Odpolední program | (kon.) |
Jan Vojkůvka
Sedmiboj
Konečné pořadí
1. Kevin Mayer (FRA) 6479
2. Jorge Ureňa (ESP) 6227
3. Adam Sebastian Helcelet (CZE) 6110
4. Dominik Distelberger (AUT) 6063
5. Fredrik Samuelsson (SWE) 6015
6. Darko Pešič (MNE) 5984
...
10. Jiří Sýkora (CZE) 5902
1000 metrů
1. Darko Pešič (MNE) 2:38,23 (893)
2. Mathias Brugger (GER) 2:38,73 (888)
3. Simone Cairoli (ITA) 2:40,14 (872)
4. Kevin Mayer (FRA) 2:41,08 (861)
5. Ashley Bryant (GBR) 2:42,19 (849)
6. Dominik Distelberger (AUT) 2:42,32 (848)
7. Liam Ramsay (GBR) 2:42,94 (841)
8. Fredrik Samuelsson (SWE) 2:42,97 (841)
9. Jorge Ureňa (ESP) 2:43,66 (833)
10. Adam Sebastian Helcelet (CZE) 2:45,00 (819)
11. Niels Pittomvils (BEL) 2:45,35 (815)
12. Jiří Sýkora (CZE) 2:50,44 (761)
13. Kristjan Rosenberg (EST) 2:54,25 (722)
Mihail Dudaš (SRB) DQ
60 metrů překážek
1/2
1. Darko Pešič (MNE) 7,99 (984)
2. Liam Ramsay (GBR) 8,11 (954)
3. Fredrik Samuelsson (SWE) 8,18 (937)
4. Mathias Brugger (GER) 8,22 (927)
5. Bastien Auzeil (FRA) 8,30 (908)
6. Simone Cairoli (ITA) 8,31 (905)
7. Kristjan Rosenberg (EST) 8,50 (860)
2/2
1. Jorge Ureňa (ESP) 7,78 (1038)
2. Dominik Distelberger (AUT) 7,80 (1033)
3. Kevin Mayer (FRA) 7,88 (1012)
4. Adam Sebastian Helcelet (CZE) 7,97 (989)
5. Jiří Sýkora (CZE) 7,99 (984)
6. Mihail Dudaš (SRB) 8,11 (954)
7. Ashley Bryant (GBR) 8,12 (952)
8. Niels Pittomvils (BEL) 8,31 (905)
Skok o tyči
1. Kevin Mayer (FRA) 5,40 (1035)
2. Niels Pittomvils (BEL) 5,40 (1035)
3. Mihail Dudaš (SRB) 5,10 (941)
4. Dominik Distelberger (AUT) 5,10 (941)
5. Jorge Ureňa (ESP) 5,00 (910)
6. Adam Sebastian Helcelet (CZE) 5,00 (910)
7. Fredrik Samuelsson (SWE) 5,00 (910)
8. Mathias Brugger (GER) 5,00 (910)
8. Kristjan Rosenberg (EST) 5,00 (910)
10. Jiří Sýkora (CZE) 4,90 (880)
11. Simone Cairoli (ITA) 4,60 (790)
12. Darko Pešič (MNE) 4,60 (790)
13. Ashley Bryant (GBR) 4,50 (760)
14. Liam Ramsay (GBR) 4,20 (673)
4x400 metrů mužů
1. Polsko 3:06,99
2. Belgie 3:07,80
3. Česko 3:08,60
4. Francie 3:08,99
5. Ukrajina 3:09,64
6. Turecko 3:15,97
4x400 metrů žen
1. Polsko 3:29,94
2. Velká Británie 3:31,05
3. Ukrajina 3:32,10
4. Itálie 3:32,87
5. Francie 3:33,61
6. Německo 3:34,60
60 metrů žen
finále
1. Asha Philipová (GBR) 7,06
2. Olesja Povhová (UKR) 7,10
3. Ewa Swobodová (POL) 7,10
4. Mujinga Kambundjiová (SUI) 7,16
5. Lisa Mayerová (GER) 7,19
6. Alexandra Burghardtová (GER) 7,19
7. Floriane Gnafouaová (FRA) 7,20
8. Rebekka Haaseová (GER) 7,21
Semifinále
1/3
1. Olesja Povhová (UKR) 7,16 Q
2. Floriane Gnafouaová (FRA) 7,22 Q
3. Alexandra Burghardtová (GER) 7,23 q
4. Kryscina Cimanovská (BLR) 7,39
5. Ajla Del Ponteová (SUI) 7,39
6. Klára Seidlová (CZE) 7,43
7. Agata Forkasiewiczová (POL) 7,46
8. Ciara Nevilleová (IRL) 7,49
2/3
1. Asha Philipová (GBR) 7,20 Q
2. Lisa Mayerová (GER) 7,23 Q
3. Ewa Swobodová (POL) 7,26 q
4. Sarah Atchová (SUI) 7,32
5. Gloria Hooperová (ITA) 7,34
6. Phil Healyová (IRL) 7,40
7. Elin Ostlundová (SWE) 7,42
8. Lorene Dorcas Bazolová (POR) 7,51
3/3
1. Mujinga Kambundjiová (SUI) 7,19 Q
2. Rebekka Haaseová (GER) 7,19 Q
3. Stella Akakpová (FRA) 7,34
4. Cristina Laraová (ESP) 7,40
5. Anniina Kortetmaaová (FIN) 7,41
6. Inna Eftimovová (BUL) 7,42
7. Anna Bongiorniová (ITA) 7,43
8. Helene Ronningenová (NOR) 7,45
800 metrů mužů, finále
1. Adam Kszczot (POL) 1:48,87
2. Andreas Bube (DEN) 1:49,32
3. Álvaro De Arriba (ESP) 1:49,68
4. Daniel Andújar (ESP) 1:50,28
5. Thijmen Kupers (NED) 1:50,47
6. Kevin López (ESP) 1:54,17
800 metrů žen, finále
1. Selina Büchelová (SUI) 2:00,38
2. Shelayna Oskan-Clarkeová (GBR) 2:00,39
3. Aníta Hinriksdóttirová (ISL) 2:01,25
4. Lovisa Lindhová (SWE) 2:01,37
5. Stina Tröstová (DEN) 2:02,93
6. Esther Guerrerová (ESP) 2:03,09
Skok do výšky, finále
1. Sylwester Bednarek (POL) 2,32
2. Robbie Grabarz (GBR) 2,30
3. Pavel Seliverstau (BLR) 2,27
4. Tihomir Ivanov (BUL) 2,27
5. Matúš Bubeník (SVK) 2,27
6. Silvano Chesani (ITA) 2,27
7. Mateusz Przybylko (GER) 2,27
8. Allan Smith (GBR) 2,18
Skok do dálky žen, finále
1. Ivana Španovičová (SRB) 7,24
2. Lorraine Ugenová (GBR) 6,97
3. Claudia Salmanová-Rathová (GER) 6,94
4. Darja Klišinová (RUS) 6,84
5. Ksenija Baltaová (EST) 6,79
6. Jazmin Sawyersová (GBR) 6,67
7. Maryna Bechová (UKR) 6,59
8. Alexandra Westerová (GER) 6,53
Trojskok mužů, finále
1. Nelson Evora (POR) 17,20
2. Fabrizio Donato (ITA) 17,13
3. Max Hess (GER) 17,12
4. Elvijs Misans (LAT) 17,02
5. Melvin Raffin (FRA) 16,92
6. Jean-Marc Pontvianne (FRA) 16,90
7. Simo Lipsanen (FIN) 16,84
8. Georgi Tsonov (BUL) 16,78
9. Pablo Torrijos (ESP) 16,73
3000 metrů žen, finále
1. Laura Muirová (GBR) 8:35,67
2. Yasemin Canová (TUR) 8:43,46
3. Eilish McColganová (GBR) 8:47,43
4. Maureen Kosterová (NED) 8:48,99
5. Steph Twellová (GBR) 8:50,40
6. Ana Lozanová (ESP) 8:55,20
7. Giulia Violaová (ITA) 8:56,19
8. Alina Rehová (GER) 8:57,87
9. Hanna Kleinová (GER) 8:58,57
10. Nuria Fernándezová (ESP) 9:05,17
11. Ancuta Bobocelová (ROU) 9:05,74
12. Charlotta Fougbergová (SWE) 9:09,53
3000 metrů mužů, finále
1. Adel Mechaal (ESP) 8:00,60
2. Henrik Ingebrigtsen (NOR) 8:00,93
3. Richard Ringer (GER) 8:01,01
4. Hayle Ibrahimov (AZE) 8:03,19
5. Jonas Leanderson (SWE) 8:03,91
6. Marouan Razine (ITA) 8:04,19
7. Yemaneberhan Crippa (ITA) 8:05,63
8. Carlos Mayo (ESP) 8:06,15
9. Ali Kaya (TUR) 8:08,92
10. Andreas Vojta (AUT) 8:09,18
11. Ramazan Ozdemir (TUR) 8:10,99
12. Aras Kaya (TUR) 8:16,36
Program odpoledního bloku
13:30 Sedmiboj, 60 metrů překážek (Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora)
14:40 Sedmiboj, skok o tyči (Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora)
16:00 60 metrů žen, semifinále (Klára Seidlová)
16:04 Trojskok mužů, finále
16:30 3000 metrů žen, finále
16:50 Skok do výšky mužů, finále
16:55 3000 metrů mužů, finále
17:25 800 metrů žen, finále
17:40 Skok do dálky žen, finále
17:50 800 metrů mužů, finále
18:10 60 metrů žen, finále
18:25 Sedmiboj, 1000 metrů (Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora)
19:00 4x400 metrů žen
19:23 4x400 metrů mužů (Pavel Maslák, Jan Tesař, Patrik Šorm, Jan Kubista)
Konečné pořadí
1. Kevin Mayer (FRA) 6479
2. Jorge Ureňa (ESP) 6227
3. Adam Sebastian Helcelet (CZE) 6110
4. Dominik Distelberger (AUT) 6063
5. Fredrik Samuelsson (SWE) 6015
6. Darko Pešič (MNE) 5984
...
10. Jiří Sýkora (CZE) 5902
1000 metrů
1. Darko Pešič (MNE) 2:38,23 (893)
2. Mathias Brugger (GER) 2:38,73 (888)
3. Simone Cairoli (ITA) 2:40,14 (872)
4. Kevin Mayer (FRA) 2:41,08 (861)
5. Ashley Bryant (GBR) 2:42,19 (849)
6. Dominik Distelberger (AUT) 2:42,32 (848)
7. Liam Ramsay (GBR) 2:42,94 (841)
8. Fredrik Samuelsson (SWE) 2:42,97 (841)
9. Jorge Ureňa (ESP) 2:43,66 (833)
10. Adam Sebastian Helcelet (CZE) 2:45,00 (819)
11. Niels Pittomvils (BEL) 2:45,35 (815)
12. Jiří Sýkora (CZE) 2:50,44 (761)
13. Kristjan Rosenberg (EST) 2:54,25 (722)
Mihail Dudaš (SRB) DQ
60 metrů překážek
1/2
1. Darko Pešič (MNE) 7,99 (984)
2. Liam Ramsay (GBR) 8,11 (954)
3. Fredrik Samuelsson (SWE) 8,18 (937)
4. Mathias Brugger (GER) 8,22 (927)
5. Bastien Auzeil (FRA) 8,30 (908)
6. Simone Cairoli (ITA) 8,31 (905)
7. Kristjan Rosenberg (EST) 8,50 (860)
2/2
1. Jorge Ureňa (ESP) 7,78 (1038)
2. Dominik Distelberger (AUT) 7,80 (1033)
3. Kevin Mayer (FRA) 7,88 (1012)
4. Adam Sebastian Helcelet (CZE) 7,97 (989)
5. Jiří Sýkora (CZE) 7,99 (984)
6. Mihail Dudaš (SRB) 8,11 (954)
7. Ashley Bryant (GBR) 8,12 (952)
8. Niels Pittomvils (BEL) 8,31 (905)
Skok o tyči
1. Kevin Mayer (FRA) 5,40 (1035)
2. Niels Pittomvils (BEL) 5,40 (1035)
3. Mihail Dudaš (SRB) 5,10 (941)
4. Dominik Distelberger (AUT) 5,10 (941)
5. Jorge Ureňa (ESP) 5,00 (910)
6. Adam Sebastian Helcelet (CZE) 5,00 (910)
7. Fredrik Samuelsson (SWE) 5,00 (910)
8. Mathias Brugger (GER) 5,00 (910)
8. Kristjan Rosenberg (EST) 5,00 (910)
10. Jiří Sýkora (CZE) 4,90 (880)
11. Simone Cairoli (ITA) 4,60 (790)
12. Darko Pešič (MNE) 4,60 (790)
13. Ashley Bryant (GBR) 4,50 (760)
14. Liam Ramsay (GBR) 4,20 (673)
4x400 metrů mužů
1. Polsko 3:06,99
2. Belgie 3:07,80
3. Česko 3:08,60
4. Francie 3:08,99
5. Ukrajina 3:09,64
6. Turecko 3:15,97
4x400 metrů žen
1. Polsko 3:29,94
2. Velká Británie 3:31,05
3. Ukrajina 3:32,10
4. Itálie 3:32,87
5. Francie 3:33,61
6. Německo 3:34,60
60 metrů žen
finále
1. Asha Philipová (GBR) 7,06
2. Olesja Povhová (UKR) 7,10
3. Ewa Swobodová (POL) 7,10
4. Mujinga Kambundjiová (SUI) 7,16
5. Lisa Mayerová (GER) 7,19
6. Alexandra Burghardtová (GER) 7,19
7. Floriane Gnafouaová (FRA) 7,20
8. Rebekka Haaseová (GER) 7,21
Semifinále
1/3
1. Olesja Povhová (UKR) 7,16 Q
2. Floriane Gnafouaová (FRA) 7,22 Q
3. Alexandra Burghardtová (GER) 7,23 q
4. Kryscina Cimanovská (BLR) 7,39
5. Ajla Del Ponteová (SUI) 7,39
6. Klára Seidlová (CZE) 7,43
7. Agata Forkasiewiczová (POL) 7,46
8. Ciara Nevilleová (IRL) 7,49
2/3
1. Asha Philipová (GBR) 7,20 Q
2. Lisa Mayerová (GER) 7,23 Q
3. Ewa Swobodová (POL) 7,26 q
4. Sarah Atchová (SUI) 7,32
5. Gloria Hooperová (ITA) 7,34
6. Phil Healyová (IRL) 7,40
7. Elin Ostlundová (SWE) 7,42
8. Lorene Dorcas Bazolová (POR) 7,51
3/3
1. Mujinga Kambundjiová (SUI) 7,19 Q
2. Rebekka Haaseová (GER) 7,19 Q
3. Stella Akakpová (FRA) 7,34
4. Cristina Laraová (ESP) 7,40
5. Anniina Kortetmaaová (FIN) 7,41
6. Inna Eftimovová (BUL) 7,42
7. Anna Bongiorniová (ITA) 7,43
8. Helene Ronningenová (NOR) 7,45
800 metrů mužů, finále
1. Adam Kszczot (POL) 1:48,87
2. Andreas Bube (DEN) 1:49,32
3. Álvaro De Arriba (ESP) 1:49,68
4. Daniel Andújar (ESP) 1:50,28
5. Thijmen Kupers (NED) 1:50,47
6. Kevin López (ESP) 1:54,17
800 metrů žen, finále
1. Selina Büchelová (SUI) 2:00,38
2. Shelayna Oskan-Clarkeová (GBR) 2:00,39
3. Aníta Hinriksdóttirová (ISL) 2:01,25
4. Lovisa Lindhová (SWE) 2:01,37
5. Stina Tröstová (DEN) 2:02,93
6. Esther Guerrerová (ESP) 2:03,09
Skok do výšky, finále
1. Sylwester Bednarek (POL) 2,32
2. Robbie Grabarz (GBR) 2,30
3. Pavel Seliverstau (BLR) 2,27
4. Tihomir Ivanov (BUL) 2,27
5. Matúš Bubeník (SVK) 2,27
6. Silvano Chesani (ITA) 2,27
7. Mateusz Przybylko (GER) 2,27
8. Allan Smith (GBR) 2,18
Skok do dálky žen, finále
1. Ivana Španovičová (SRB) 7,24
2. Lorraine Ugenová (GBR) 6,97
3. Claudia Salmanová-Rathová (GER) 6,94
4. Darja Klišinová (RUS) 6,84
5. Ksenija Baltaová (EST) 6,79
6. Jazmin Sawyersová (GBR) 6,67
7. Maryna Bechová (UKR) 6,59
8. Alexandra Westerová (GER) 6,53
Trojskok mužů, finále
1. Nelson Evora (POR) 17,20
2. Fabrizio Donato (ITA) 17,13
3. Max Hess (GER) 17,12
4. Elvijs Misans (LAT) 17,02
5. Melvin Raffin (FRA) 16,92
6. Jean-Marc Pontvianne (FRA) 16,90
7. Simo Lipsanen (FIN) 16,84
8. Georgi Tsonov (BUL) 16,78
9. Pablo Torrijos (ESP) 16,73
3000 metrů žen, finále
1. Laura Muirová (GBR) 8:35,67
2. Yasemin Canová (TUR) 8:43,46
3. Eilish McColganová (GBR) 8:47,43
4. Maureen Kosterová (NED) 8:48,99
5. Steph Twellová (GBR) 8:50,40
6. Ana Lozanová (ESP) 8:55,20
7. Giulia Violaová (ITA) 8:56,19
8. Alina Rehová (GER) 8:57,87
9. Hanna Kleinová (GER) 8:58,57
10. Nuria Fernándezová (ESP) 9:05,17
11. Ancuta Bobocelová (ROU) 9:05,74
12. Charlotta Fougbergová (SWE) 9:09,53
3000 metrů mužů, finále
1. Adel Mechaal (ESP) 8:00,60
2. Henrik Ingebrigtsen (NOR) 8:00,93
3. Richard Ringer (GER) 8:01,01
4. Hayle Ibrahimov (AZE) 8:03,19
5. Jonas Leanderson (SWE) 8:03,91
6. Marouan Razine (ITA) 8:04,19
7. Yemaneberhan Crippa (ITA) 8:05,63
8. Carlos Mayo (ESP) 8:06,15
9. Ali Kaya (TUR) 8:08,92
10. Andreas Vojta (AUT) 8:09,18
11. Ramazan Ozdemir (TUR) 8:10,99
12. Aras Kaya (TUR) 8:16,36
Program odpoledního bloku
13:30 Sedmiboj, 60 metrů překážek (Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora)
14:40 Sedmiboj, skok o tyči (Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora)
16:00 60 metrů žen, semifinále (Klára Seidlová)
16:04 Trojskok mužů, finále
16:30 3000 metrů žen, finále
16:50 Skok do výšky mužů, finále
16:55 3000 metrů mužů, finále
17:25 800 metrů žen, finále
17:40 Skok do dálky žen, finále
17:50 800 metrů mužů, finále
18:10 60 metrů žen, finále
18:25 Sedmiboj, 1000 metrů (Adam Sebastian Helcelet, Jiří Sýkora)
19:00 4x400 metrů žen
19:23 4x400 metrů mužů (Pavel Maslák, Jan Tesař, Patrik Šorm, Jan Kubista)
1. Polsko 3:06,99
2. Belgie 3:07,80
3. Česko 3:08,60
4. Francie 3:08,99
5. Ukrajina 3:09,64
6. Turecko 3:15,97