Basset Most – Štíři České Budějovice 0:7 (kon.) | SKV ComAp Praha – Štíři České Budějovice 0:1 (kon.) | SKH Meteor Plzeň – Basset Most 2:1 (kon.)
Basset Most
0:7 (0:3, 0:1, 0:3)
FBC Štíři České Budějovice
Sobota 04.03.2017, 10:00 • Sportovní hala Kadaň, U Stadionu 2028, Kadaň • Česká pošta Extraliga vozíčkářů • 5. kolo

Utkání skončilo výhrou Štírů z Českých Budějovic, kteří přehráli pořádající tým vysoko 7:0. Nejvíce produktivní byl Zbyněk Sýkora, který se trefil dvakrát do černého a dvakrát asistoval.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů z 5. kola Extraligy vozíčkářů. Tereza Košťálová (11:10:16)

Dnešní utkání sleduje 17 diváků.

31:48
    Štíři právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ADAM ŠIMONEK. Asistence: Tomáš David.

28:32
    Autorem branky je ZBYNĚK SÝKORA. Asistence: František Šindelář.

27:17
    Autorem branky je FRANTIŠEK ŠINDELÁŘ. Asistence: Jan Šíp.

24:01

Po druhém dějství je stále stav lepší pro hosty, kteří si přidali další jednu trefu do černého. Tým Basset Most má na zvrat zápasu posledních dvanáct minut.

24:00

15:13
    Vyloučení v týmu FBC Štíři České Budějovice (Jiří Ščasný – 2 minuty, Bránění ve hře).

14:20
    Autorem branky je FRANTIŠEK ŠINDELÁŘ. Asistence: Zbyněk Sýkora.

12:01

V první třetině se více zadařilo hostům, kteří si do další části nesou tříbrankové vedení. Domácí mají ještě dost času na vyrovnaní.

12:00

10:07
    Autorem branky je ZBYNĚK SÝKORA. Asistence: Lukáš Trupl.

07:55
    Autorem branky je JAN ŠÍP. Asistence: Zbyněk Sýkora.

06:24
    Autorem branky je TOMÁŠ DAVID. Asistence: Tomáš Jelínek.

00:01

Basset Most: Martin Svoboda – Petr Očenášek, Nina Křehotová, Nora Křehotová, Petr Dlouhý, Radek Žižek, Miroslav Štiber, Filip Veselý. Trenér: Karel Žižka.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

FBC Štíři České Budějovice: Jiří Němec – Tomáš Jelínek, František Šindelář, Jan Šíp, Zbyněk Sýkora, Ivan Nestával, Lukáš Trupl, Tomáš David, Jiří Ščasný, Adam Šimonek. Trenér: Radek Šindelář.

Rozhodčí: Kamínek, Šubrt.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 7. David (Jelínek), 8. Šíp (Sýkora), 11. Sýkora (Trupl), 15. Šindelář (Sýkora), 28. Šindelář (Šíp), 29. Sýkora (Šindelář), 32. Šimonek (David)

Rozhodčí: Kamínek, Šubrt