Sobota 04.03.2017, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga - O udržení • 2. kolo

Vajgar vítězí a udělal důležitý krok k záchraně ve druhé lize. (20:05:54)

A to se ještě jelo trestné střílení proti domácím za stavu 5:3. Nechápu.

Šalamoun orazítkoval tyčku prázdné branky, ale to není už důležité.

Oddechový čas pro hosty.

59:12
    Formánek přerušil hru, vhazuje se v obranné třetině Vajgaru.

57:41
    Gombár atakoval Formánka, Jaša to eliminoval, jsou z toho dvě minuty na obou stranách.

56:51
    Jaša upaloval sám na Kuchaře, ten jeho bekendový blafák vleže lapil.

55:47
    Formánek krotí tlak hostů. Vhazuje se po jeho levici.

54:57
    Icing Vajgaru.

53:32
    Jaša kouzlil před Kuchařem, ale akce byla moc složitá.

49:52
    Síly na ledě se srovnají, hákování v podání Martina Trapla.

49:05
    Sudí Vokřál asi jako jediný viděl napadení v podání Oty Lazorišáka.

48:32
    Formánek kryje nepřijemnou střelu Martina Trapla.

48:13
    Icing Sokolova.

47:02
    Jindra s Červeným zahrozili, Vajgar je kompletní.

46:36
    Puk ve středním pásmu.

45:55
    Strkanice před Formánkem, sudí šarvátku vyřešili.

45:16
    Vajgar obratem vyhazuje.

45:09
    Denis Heldák dvě minuty za nedovolené bránění.

44:11
    Ofsajd Vajgaru.

43:34
    Formánek vytáhl parádní zákrok lapačkou při akci Sokolova v podání tři na dva.

42:46
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Hodně podobná situace jako před chvilkou, zmatky v obraně a ALEŠ FURCH přes Kuchaře uklidil puk do branky. Asistence Denis Heldák.

41:30
    Baník právě vstřelil branku!
    Chyba hradecké obrany a JAKUB HENDRYCH bekendem pod horní tyčku snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence Michael Čejka.

40:27
    Říha v dobré pozici ze střední vzdálenosti minul.

40:01

Druhá třetina je za námi, Vajgar nejprve navýšil svůj náskok na 4:0, ale Sokolov se dvěma slepenými brankami vrátil do hry a třetí třetina jistě přinese zajímavý hokej.

37:46
    Ota Lazorišák dvě minuty za vysokou hůl.

36:55

34:33
    Sokolov vystrřil i druhý růžek, TOMÁŠ SLÁMA přidal slepenou branku a je zase o co hrát. Asistence Michálek.

34:02
    Hosté otevřeli svůj účet zápasu, autorem branky ROMAN KAŠPAR, asistence Hauzr a Račanský.

33:41

33:14
    Lazorišák v obrovské šanci, trefil však jen výstroj Ondřeje Kuchaře.

32:39
    Další šance Jaši, Kuchař vyškrábl puk lapačkou.

31:58
    Jaša pohotově do lapačky Ondřeje Kuchaře. Vajgar je jasně lepším týmem na ledové ploše.

30:23
    DOMINIK ŠALAMOUN vyslal ránu švihem, která se od pravé tyče branky Sokolova sklouzla do branky. Asistence Zdeněk Hrouda.

30:11

28:50
    Straka vyhazuje až ke Kuchařovi.

28:27
    Čistý hit jednoho z domácích, Radim Řezníček se dlouze zvedal z ledu, ale snad bude v pořádku.

28:10
    Furch se srazil s Kuchařem, který vyjel pro puk někam do kruhu pro vhazování a jsou z toho dvě minuty za podražení.

27:52
    Furch tečoval Tržilovo nahození, puk minul branku.

26:14
    Jeden z hostů zalehl puk při šanci Vajgaru, vylučovat se však nebude.

25:43
    Závar před Kuchařem, Tržil od modré z první mířil mezi betony, tam však skulinka nebyla.

24:41
    Oba týmy komplet, před tím měl Jindra velkou šanci, když nepřehodil puk přes Kuchaře.

23:35
    Jirušek se zmocnil puku po nepovedené rozehrávce, obkroužil branku, ale levou tyč si Formánek pohlídal.

22:41
    Adolf Straka dvě minuty za držení a Roman Kašpar dvě minuty za filmování.

22:00

21:11
    Furchova parádička, když vodil hosty sám s pukem na holi, Kuchař poté zasahoval více méně reflexivně.

20:01

Vajgar má za sebou povedenou třetinu, i přes skutečnost, že první okamžiky zápasu patřily hostům, kteří nenechali Formánka vydechnout. Domácí borci poté v rozmezí 4 minut třikrát překonali hostujícího Ondřeje Kuchaře a vypracovali si pro Vajgar až nezvyklý náskok do dalších bojů. Druhá třetina odstartuje cca v 18:40 a začne přesilovkou domácích.

20:00

20:00
    Adam Rulík sejmul Šalamouna, až přilba letěla, dvě minuty za držení.

19:28
    Jašova rána z druhé vlny končí sražena vysoko nad.

18:10
    Sólo Davida Kohúta přes celé hřiště. Několikrát byl atakován na hraně pravidel, ale i přes to se proháčkoval před Kuchaře, bekend mladého forvarda však mířil hodně nad.

17:31
    Slámovu ránu vytěsnil Formánek ramenem.

16:04
    Icing Vajgaru po zmatcích před Formánkem.

15:22
    Hendrych na druhé straně v šanci nepřesně.

14:48
    Vajgar sehrál dobrou přesilovku, několik střel bylo blízko.

14:48

13:32
    Hosté zodpovědně.

12:48
    Jakub Hendrych dvě minuty za držení, možná malinko přísný trest.

12:22
    Sokolovský ofsajd.

09:56
    DAVID JAŠA parádně nastavil hůl do střely Dominika Šalamouna a puk zapadl za záda bezmocného Ondřeje Kuchaře. Asistence Dominik Šalamoun.

09:09
    Parádní hokejová akce Davida Kohúta, Kuchař se štěstím, stejně jako o pár vteřin později proti střele Šalamouna.

08:24
    Jirušek v dobré šanci na straně hostů.

07:04
    Jaša vyslal zpoza branku nečekanou přihrávku, kterou DOMINIK ŠALAMOUN z první zametl do branky. Asitence David Jaša a Zdeněk Hrouda.

06:49

05:51
    JAN JINDRA upaloval sám na Kuchaře a bekendem otevřel účet dnešního zápasu. Asistence David Kohút.

05:26

04:31
    Ofsajd hostů.

04:18
    Zderadička do středního pásma.

03:47
    Tomáš Kohút poslal puk mimo hrací plochu a jsou z toho dvě minuty pro domácí.

01:47
    Sokolov několikrát prověřil Formánka, na druhé straně Jindra mířil do Kuchařovy desítky.

00:01

Už vidíme i hosty, jejich svatyni bude hájit Ondřej Kuchař.

Domácí jsou na ledě, do branky Vajgaru se staví Michael Formánek.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Pírs, Formánek – Zderadička, Kohút T., Růžek, Tržil, Bureš, Straka – Lazorišák, Hrouda, Jaša, Červený, Beran, Furch, Přibyl, Šalamoun, Kohút D., Vantuch, Heldák, Jindra.

HC Baník Sokolov: Hruška, Kuchař – Říha, Michálek, Beer, Gombár, Rulík, Vodička, Pajk – Čejka, Trapl, Račanský, Řezníček, Sláma, Jirušek, Kašpar, Hendrych, Svoboda, Pfister, Procházka, Hauzr.

Rozhodčí: Vokřál – Marek, Ovsík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 6. Jindra (Kohút), 8. Šalamoun (Jaša, Hrouda), 10. Jaša (Šalamoun), 31. Šalamoun (Hrouda), 43. Furch (Heldák) – 35. Kašpar (Hauzr, Račanský), 35. Sláma (Michálek), 42. Hendrych (Čejka)

Rozhodčí: Vokřál – Marek, Ovsík