Kladno – Chomutov 2:3 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 9:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 4:2 (kon.)
Letňany – Č. Budějovice 4:7 (kon.) | HK MD Šumperk – Poruba 2:6 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 5:0 (kon.)
HC Plzeň – Sparta 6:4 (kon.) | Vítkovice – Třinec 6:1 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 5:1 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 7:5 (kon.) | Warriors Brno – Olomouc 3:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 2:3 (po pr.)
Kometa Brno – Tábor 9:2 (kon.)
Rytíři Kladno
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
Piráti Chomutov
Čtvrtek 23.02.2017, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Chomutov dnes má opravdu velmi důležité vítězství a na kladno již ztrácí pouze bod. (17:10:24)

59:43
    Ofsajd Chomutova. Buly ve středním pásmu.

58:40
    Kladno hraje s odkrytou brankou.

58:05
    Kladno si bere timeout.

58:05
    Hofrichter mířil mezi betony Pěkného, ale ten si dokázal s touto střelou poradit.

57:31
    Zakázané uvolnění Kladna. Buly u Pěkného.

56:37
    Urban dorážel střelu Klímy, ale opět se vytáhl Dobeš, který obě střely zneškodnil.

55:30
    Dobeš je v této třetině nedobytná zeď a Kladno si s ním stále neví rady.

54:39
    Úmyslný ofsajd Chomutova. Buly u Dobeše.

54:02
    Vaňkova střela se dostala do ochranné sítě. Buly u Pěkného.

53:18
    Pěkný přikryl puk pod lapačku. Buly u gólmana domácích.

53:00
    Zíka opět střílel od modré, ale Dobeš vyrazil puk do ochranné sítě.

51:08
    Zíka dvakrát ohrozil Dobeše, ale ten nejprve puk vyrazil a druhý pokus schoval do lapačky.

49:55
    Sojka měl na hokejce srovnání. Položil si Dobeše a stačilo jen uklidit puk za jeho záda, ale zakončení znemožnila obrana Chomutova.

48:47
    Bernat zkoušel obehrát Bendu, ale ten si pomohl tělem a Bernata zastavil.

47:21
    Ofsajd Kladna. Buly ve středním pásmu.

46:41
    Rozhodčí ztratil puk z dohledu a přerušil hru. Buly ve středním pásmu.

45:35
    Až nyní se Kladno dokázalo osvobodit.

45:16
    Chomutov se stále drží v útočném pásmu.

43:45
    Mežnar opět ohrožoval branku Pěkného, ale ten si s jeho střelou po zemi tentokrát poradil.

42:04
    Kladno právě vstřelilo branku!
    RUDOLF KLÍMA dorazil odražený puk od mantinelu za záda Dobeše. Asistence: Filip Šimek

41:47
    Alscher dorážel Zíkovu střelu, ale Dobeš puk chytil.

41:11
    Domácí jsou v plném počtu.

40:25
    Kladno ovšem okamžitě přebírá puk a jde do útoku.

40:01
    První buly vyhráli hráči Chomutova.

40:01

Druhá třetiny již byla vcelku vyrovnaná. Oba týmy dokázali skórovat, ale na srovnání to Kladnu stále nestačilo. Nyní musí Kladno v útoku pořádně zabrat aby alespoň srovnali. Ovšem zatím to vypadá na velice obtížný úkol.

40:00

39:40
    Zakázané uvolnění Chomutova. Buly u Dobeše.

39:17
    Domácí hrají ve čtyřech hráčích.

39:10
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zíka – 2 min., podražení).

39:00
    Poslední minuta hry druhé třetiny.

38:25
    Kladno vyhazuje kotouč a Chomutov musí znovu založit protiútok.

37:17
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Bernat – 2 min., napadení).

36:21
    Koláček pálil z levého kruhu po buly, ale jeho pokus zastavil Pěkný lapačkou.

35:30
    Kladno ale rychle přebírá puk a přesouvá hru na stranu Chomutova.

35:20
    Boj o puk u mantinelu vyhrál Chomutov a žene se k Pěknému.

34:01
    Piráti právě vstřelili branku!
    MICHAL GUT byl poslední kdo dorážel puk za záda Pěkného a zvyšuje Chomutovské vedení. Asistence: Eric Mežnar.

33:49

32:59
    Střelu Koláčka srazil Zíka do ochranné sítě. Buly u brankáře domácích.

32:16

32:07

31:54

31:25
    Díky špatné rozehrávce Kladenské obrany se Mežnar dostal ke střele. Tu zachytil Pěkný do lapačky.

30:07
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Benda – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).

30:07
    Smažík byl tvrdě atakován na mantinel a chvíli zůstal ležet na ledě. Nyní je otřesený na střídačce.

29:45
    Zíka měl na hokejce srovnání. Ocitl se sám před Dobešem, ale zamířil pouze do tyče.

29:17

28:49
    U puku jsou hráči Chomutova a ženou se na branku Pěkného.

26:31
    MICHAEL KULMA dorazil puk, který Dobešovi propadl za záda. Asistence: Jiří Ticháček.

26:00
    Střela Zíky skončila na levé tyčce brankáře Dobeše.

25:47

25:42
    Zakázané uvolnění Chomutova. Buly u brankáře hostů.

24:38
    Vrhelova střela byla sražená do ochranné sítě. Buly u Pěkného.

22:00
    Chomutov stále střílí na branku Pěkného a to odkudkoli.

20:34
    Úmyslný ofsajd Kladna. Buly u Pěkného.

20:01
    Po prvním buly této třetiny se Kladno dostalo do ofsajdu. Buly je tedy znovu ve středním pásmu.

20:01

V první třetině byli jasně lepší hráči Chomutova. Kladno jasně přehráli a nastříleli jim také dvě branky. Kladno tedy bude mít ve druhé třetině co dělat, aby se tempu Chomutova vyrovnali a třeba i skóre otočili.

17:10
    Kladenští na dvakrát doráželi na Dobeše, ale ten nepolevil a puk zastavil.

16:27
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Vrhel – 2 min., sekání).

16:27
    Vrhel zkoušel překonat Pěkného mezi betony. Brankář domácích však puk zvládl zlikvidovat.

15:14
    ERIC MEŽNAR zastavil kladenskou rozehrávku a Pěkného překonal k pravé tyčce. Bez asistence.

14:44

14:17
    Bernat se zkoušel obtočit kolem branky a překvapit Dobeše. Ten byl u tyčky včas a puk zastavil.

12:22
    Hasil pěknou zadovkou našel Urbana, ale ten mířil jen do připraveného Dobeše.

10:06
    Špatná rozehrávka Pěkného vyústila v šanci. Machyna měl před sebou půlku volné branky, ale než stačil puk zpracovat, Pěkný byl zpátky na svém místě. Jeho střela navíc skončila vedle branky.

09:35
    Zakázané uvolnění Chomutova. Buly před Dobešem.

08:01
    ERIC MEŽNAR dorážel střelu Kastnera přímo mezi betony gólmana Pěkného. Mežnar stál sám před Kladenským gólmanem. Asistence: Matěj Kastner, Matěj Harkabus.

07:25
    Flachsova střela od modré skončila znovu těsně vedle levé tyčky Dobesšovi branky.

06:41
    Bernat se objevil s pukem sám před brankou, ale jeho střela skončila těsně vedle branky Dobeše.

05:49
    Zíkovu střelu zleva zlikvidoval Dobeš. Střela však mířila přímo do něj.

05:26
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Harkabus – 2 min., hákování).

04:15
    Klíma skvěle hledal Srbka na levé straně. Jeho střelu vyrazil ramenem brankář hostů do ochranné sítě.

03:30
    Piráti jsou stále v útočném pásmu. Kladnu se nedaří vyvézt puk.

02:29
    Chomutov zkouší ohrozit branku domcích, ale jejich střely míří mimo klec Pěkného.

01:25
    Chomutov však dostal puk mimo jejich pásmo a hra se přesouvá do Kladenské třetiny.

00:45
    Puk je v útočném pásmu Kladna.

00:01
    První buly získali hráči Chomutova, ale do ofsajdu se dostalo Kladno. Buly ve středním pásmu.

00:01

Rytíři Kladno: Pěkný – Robovský, Smažík, Staněk, Alscher, Flachs, Zíka, Ticháček – Mrkvička, Karásek, Šimek, Kulma, Karmazin, Hasil, Bernat, Srbek, Urban, Vrkoč, Sojka, Klíma

Piráti Chomutov: Dobeš (Svoboda) – Vaněk, Ferbas, Matějka, Machyna, Kastner, Klika, Psar – Čech, Králíček, Harkabus, Šafránek, Mežnar, Hofrichter, Prokop, Benda, Koláček, Gut, Vrhel

Rozhodčí: Velčovský – Svoboda, Hražďovský.

Maximální koncentrace na hru ???????????????? #MadeOfHockey ???? – @hokejkv

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Stejně jako Chomutov i Rytíři mají sérii čtyř výher v řadě. Dnes se budou chtít na první příčce oddálit svému soupeři, který ztrácí pouhé čtyři body. Domácí nám tedy dnes musejí ukázat, že si první místo zaslouží.

Piráti do dnešního utkání vstupují se sérií čtyř výher v řadě. Na svého dnešního soupeře v tabulce ztrácejí čtyři body, takže dnes se výhra jistě bude hodit. Uvidíme co nám dnes hosté předvedou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Marek Landa

Branky a nahrávky: 27. Kulma (Ticháček), 43. Klíma (Šimek) – 9. Mežnar (Kastner, Harkabus), 16. Mežnar, 35. Gut (Mežnar)

Rozhodčí: Velčovský – Svoboda, Hražďovský