Kladno – Hr. Králové 2:1 (2:1 po s.s.) | Ústí n/L – Sudoměřice 3:2 (kon.) | Kert Park Praha – Kovo Praha 4:3 (2:1 po s.s.)
Plzeň – Most 4:1 (kon.) | Pardubice – Letohrad 5:3 (kon.)
po s.s. (2:1)
HC Kert Park Praha
4:3 (0:3, 3:0, 0:0 - 0:0)
TJ Kovo Praha
Sobota 04.03.2017, 16:00CROSSDOCK Extraliga

S konstatováním hezkého zbytku soboty se s vámi loučím a u některého z dalších hokejbalových onlajn přenosů na počtenou! (17:47:41)

Kromě pohledné hry v podání obou týmu musím vyzdvihnout také výkon obou arbitrů tohoto utkání, kteří si mohou zapsat opravdu kvalitně odpískané utkání.

Pohledné utkání je za námi! Po první třetině se zdálo, že si pro výhru v pohodě dokráčí Kovo, které se dostalo do pohodlného tříbrankového náskoku. Kert však ve 2. třetině od základu změnil svou hru a dokázal vyrovnat na 3:3. Poslední část hry nám další branku nepřinesla, a tak utkání dospělo do samostatných nájezdů, ve kterých byli domácí šťastnější a odnášejí si tak z tohoto utkání bod navíc.

50:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým HC Kert Park Praha.
    2 body do tabulky si díky 2 proměněným samostatným nájezdům v podání Martina Kručka připisuje domácí Kert!

4. série
    2:1
    Košely předvedl pořádnou parádičku, ale v rozhodující chvíli mu míček sjel z hole!

4. série
    2:1
    Martin Kruček proměňuje i svůj druhý nájezd! Laina nejprve krásně vykoupal a poté zakončil do horních pater branky.

3. série
    1:1
    Fejfar zkoušel střelu mezi betony – neúspěšně!

3. série
    1:1
    Winter trefuje pouze vyrážečku Mikla!

2. série
    1:1
    Kovář zkoušel blafák do forhendu, ale netrefil branku!

2. série
    1:1
    Ruda po bekhendovém blafáku nedokázal míček zasunout do branky. Stav zůstává 1:1!

1. série
    1:1
    Martin Kruček ukázal, jak šikovné má ruce a po bekhendovém blafáku srovnává!

1. série
    0:1
    Košely svůj nájezd střelou do levého horního rohu branky proměňuje!

Samostatná střílení začínají.

Za domácí pojedou postupně M. Kruček, Kovář a Fejfar, za hosty Košely, Ruda a Winter.

50:00
    Prodloužení skončilo.

45:01

Ve 3. třetině již ke změně stavu nedošlo, a tak budou diváci na Lužinách svědky samostatných střílení.

Vojtěch Filipiec

Branky a nahrávky: 19. Fejfar (Kovář), 27. Wróbel (Pala, Fejfar), 27. Plzák (Kruček M.), rozh. náj. Kruček M. – 6. Winter (Košely, Šlehofer), 11. Bravenec (Šlehofer, Winter), 14. Zeman Mi. (Kovářík)