Sparta – Litvínov 3:1 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Plzeň – K. Vary 4:2 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 1:3 (kon.)

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Eden uvidí v závěru třetí třetiny ještě drama. Rychlá akce Třebíče znamená snížení na rozdíl jediné branky. Wasserbauer získal v útoku puk. Obratem našel volného RADIMA ZOHORNU. Ten už měl snadný úkol. Asistence: Jan Wasserbauer.
    50:37 Jiří RYS - 3:1

50:37
    Slavia právě vstřelila branku!
    Parádní akce domácích. Kadlec našel před bankou Šagáta. Ten už měl velmi dobrou pozici ke střele. Ještě ji ale vylepšil, když přistrčil kotouč na JIŘÍHO RYSE. Ten se před odkrytou brankou nemýlil a poslal sešívané blíž k prvnímu bodu čtvrtfinálové série. Asistence: Martin Šagát a Martin Kadlec.

40:36
    Hosté v úvodu třetiny snižují. RICHARD KRISTL získal v útoku puk a už jeho první střela byla dost nebezpečná. Po nepřesnostech v rozehře domácích se Třebíč rychle dostala znovu do tlaku. Kristl se napodruhé u své dorážky už nemýlil. Asistence: Jan Zdráhal a Roman Erat.
    39:26 David ŠAFRÁNEK - 2:0

39:26
    Závěry třetin se domácím daří! Na brankovišti byl nejaktivnější, a tedy i nejúspěšnější DAVID ŠAFRÁNEK. Jeho přesná dorážka Jekelem vyražené střely znamená dvoubrankové vedení domácího celku. Asistence: Václav Jankovský a Jan Novák.
    18:42 Jan POHL - 1:0

18:42
    Jekel už ale kapituloval. JAN POHL vypálil z modré znovu. V tomto případě ale trefil jednoho z obránců před brankou. Puk změnil směr a Jekel neměl šanci zareagovat. Asistence: Ronald Knot.

David Soumar

Branky a nahrávky: 19. Pohl (Knot), 40. Šafránek (Jankovský, J. Novák), 51. Rys (Šagát, M. Kadlec) – 41. Kristl (J. Zdráhal, R. Erat), 58. R. Zohorna (Jan Wasserbauer)

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – Kolařík (A), Knot, Pohl, J. Novák (C), J. Holý, A. Růžička, Bača – Jankovský, Šafránek (A), P. Beránek – Pletka, Kubica, Šmerha – M. Kadlec, Šagát, Rys – Tejral, Krliš, Půhoný.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal (A), Lojek, D. Mikyska, Hort, Přibyl, Jiří Wasserbauer – R. Erat (A), Dolníček (C), Kristl – Jan Wasserbauer, R. Zohorna, Psota – Malec, T. Havránek, Paták – Kusko, Milfait, Huňa – Juráň.

Rozhodčí: Kopeček, Kašík – Reich, Měkýš