malé Březno
9:2 (3:0, 2:1, 4:1)
HBC Bazzy Děčín
Neděle 19.02.2017, 11:00 • Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov • 2. Liga - Čechy Sever

Konec zápasu. (12:28:05)

44:55
    Urbanova střela Jandovi propadla a proběhla okolo jeho klece. Desátý gól ale nakonec nepadl.

44:38
    Buřval nyní jistým zákrokem vychytal Horáčka.

44:04
    Icing Děčína vrátí hru před jeho brankáře.

43:20
    Dandy Chomutov právě vstřelil branku!
    Dandy pokračuje v ofenzívě. Již devátou branku domácích střílí dnes velmi produktivní PATRIK ZICHO, jenž překonal Jandu střelou pod horní tyčku. Asistence: Vladimír Opelt a Jiří Hanzl.

42:16
    Buřval nyní nadvakrát vychytal děčínského útočníka Vojtěcha Uhlíře.

41:32
    Osmou branku domácí střílí JIŘÍ TRNKA. Asistence: Pavol Holán a Ladislav Kocour.

41:10
    Po Knížeho nahrávce vyprášil Jandovy betony Linet.

39:56
    Snížení dlouho netrvalo. Už je to o pět branek. Zicho nahrál VLADIMÍRU OPĚLTOVI, jenž už se nemýlil. Asistence: Patrik Zicho a Tomáš Chyba.

39:04
    Děčín právě vstřelil branku!
    Děčínští využívají ofenzivních choutků Dandy a snižují na 6:2. Buřvala překonal MiLAN JANÁK. Asistence: Martin Horáček a Michal Huk.

38:32
    Chomutovští nemají dost a téměř všichni hráči útočí, jenže brankáře Jandu posedmé nepřekonali.

37:30
    Dandy bylo usazeno v útočné třetině, jenže hra se přerušuje, kvůli výměně stran.

36:36
    Hra má spád. Opět je to velmi rychlý hokejbal.

33:42
    Domácí těží z dobré práce Patrika Zicha, který předložil míček PAVOLU HOLÁNOVI, jenže brankou v oslabení upravuje na 6:1. Asistence: Patrik Zicho.

33:37
    Zicho šetří cenné vteřinky v útočném pásmu.

32:48
    Děčínští sevřeli chomutovský soubor v obranném pásmu, jenže střelba trefila buď Buřvala nebo byla nepřesná.

32:15
    Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Linet – 2 min., sekání).

31:17
    Zicho začal třetí třetinu aktivně, jenže bekhendem z mezikruží trefil pouze beton děčínského brankáře.

30:01

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 9. Urban, 12. Zicho (Toman, Opelt), 15. Holán (Toman, Zicho), 20. Stasinka (Kocour, Chyba), 28. Taraška, 34. Holán (Zicho), 40. Opelt (Zicho, Chyba), 42. Trnka (Holán, Kocour), 44. Zicho (Opelt, Hanzl) – 18. Novák (Janák, Vinš), 40. Janák (Horáček, M. Huk)

HBC Dandy Malé Březno: Buřval – Chyba "A", Hanzl, Taraška, Holán, Nachtmann, Zicho, Toman, Opelt, Linet, Trnka, Kníže "C", Kocour, Stasinka, Urban.
    HBC Bazzy Děčín: Janda – M. Huk, P. Huk, Novák, Hladiš, Horáček, Sasko, Vinš, Janák, Uhlíř.

Rozhodčí: Bačo – Ferbas