TK organizátorů Ostravského univerzitního derby | (kon.) | | | Tisková konference SFC Opava | (kon.) |
Skoky - kvalifikace muži HS130, Lahti | Vítěz: A. Aalto (FIN) (kon.) |
Běh - muži 15 km klasicky, Lahti | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Severská kombinace - skoky HS130, Lahti | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Severská kombinace - běh 10 km, Lahti | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
NHL - Poslední přestupový den | (kon.) |
konec
Severská kombinace - běh 10 km, Lahti
Vítěz: J. Rydzek (GER)
Viktor Sandev
Výsledky individuálního závodu na 10km:
1. Johannes Rydzek (GER) 26:41,6
2. Akito Watabe (JPN) +4,8
3. Francois Braud (FRA) +13,0
4. Mario Seidl (AUT) +17,4
5. Wilhelm Denifl (AUT) +26,5
6. Fabian Riessle (GER) +36,9
7. Eric Frenzel (GER) +37,5
8. David Pommer (AUT) +37,7
9. Bernhard Gruber (AUT) +38,3
10. Espen Andersen (NOR) +50,6
11. Magnus Krog (NOR) +51,9
12. Philipp Orter (AUT) +53,7
13. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:00,1
14. Tim Hug (SUI) +1:10,5
15. Jošito Watabe (JPN) +1:15,9
16. Björn Kircheisen (GER) +1:41,8
17. Ilkka Herola (FIN) +1:48,6
18. Antoine Gerard (FRA) +1:55,4
19. Takehiro Watanabe (JPN) +1:56,3
20. Alessandro Pittin (ITA) +2:04,1
---
34. Tomáš Portyk (CZE) +4:46,1
42. Miroslav Dvořák (CZE) +5:16,7
46. Ondřej Pažout (CZE) +6:20,0
49. Lukáš Daněk (CZE) +7:46,0
Startovní listina:
1. Mario Seidl (AUT)
2. Wilhelm Denifl (AUT) +0:46
3. Akito Watabe (JPN) +0:54
4. Francois Braud (FRA) +0:54
5. Johannes Rydzek (GER) +1:00
6. Takehiro Watanabe (JPN) +1:04
7. Antoine Gerard (FRA) +1:04
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:16
9. Espen Andersen (NOR) +1:17
10. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:21
11. Tim Hug (SUI) +1:26
12. Jošito Watabe (JPN) +1:27
13. Eric Frenzel (GER) +1:29
14. David Pommer (AUT) +1:32
15. Philipp Orter (AUT) +1:34
16. Magnus Krog (NOR) +1:34
17. Fabian Riessle (GER) +1:38
18. Björn Kircheisen (GER) +1:44
19. Leevi Mutru (FIN) +1:48
20. Samuel Costa (ITA) +1:54
21. Ben Berend (USA) +1:55
22. Ilkka Herola (FIN) +1:56
23. Marjan Jelenko (SLO) +1:56
24. Kristjan Ilves (EST) +2:08
25. Eero Hirvonen (FIN) +2:13
26. Tomáš Portyk (CZE) +2:16
27. Hannu Manninen (FIN) +2:30
28. Jörgen Graabak (NOR) +2:33
29. Erněst Jachin (RUS) +2:34
30. Alessandro Pittin (ITA) +2:38
---
35. Lukáš Daněk (CZE) +2:54
37. Ondřej Pažout (CZE) +2:59
46. Miroslav Dvořák (CZE) +3:32
1. Johannes Rydzek (GER) 26:41,6
2. Akito Watabe (JPN) +4,8
3. Francois Braud (FRA) +13,0
4. Mario Seidl (AUT) +17,4
5. Wilhelm Denifl (AUT) +26,5
6. Fabian Riessle (GER) +36,9
7. Eric Frenzel (GER) +37,5
8. David Pommer (AUT) +37,7
9. Bernhard Gruber (AUT) +38,3
10. Espen Andersen (NOR) +50,6
11. Magnus Krog (NOR) +51,9
12. Philipp Orter (AUT) +53,7
13. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:00,1
14. Tim Hug (SUI) +1:10,5
15. Jošito Watabe (JPN) +1:15,9
16. Björn Kircheisen (GER) +1:41,8
17. Ilkka Herola (FIN) +1:48,6
18. Antoine Gerard (FRA) +1:55,4
19. Takehiro Watanabe (JPN) +1:56,3
20. Alessandro Pittin (ITA) +2:04,1
---
34. Tomáš Portyk (CZE) +4:46,1
42. Miroslav Dvořák (CZE) +5:16,7
46. Ondřej Pažout (CZE) +6:20,0
49. Lukáš Daněk (CZE) +7:46,0
Startovní listina:
1. Mario Seidl (AUT)
2. Wilhelm Denifl (AUT) +0:46
3. Akito Watabe (JPN) +0:54
4. Francois Braud (FRA) +0:54
5. Johannes Rydzek (GER) +1:00
6. Takehiro Watanabe (JPN) +1:04
7. Antoine Gerard (FRA) +1:04
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:16
9. Espen Andersen (NOR) +1:17
10. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:21
11. Tim Hug (SUI) +1:26
12. Jošito Watabe (JPN) +1:27
13. Eric Frenzel (GER) +1:29
14. David Pommer (AUT) +1:32
15. Philipp Orter (AUT) +1:34
16. Magnus Krog (NOR) +1:34
17. Fabian Riessle (GER) +1:38
18. Björn Kircheisen (GER) +1:44
19. Leevi Mutru (FIN) +1:48
20. Samuel Costa (ITA) +1:54
21. Ben Berend (USA) +1:55
22. Ilkka Herola (FIN) +1:56
23. Marjan Jelenko (SLO) +1:56
24. Kristjan Ilves (EST) +2:08
25. Eero Hirvonen (FIN) +2:13
26. Tomáš Portyk (CZE) +2:16
27. Hannu Manninen (FIN) +2:30
28. Jörgen Graabak (NOR) +2:33
29. Erněst Jachin (RUS) +2:34
30. Alessandro Pittin (ITA) +2:38
---
35. Lukáš Daněk (CZE) +2:54
37. Ondřej Pažout (CZE) +2:59
46. Miroslav Dvořák (CZE) +3:32
1. Johannes Rydzek (GER) 26:41,6
2. Akito Watabe (JPN) +4,8
3. Francois Braud (FRA) +13,0
4. Mario Seidl (AUT) +17,4
5. Wilhelm Denifl (AUT) +26,5
6. Fabian Riessle (GER) +36,9
7. Eric Frenzel (GER) +37,5
8. David Pommer (AUT) +37,7
9. Bernhard Gruber (AUT) +38,3
10. Espen Andersen (NOR) +50,6
11. Magnus Krog (NOR) +51,9
12. Philipp Orter (AUT) +53,7
13. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:00,1
14. Tim Hug (SUI) +1:10,5
15. Jošito Watabe (JPN) +1:15,9
16. Björn Kircheisen (GER) +1:41,8
17. Ilkka Herola (FIN) +1:48,6
18. Antoine Gerard (FRA) +1:55,4
19. Takehiro Watanabe (JPN) +1:56,3
20. Alessandro Pittin (ITA) +2:04,1
---
34. Tomáš Portyk (CZE) +4:46,1
42. Miroslav Dvořák (CZE) +5:16,7
46. Ondřej Pažout (CZE) +6:20,0
49. Lukáš Daněk (CZE) +7:46,0 (16:02:18)
1. Mario Seidl (AUT)
2. Wilhelm Denifl (AUT) +0:46
3. Akito Watabe (JPN) +0:54
4. Francois Braud (FRA) +0:54
5. Johannes Rydzek (GER) +1:00
6. Takehiro Watanabe (JPN) +1:04
7. Antoine Gerard (FRA) +1:04
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:16
9. Espen Andersen (NOR) +1:17
10. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:21
11. Tim Hug (SUI) +1:26
12. Jošito Watabe (JPN) +1:27
13. Eric Frenzel (GER) +1:29
14. David Pommer (AUT) +1:32
15. Philipp Orter (AUT) +1:34
16. Magnus Krog (NOR) +1:34
17. Fabian Riessle (GER) +1:38
18. Björn Kircheisen (GER) +1:44
19. Leevi Mutru (FIN) +1:48
20. Samuel Costa (ITA) +1:54
21. Ben Berend (USA) +1:55
22. Ilkka Herola (FIN) +1:56
23. Marjan Jelenko (SLO) +1:56
24. Kristjan Ilves (EST) +2:08
25. Eero Hirvonen (FIN) +2:13
26. Tomáš Portyk (CZE) +2:16
27. Hannu Manninen (FIN) +2:30
28. Jörgen Graabak (NOR) +2:33
29. Erněst Jachin (RUS) +2:34
30. Alessandro Pittin (ITA) +2:38
---
35. Lukáš Daněk (CZE) +2:54
37. Ondřej Pažout (CZE) +2:59
46. Miroslav Dvořák (CZE) +3:32