Závod smíšených družstev, HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Běh - týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítězové: Rusko (muži) a Norsko (ženy) (kon.) |
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) | | | Severská kombinace - družstva, běh 4x5 km, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Jarná klasika: Kuurne-Brusel-Kuurne | Sagan (kon.) |
SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG,Crans-Montana | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
SP - kombinace žen, 2.kolo - slalom, Crans-Montana | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Extraliga žen (Čtvrtfinále) | (kon.) |
Ženy - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: R. Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: K. Verbij (NED) (kon.) |
konec
SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG, Crans-Montana
Vítěz: S. Goggiaová (ITA)
Lukáš Podleśny
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:20.69
2. Ilka Štuhecová (SLO) +0.36
3. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0.58
4. Stephanie Venierová (AUT) +0.63
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.77
6. Ricarda Haaserová (AUT) +0.94
7. Mikaela Shiffrinová (USA) +1.30
8. Marta Bassinová (ITA) +1.42
9. Federica Brignoneová (ITA) +1.65
10. Elena Curtoniová (ITA) +1.80
11. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1.96
12. Wendy Holdenerová (SUI) +2.03
13. Rosina Schneebergerová (AUT) +2.16
14. Laurenne Rossová (USA) +2.19
15. Stacey Cooková (USA) +2.32
16. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2.48
17. Lena Dürrová (GER) +2.59
18. Jasmina Suterová (SUI) +2.61
19. Priska Nuferová (SUI) +2.72
20. Michelle Gisinová (SUI) +2.75
21. Nicol Delagová (ITA) +2.83
22. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2.85
23. Marlene Schmotzová (GER) +2.90
24. Patrizia Dorschová (GER) +3.04
25. Rahel Koppová (SUI) +3.08
26. Leona Popovićová (CRO) +3.30
27. Candace Crawfordová (CAN) +3.53
28. Kateřina Pauláthová (CZE) +3.65
29. Pavla Klicnarová (CZE) +4.01
30. Barbara Kantorová (SVK) +4.19
---
Tamara Tipplerová (AUT) DNS
---
Macarena Simariová Birknerová (ARG) DNF
Mikaela Tommyová (CAN) DNF
Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) DNF
Alexandra Colettiová (MON) DNF
Jacqueline Wilesová (USA) DNF
Aleksandra Prokopjevová (RUS) DNF
Nina Ortliebová (AUT) DNF
Michaela Wenigová (GER) DNF
Federica Sosiová (ITA) DNF
Valérie Grenierová (CAN) DNF
Romane Miradoliová (FRA) DNF
Stephanie Brunnerová (AUT) DNF
Anne-Sophie Barthetová (FRA) DNF
Francesca Marsagliová (ITA) DNF
Michaela Kirchgasserová (AUT) DNF
Christine Scheyerová (AUT) DNF
Maruša Ferková (SLO) DNF
TOP 5 PO TŘICETI ZÁVODNICÍCH
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:20.69
2. Ilka Štuhecová (SLO) +0.36
3. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0.58
4. Stephanie Venierová (AUT) +0.63
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.77
TOP 5 PO DVACETI ZÁVODNICÍCH
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:20.69
2. Ilka Štuhecová (SLO) +0.36
3. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0.58
4. Stephanie Venierová (AUT) +0.63
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.77
TOP 5 PO DESETI ZÁVODNICÍCH
1. Ilka Štuhecová (SLO) 1:21.05
2. Ricarda Haaserová (AUT) +0.58
3. Federica Brignoneová (ITA) +1.29
4. Elena Curtoniová (ITA) +1.44
5. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1.60
STARTOVNÍ LISTINA
1. Maruša Ferková (SLO)
2. Christine Scheyerová (AUT)
3. Ilka Štuhecová (SLO)
4. Rosina Schneebergerová (AUT)
5. Michaela Kirchgasserová (AUT)
6. Ricarda Haaserová (AUT)
7. Wendy Holdenerová (SUI)
8. Maria Therese Tvibergová (NOR)
9. Federica Brignoneová (ITA)
10. Elena Curtoniová (ITA)
11. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
12. Francesca Marsagliová (ITA)
13. Michelle Gisinová (SUI)
14. Laurenne Rossová (USA)
15. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
16. Stephanie Brunnerová (AUT)
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
18. Stephanie Venierová (AUT)
19. Sofia Goggiaová (ITA)
20. Ramona Siebenhoferová (AUT)
21. Priska Nuferová (SUI)
22. Patrizia Dorschová (GER)
23. Romane Miradoliová (FRA)
24. Valérie Grenierová (CAN)
25. Federica Sosiová (ITA)
26. Nicol Delagová (ITA)
27. Rahel Koppová (SUI)
28. Lena Dürrová (GER)
29. Elisabeth Kappaurerová (AUT)
30. Leona Popovićová (CRO)
31. Mikaela Shiffrinová (USA)
32. Marlene Schmotzová (GER)
33. Kateřina Pauláthová (CZE)
34. Michaela Wenigová (GER)
35. Marta Bassinová (ITA)
36. Nina Ortliebová (AUT)
37. Aleksandra Prokopjevová (RUS)
38. Candace Crawfordová (CAN)
39. Jasmina Suterová (SUI)
40. Jacqueline Wilesová (USA)
41. Stacey Cooková (USA)
42. Alexandra Colettiová (MON)
43. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
44. Mikaela Tommyová (CAN)
45. Pavla Klicnarová (CZE)
46. Barbara Kantorová (SVK)
47. Macarena Simariová Birknerová (ARG)
48. Tamara Tipplerová (AUT)
AKTUÁLNÍ POŘADÍ ALPSKÉ KOMBINACE
1. Ilka Štuhecová (SLO) 180 b.
2. Federica Brignoneová (ITA) 140 b.
3. Michaela Kirchgasserová (AUT) 105 b.
4. Wendy Holdenerová (SUI) 100 b.
5. Michelle Gisinová (SUI) 80 b.
6. Maruša Ferková (SLO) 67 b.
7. Sofia Goggiaová (ITA) 60 b.
8. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) 50 b.
9. Denise Feierabendová (SUI) 36 b.
9. Stephanie Brunnerová (AUT) 36 b.
---
43. Kateřina Pauláthová (CZE) 3 b.
LETOŠNÍ VÝSLEDKY ALPSKÉ KOMBINACE
24. února 2017 – Crans-Montana
1. Federica Brignoneová (ITA)
2. Ilka Štuhecová (SLO)
3. Michaela Kirchgasserová (AUT)
10. února 2017 – St. Moritz (SUI)
1. Wendy Holdenerová (SUI)
2. Michelle Gisinová (SUI)
3. Michaela Kirchgasserová (AUT)
16. prosince 2016 – Val d´lsere (FRA)
1. Ilka Štuhecová (SLO)
2. Michelle Gisinová (SUI)
3. Sofia Goggiaová (ITA)
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:20.69
2. Ilka Štuhecová (SLO) +0.36
3. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0.58
4. Stephanie Venierová (AUT) +0.63
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.77
6. Ricarda Haaserová (AUT) +0.94
7. Mikaela Shiffrinová (USA) +1.30
8. Marta Bassinová (ITA) +1.42
9. Federica Brignoneová (ITA) +1.65
10. Elena Curtoniová (ITA) +1.80
11. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1.96
12. Wendy Holdenerová (SUI) +2.03
13. Rosina Schneebergerová (AUT) +2.16
14. Laurenne Rossová (USA) +2.19
15. Stacey Cooková (USA) +2.32
16. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2.48
17. Lena Dürrová (GER) +2.59
18. Jasmina Suterová (SUI) +2.61
19. Priska Nuferová (SUI) +2.72
20. Michelle Gisinová (SUI) +2.75
21. Nicol Delagová (ITA) +2.83
22. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2.85
23. Marlene Schmotzová (GER) +2.90
24. Patrizia Dorschová (GER) +3.04
25. Rahel Koppová (SUI) +3.08
26. Leona Popovićová (CRO) +3.30
27. Candace Crawfordová (CAN) +3.53
28. Kateřina Pauláthová (CZE) +3.65
29. Pavla Klicnarová (CZE) +4.01
30. Barbara Kantorová (SVK) +4.19
---
Tamara Tipplerová (AUT) DNS
---
Macarena Simariová Birknerová (ARG) DNF
Mikaela Tommyová (CAN) DNF
Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) DNF
Alexandra Colettiová (MON) DNF
Jacqueline Wilesová (USA) DNF
Aleksandra Prokopjevová (RUS) DNF
Nina Ortliebová (AUT) DNF
Michaela Wenigová (GER) DNF
Federica Sosiová (ITA) DNF
Valérie Grenierová (CAN) DNF
Romane Miradoliová (FRA) DNF
Stephanie Brunnerová (AUT) DNF
Anne-Sophie Barthetová (FRA) DNF
Francesca Marsagliová (ITA) DNF
Michaela Kirchgasserová (AUT) DNF
Christine Scheyerová (AUT) DNF
Maruša Ferková (SLO) DNF
TOP 5 PO TŘICETI ZÁVODNICÍCH
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:20.69
2. Ilka Štuhecová (SLO) +0.36
3. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0.58
4. Stephanie Venierová (AUT) +0.63
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.77
TOP 5 PO DVACETI ZÁVODNICÍCH
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:20.69
2. Ilka Štuhecová (SLO) +0.36
3. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0.58
4. Stephanie Venierová (AUT) +0.63
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.77
TOP 5 PO DESETI ZÁVODNICÍCH
1. Ilka Štuhecová (SLO) 1:21.05
2. Ricarda Haaserová (AUT) +0.58
3. Federica Brignoneová (ITA) +1.29
4. Elena Curtoniová (ITA) +1.44
5. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1.60
STARTOVNÍ LISTINA
1. Maruša Ferková (SLO)
2. Christine Scheyerová (AUT)
3. Ilka Štuhecová (SLO)
4. Rosina Schneebergerová (AUT)
5. Michaela Kirchgasserová (AUT)
6. Ricarda Haaserová (AUT)
7. Wendy Holdenerová (SUI)
8. Maria Therese Tvibergová (NOR)
9. Federica Brignoneová (ITA)
10. Elena Curtoniová (ITA)
11. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
12. Francesca Marsagliová (ITA)
13. Michelle Gisinová (SUI)
14. Laurenne Rossová (USA)
15. Anne-Sophie Barthetová (FRA)
16. Stephanie Brunnerová (AUT)
17. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
18. Stephanie Venierová (AUT)
19. Sofia Goggiaová (ITA)
20. Ramona Siebenhoferová (AUT)
21. Priska Nuferová (SUI)
22. Patrizia Dorschová (GER)
23. Romane Miradoliová (FRA)
24. Valérie Grenierová (CAN)
25. Federica Sosiová (ITA)
26. Nicol Delagová (ITA)
27. Rahel Koppová (SUI)
28. Lena Dürrová (GER)
29. Elisabeth Kappaurerová (AUT)
30. Leona Popovićová (CRO)
31. Mikaela Shiffrinová (USA)
32. Marlene Schmotzová (GER)
33. Kateřina Pauláthová (CZE)
34. Michaela Wenigová (GER)
35. Marta Bassinová (ITA)
36. Nina Ortliebová (AUT)
37. Aleksandra Prokopjevová (RUS)
38. Candace Crawfordová (CAN)
39. Jasmina Suterová (SUI)
40. Jacqueline Wilesová (USA)
41. Stacey Cooková (USA)
42. Alexandra Colettiová (MON)
43. Maryna Gąsienicová-Danielová (POL)
44. Mikaela Tommyová (CAN)
45. Pavla Klicnarová (CZE)
46. Barbara Kantorová (SVK)
47. Macarena Simariová Birknerová (ARG)
48. Tamara Tipplerová (AUT)
AKTUÁLNÍ POŘADÍ ALPSKÉ KOMBINACE
1. Ilka Štuhecová (SLO) 180 b.
2. Federica Brignoneová (ITA) 140 b.
3. Michaela Kirchgasserová (AUT) 105 b.
4. Wendy Holdenerová (SUI) 100 b.
5. Michelle Gisinová (SUI) 80 b.
6. Maruša Ferková (SLO) 67 b.
7. Sofia Goggiaová (ITA) 60 b.
8. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) 50 b.
9. Denise Feierabendová (SUI) 36 b.
9. Stephanie Brunnerová (AUT) 36 b.
---
43. Kateřina Pauláthová (CZE) 3 b.
LETOŠNÍ VÝSLEDKY ALPSKÉ KOMBINACE
24. února 2017 – Crans-Montana
1. Federica Brignoneová (ITA)
2. Ilka Štuhecová (SLO)
3. Michaela Kirchgasserová (AUT)
10. února 2017 – St. Moritz (SUI)
1. Wendy Holdenerová (SUI)
2. Michelle Gisinová (SUI)
3. Michaela Kirchgasserová (AUT)
16. prosince 2016 – Val d´lsere (FRA)
1. Ilka Štuhecová (SLO)
2. Michelle Gisinová (SUI)
3. Sofia Goggiaová (ITA)
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:20.69
2. Ilka Štuhecová (SLO) +0.36
3. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0.58
4. Stephanie Venierová (AUT) +0.63
5. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0.77
6. Ricarda Haaserová (AUT) +0.94
7. Mikaela Shiffrinová (USA) +1.30
8. Marta Bassinová (ITA) +1.42
9. Federica Brignoneová (ITA) +1.65
10. Elena Curtoniová (ITA) +1.80
11. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1.96
12. Wendy Holdenerová (SUI) +2.03
13. Rosina Schneebergerová (AUT) +2.16
14. Laurenne Rossová (USA) +2.19
15. Stacey Cooková (USA) +2.32
16. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2.48
17. Lena Dürrová (GER) +2.59
18. Jasmina Suterová (SUI) +2.61
19. Priska Nuferová (SUI) +2.72
20. Michelle Gisinová (SUI) +2.75
21. Nicol Delagová (ITA) +2.83
22. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2.85
23. Marlene Schmotzová (GER) +2.90
24. Patrizia Dorschová (GER) +3.04
25. Rahel Koppová (SUI) +3.08
26. Leona Popovićová (CRO) +3.30
27. Candace Crawfordová (CAN) +3.53
28. Kateřina Pauláthová (CZE) +3.65
29. Pavla Klicnarová (CZE) +4.01
30. Barbara Kantorová (SVK) +4.19
---
Tamara Tipplerová (AUT) DNS
---
Macarena Simariová Birknerová (ARG) DNF
Mikaela Tommyová (CAN) DNF
Maryna Gąsienicová-Danielová (POL) DNF
Alexandra Colettiová (MON) DNF
Jacqueline Wilesová (USA) DNF
Aleksandra Prokopjevová (RUS) DNF
Nina Ortliebová (AUT) DNF
Michaela Wenigová (GER) DNF
Federica Sosiová (ITA) DNF
Valérie Grenierová (CAN) DNF
Romane Miradoliová (FRA) DNF
Stephanie Brunnerová (AUT) DNF
Anne-Sophie Barthetová (FRA) DNF
Francesca Marsagliová (ITA) DNF
Michaela Kirchgasserová (AUT) DNF
Christine Scheyerová (AUT) DNF
Maruša Ferková (SLO) DNF