Závod smíšených družstev, HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Běh - týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítězové: Rusko (muži) a Norsko (ženy) (kon.) |
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) | | | Severská kombinace - družstva, běh 4x5 km, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Jarná klasika: Kuurne-Brusel-Kuurne | Sagan (kon.) |
SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG,Crans-Montana | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
SP - kombinace žen, 2.kolo - slalom, Crans-Montana | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Extraliga žen (Čtvrtfinále) | (kon.) |
Ženy - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: R. Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: K. Verbij (NED) (kon.) |
konec
Ženy - 500 metrů (2. kolo)
Vítěz: N. Kodairová (JPN)
Jiří Sameš
Startovní listina:
1. jízda:
Chua-wej Li (CHN)
Alexandra Ianculescuová (ROU)
2. jízda:
Jerica Tandimanová (USA)
Ruining Tian (CHN)
3. jízda:
Yvonne Daldossiová (ITA)
Nan Sun (CHN)
4. jízda:
Anice Dasová (NED)
Judith Dannhauerová (GER)
5. jízda:
Roxanne Dufterová (GER)
Martine Ripsrudová (NOR)
6. jízda:
Natalia Czerwonkaová (POL)
Francesca Bettroneová (ITA)
7. jízda:
Sanneke de Neelingová (NED)
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
8. jízda:
Heather McLeanová (CAN)
Naděžda Asejevová (RUS)
9. jízda:
Erina Kamijaová (JPN)
Sugar Toddová (USA)
10. jízda:
Jekatěrina Šikovová (RUS)
Olga Fatkulinová (RUS)
11. jízda:
Jekatěrina Aydovová (KAZ)
Maki Tsujiová (JPN)
12. jízda:
Vanessa Herzogová (AUT)
Hege Bøkkoová (NOR)
13. jízda:
Karolína Erbanová (CZE)
Heather Bergsmaová (USA)
14. jízda:
Jorien ter Mors (NED)
Nao Kodairaová (JPN)
1. jízda:
Chua-wej Li (CHN)
Alexandra Ianculescuová (ROU)
2. jízda:
Jerica Tandimanová (USA)
Ruining Tian (CHN)
3. jízda:
Yvonne Daldossiová (ITA)
Nan Sun (CHN)
4. jízda:
Anice Dasová (NED)
Judith Dannhauerová (GER)
5. jízda:
Roxanne Dufterová (GER)
Martine Ripsrudová (NOR)
6. jízda:
Natalia Czerwonkaová (POL)
Francesca Bettroneová (ITA)
7. jízda:
Sanneke de Neelingová (NED)
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
8. jízda:
Heather McLeanová (CAN)
Naděžda Asejevová (RUS)
9. jízda:
Erina Kamijaová (JPN)
Sugar Toddová (USA)
10. jízda:
Jekatěrina Šikovová (RUS)
Olga Fatkulinová (RUS)
11. jízda:
Jekatěrina Aydovová (KAZ)
Maki Tsujiová (JPN)
12. jízda:
Vanessa Herzogová (AUT)
Hege Bøkkoová (NOR)
13. jízda:
Karolína Erbanová (CZE)
Heather Bergsmaová (USA)
14. jízda:
Jorien ter Mors (NED)
Nao Kodairaová (JPN)
1. Nao Kodairaová (JPN)
2. Heather Bergsmaová (USA) +2.48
3. Karolína Erbanová (CZE) +2.50
4. Jorien ter Morsová (NED) +2.80
5. Hege Bøkkoová (NOR) +4.97
6. Maki Tsujiová (JPN) +5.09
7. Olga Fatkulinová (RUS) +5.99
8. Heather McLeanová (CAN ) +6.07
1. Nao Kodairaová (JPN) 36.80
2. Karolína Erbanová (CZE) 37.23
3. Maki Tsujiová (JPN) 37.28
4. Heather McLeanová (CAN) 37.29
5. Heather Bergsmaová (USA) 37.35
6. Jorien ter Morsová (NED) 37.39
1. Nao Kodairaová (JPN)
2. Heather Richardson-Bergsmaová (USA) +0,69
3. Jorien ter Morsová (NED) +0,81
4. Karolína Erbanová (CZE) +0,82
5. Hege Bokková (NOR) +1,41
6. Vanessa Herzogová (AUT) +1,96
7. Maki Cujiová (JPN) +2,07
8. Jekatěrina Ajdovová (KAZ) +2,08
9. Olga Fatkulinová (RUS) +2,22
10. Jekatěrina Šichovová (RUS) +2,34
11. Sugar Toddová (USA) +2,47
12. Erina Kamijaová (JPN) +2,54
13. Heather McLeanová (CAN) +2,55
14. Sanneke de Neelingová (NED) +2,63
15. Naděžda Asejevová (RUS) +2,70
16. Gabriele Hirschbichlerová (GER) +2,85
17. Francesca Bettroneová (ITA) +3,22
18. Natalia Czerwonková (POL) +3,28
19. Roxanne Dufterová (GER) +3,58
20. Anice Dasová (NED) +3,60
21. Martine Ripsrudová (NOR) +3,71
22. Judith Dannhauerová (GER) +3,87
23. Nan Sun (CHN) +3,89
24. Yvonne Daldossiová (ITA) +4,23
25. Jerica Tandimanová (USA) +4,27
26. Žuej-ning Tchien (CHN) +4,62
27. Chua-wej Li (CHN) +5,23
28. Alexandra Ianculescuová (ROU) +6,35