Královo Pole – Litovel 30:26 (kon.) | Lovosice – Plzeň 22:29 (kon.) | Kopřivnice – Nové Veselí 37:28 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
37:28 (20:16)
TJ Sokol Nové Veselí
Sobota 25.02.2017, 18:00Chance Extraliga mužů • 19. kolo

Kopřivnice dnešní výhra posunula před jejich dnešního soupeře, na desáté místo a od osmé příčky, zaručující účast v play-off, dělí Kopřivnici pouhý jeden bod. Následující utkání čeká kopřivnický tým v Litovli. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer. (19:34:14)

Dnešní utkání sousedů v tabulce vyznělo lépe pro Kopřivnické hráče, kteří získávají oba body za výhru 37:28 proti mužstvu TJ Sokol Nové Veselí. Modrožlutí udržovali náskok získaný z prvního poločasu až do 47. minuty, kdy se Sokol přiblížil na rozdíl jediné branky (26:25). Pak ovšem Kopřivničtí zařadili vyšší rychlostní stupeň, začalo se jim opět dařit ve střelbě a nakonec si došli pro zasloužené dva body.

Konec zápasu. (37:28)
    60
    Krásná kombinace Hanuse, který z křídla přihrál do běhu na pivota Janu Gřesovi, který ihned propálil hostujícího gólmana. (37:28)
    60
    Štěrbova prudká střela rozvlnila domácí síť. (36:28)
    59
    Mynář zamířil přesně ke vzdálenější tyči. (36:27)

58
    Domácí přidávají další dva rychlé góly do rozhozené obrany soupeře a nyní je nade vše jasné, že oba body zůstanou v Kopřivnici. (35:27)

56
    Po rychlém brejku modrožlutých se zdá být o dnešním vítězi rozhodnuto. (33:27)

56
    Domácí si vrací pětibrankové vedení. (32:27)
    55
    Hosté se nevzdávají Sekulič snižuje. (31:27)
    53
    Bukovský rozjásal domácí publikum. Kopřivnice se dostávají do vedení o pět branek a hostující kouč reaguje oddechovým časem. (31:26)
    52
    Petřík se prosadil z otočky a vedení Kopřivnických házenkářů opět narůstá. (30:26)
    51
    Domácí se dostávají opět do tříbrankového náskoku. (29:26)

51
    Sokolu se však daří odpověď z protiútoku. (28:26)

50
    Domácí získávají náskok díky proměněné sedmičce. (28:25)
    48
    Po delší době se domácím podařilo překonat výborného Schamse. Autorem branky je Bukovský. (27:25)
    47
    Gól Chosíka znamená snížení na rozdíl jediné branky. Domácí trenér reaguje oddechovým časem. (26:25)
    46
    Sokol už na domácí ztrácí pouhé dva góly. (26:24)

45
    Nepřesná přihrávka připravila domácí o míč. (26:23)

Tomáš Němec

KH ISMM Kopřivnice: Pyško, Žingor, Chalupa – Lipový, Střelec, D. Zima, Jan Gřes, Mička, Petřík, Ji. Gřes, Unger, Fulnek, Hanus, Gelnar, Mynář, Bukovský.
    TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Studený – Burnazovič, O. Kalík, Veselý, Suchánek, Bartůněk, Dolejší, Melichar, Sekulić, Štohanzl, Nedvěd, Štěrba, Najman, Chosik, Ptáčník.

Rozhodčí: Kavulič, Frieser