Slavia – Kometa Brno 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:3 (kon.) | Mountfield HK – HC Plzeň 6:4 (kon.)
Č. Budějovice – HC Litvínov 1:11 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:1 (kon.) | Sparta – Letňany 6:2 (kon.)
Kobra – Kladno 2:4 (kon.) | Poruba – Vsetín 0:4 (kon.) | Tábor – Pardubice 2:12 (kon.)

59:23
    Jeden z hostů nahodil puk na domácí bránu, ale kotouč pouze projel okolo vnější strany tyče.

59:15
    Novotný míří ke střídačce a domácí budou hrát v šesti.

57:24

56:34
    Domácí vyhazují puk na druhou stranu kluziště.

55:49
    Hosté po vhazování ve středním pásmu vyrážejí do útoku.

55:24
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pachl – 2 min., držení protihráče).

53:16
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice obracejí vývoj utkání na jejich stranu a jdou do vedení! Tomuto gólu předcházel intenzivní tlak hostů na domácí bránu. DAVID PASTOR nakonec zvládl dorazit kotouč Novotnému za záda. Asistence: Ivan Ivan

53:05
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

52:55
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Puczek – 2 min., podražení).

51:57
    Domácí se chvíli zdrželi v útoku, ale nepodařilo se jim vystřelit. Hosté vyhazují puk na druhou stranu kluziště.

51:24
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Kočí – 2 min., podražení).

49:24
    Pastor prokličkoval žďárskou obranou a vystřelil z mezikruží. Novotný ale na poslední chvíli srazil betony a zákrokem přerušil hru.

47:10
    Oba celky se snaží založit útok.

46:55

44:55
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Brada – 2 min., podražení).

43:19
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude před Novotným.

42:32

41:50
    Domácím se nedaří založit útok.

40:32
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Raška – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

40:01

40:00

39:48
    Jeden z domácích mohl střílet z mezikruží, ale střela mu nesedla a puk skončil na hokejce hostujícího obránce.

39:05
    O puk se bojuje za hostující bránou.

38:39

36:39
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Plánka V. – 2 min., sekání).

36:02
    Domácí se teď dostali do velké šance! Trejbal se pokusil o střelu z mezikruží, ta byla zblokovaná, ale domácí se ještě několikrát pokusili o dorážku.

34:22
    A je srovnáno! Zpoza brány přišla přihrávka na IVANA IVANA, který z levé strany doklepl puk do odkryté klece. Asistence: Tomáš Vjačka, Jan Moškoř

33:15
    Ofsajd domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

32:00
    Plameny se drží v útočném pásmu, ale nedaří se jim zakončit.

30:30
    Po střele Vjačky skončil puk na chvíli pod domácím gólmanem, ale vypadl mu z výstroje a DANIEL ZAJÍC ho pohotově doklepl do odkryté klece. Asistence: Tomáš Vjačka

29:35
    Hosté se snaží kombinovat před Novotným.

27:22
    Raška střílel od modré čáry, ale Novotný skvěle zasáhl lapačkou.

26:30
    Domácí jsou sice v útočném pásmu, ale nedaří se jim vystřelit.

25:46
    Hosté vyhazují puk až na zakázané uvolnění.

24:10
    Hosté jsou v útočném pásmu a kombinují.

23:40
    Hosté snižují na 3:1! JIŘÍ TVRDÝ se přesnou střelou trefuje za záda domácího brankáře. Bez asistence

22:44
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude po Dolíškově levici.

21:45
    Novotný přerušuje hru úspěšným zákrokem.

21:17

21:13
    Zakázané uvolnění hostů.

20:55
    Domácím se úspěšně daří nepouštět hosty do větších šancí.

20:10
    Úvodní vhazování druhé třetiny vyšlo lépe hostům a ihned se vydali na svoji polovinu rozehrát.

20:01

20:00

19:17
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Puczek – 2 min., vysoká hůl).

18:50
    O puk se bojuje u mantinelu v útočném pásmu domácích.

16:30
    Hosté chvíli zdrželi domácí tým v obranném pásmu, ale nepodařilo se jim zakončit.

14:29
    Po střele jednoho z domácích zazvonil puk o tyčku hostující klece.

14:07

13:26
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Moškoř.

13:02
    Čermákovu střelu z pravého kruhu poslal hostující gólman pryč vyrážečkou.

12:33
    Ani jednomu celku se teď nedaří založit pořádný útok.

11:27
    Žďár právě vstřelil branku!
    MATĚJ JINDRA se dostal do samostatného úniku, ale byl faulován a bylo nařízeno trestné střílení. Domácí útočník se přesně trefil nad pravý Dolíškův beton.

11:09

11:03
    Dvě prudké střely hostů teď letěly vysoko nad brankovou konstrukci.

10:26
    Domácí vyhazují puk do středního pásma.

09:09
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Puczek – 2 min., hákování).

08:53
    Prudká střela hostů od modré pouze zaduněla o mantinel.

07:48
    Hosté vyhazují puk do středního pásma.

07:06
    Novotný chytil nahozený puk do lapačky a přerušuje hru.

06:52
    Domácí obrana nepustila hosty ke střele.

06:03
    Ofsajd hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

04:10
    O puk se delší dobu bojovalo ve středním pásmu. Domácí nyní jedou rozehrát za vlastní bránu.

03:05
    Hostující Krejsa se dostal k puku a vyváží ho do středního pásma.

02:50
    Plameny se drží v útočném pásmu a kombinují.

02:13
    Novotný si připsal první zákrok, když betonem vyrazil střelu z levého kruhu jednoho z hostů.

01:30
    Z levého kruhu se prudkou střelou trefuje opět JIŘÍ HROMÁDKA a posílá svůj tým do vedení 2:0! Bez asistence

00:19
    Domácí dávají hned zkraje utkání gól a otevírají skóre dnešního utkání! Z levé strany se dorážkou prosazuje JIŘÍ HROMÁDKA. Asistence: Matěj Jindra, Michal Trejbal

00:10
    Domácí se ihned po vhazování dostávají do útočného pásma.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Novotný (Nedvěd) – Černohorský, Pachl, Pytlíková, Čermák, Tomín – Jindra, Vlk, Štola, Tomek, Malenovský, Trejbal, Puczek, Hromádka

HC Vítkovice Ridera: Dolíška (Micka) – Kočí, Bystroň, Smolka, Zapletal, Raška, Plánka Filip – Tvrdý, Zajíc, Brada, Plánka Vojtěch, Pastor, Moškoř, Ivan, Krejsa, Vjačka

Rozhodčí: Vrba – Berger, Sofka.

Maximální koncentrace na hru ???????????????? #MadeOfHockey ???? – @hokejkv

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Plameny odehrály svůj poslední zápas v úterý 21. února na ledě Havířova. Za domácí Havířov otevřel skóre utkání v páté minutě Marek Revaj a poslal tak svůj tým do vedení. Žďár ale poté otočil vývoj utkání ve svůj prospěch a v poslední minutě druhé třetiny už vedl 1:4. Do konce zápasu se domácím ještě podařilo náskok Plamenů stáhnout, ale na vítězství to nestačilo a Žďár si odvezl vítězství 3:4. Žďárský Jaromír Pytlík si v tomto utkání připsal hned dva góly.

Sestava Žďáru v posledním utkání proti Havířovu: Nedvěd (Novotný) – Černohorský, Pachl, Klodner "A", Poizl "A", Pytlíková, Čermák – Jindra, Štola, Tomek, Pytlík "A", Malenovský, Trejbal, Puczek, Gergel, Hromádka.

Vítkovice se ve čtvrtek 23. února postavily na domácím ledě třineckým Ocelářům. Na konci první třetiny bylo skóre vcelku vyrovnané – 2:1 pro domácí, ale v následujícím průběhu zápasu už góly dávala pouze domácí Ridera. Vítkovice nakonec přestřílely hostující Třinec 6:1.

Sestava Vítkovic z posledního zápasu proti Třinci: Dolíška (Micka) – Kočí, Bystroň, Smolka, Zapletal, Raška, F. Plánka – Tvrdý, Kylnár, Zajíc, Brada, V. Plánka, Pastor, Moškoř, Ivan, Krejsa

Dobré odpoledne všem hokejovým fanynkám a fanouškům. V dnešním utkání 18. kola nadstavby ELIOD extraligy mladšího dorostu se proti sobě postaví domácí SKLH Žďár nad Sázavou a HC Vítkovice Ridera.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Monika Baloghová

Anna Růžičková

Branky a nahrávky: 1. Hromádka (Jindra, Trejbal), 2. Hromádka, 12. Jindra (TS) – 24. Tvrdý, 31. Zajíc (Vjačka), 35. Ivan (Vjačka, Moškoř), 54. Pastor (Ivan)

Rozhodčí: Vrba – Berger, Sofka