Calgary – NY Islanders 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.) | New Jersey – Columbus 0:3 (kon.)
Minnesota – San Jose 3:1 (kon.) | Colorado – St. Louis 0:3 (kon.) | Anaheim – Vancouver 1:2 (kon.)
Arizona – Carolina 1:2 (kon.)
Piráti Chomutov
1:7 (0:4, 1:3, 0:0) Stav série: 0:1
BK Mladá Boleslav
Pondělí 06.03.2017, 18:20 • SD ARÉNA • Generali play off Tipsport extraligy • Předkolo

Ode mě je to vše. Díky za pozornost a někdy zase u textového přenosu nashledanou! (21:05:07)

Nejlepší hráči utkání

Jaroslav Mrázek (1+0) – Tomáš Hyka (3+0)

Boleslav udržela lukrativní vedení po dvou třetinách a raduje se z vysoké výhry!

Mladá Boleslav se díky brance Tomáše Hyky z první minuty dostala do vedení a postupně jej navyšovala. Nejproduktivnější hráč Mladé Boleslavi v základní části přidal ještě jednu branku. Poté se ještě trefil Petr Vampola a Jakub Klepiš.

Mladá Boleslav nepřestala ve skórování ani ve druhé třetině a vedla po ní 7:1! Piráti sice po brance Mrázka snížili, poté ale přišly další tři branky. Postupně se trefil Tomáš Hyka, Lukáš Žejdl a Tomáš Pospíšil.

Střely na branku: 46:24

59:31
    Ján Laco zachytil nahození a společně se svými spoluhráči poslal puk za branku amerického kolegy. Utkání končí výhrou Boleslavi 7:1.

58:46
    Jakub Klepiš na levé straně míchal a následně zkoušel přihrát na druhou stranu. Jeho příhra ale byla zachycena Jakubem Sklenářem.

58:19
    Následně se bude ještě jednou vylučovat. V závaru před brankou se nikdo z domácích neprosadil, Nicolas Hlava navíc hrál vysokou holí.

57:49
    A ještě z toho mohla být jedna branka. Tomáš Pospíšil dostal přihrávku před branku, jeho bekhend na dlouhou ruku ovšem v brance neskončil!

57:05
    Tomáš Urban to nyní udělal parádně. Zastavil pronikajícího Ivana Humla a poslal kotouč jen za branku slovenského brankáře.

56:27

56:09
    Domácí snažení bylo zakončeno pokusem Marka Račuka. Tomu střela z pravého kruhu nevyšla, Maxwell předvedl pohodlný zákrok.

55:38
    Přesilovková akce byla zakončena střelou Juraje Valacha. Jeho dělovka byla sražena bránícím hráčem Boleslavi do ochranné sítě za brankou.

55:09
    Něco vymyslet se pokoušel Michal Vondrka. Domácí kapitán vjel do třetiny po levé straně, dále se nic nestalo. Odpískán mu byl ofsajd.

54:40
    Pokračuje se přesilovkou Chomutova.

54:40
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Jakub Klepiš – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (David Štich – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Brandon Maxwell – 2 min., opuštění brankoviště v průběhu šarvátky brankářem).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Kudělka – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Sklenář – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Dávid Skokan – 2 min., hrubost).

54:40
    Rozhodčí se rozhodují, jak se všechny tresty nakonec udělí...

54:40
    Jakub Sklenář se dostával do zakončení, ale na několik pokusů Maxwella nepřekonal. Jeho počínání se nelíbilo dvěma bránícím hráčům, kteří se naprosto zbytečně ve dvou vydali potrestat domácího hráče!

54:27
    Jiří Kurka si ještě posedí na trestné lavici. Před brankou Maxwella držel jednoho z domácích zakončovatelů.

54:21
    Piráti se sice snaží, do zakončení ovšem nepronikají. Mladá Boleslav dnes hraje výborně a jde si naprosto zaslouženě pro první bod.

David Panuška

Branky a nahrávky: 25. Mrázek (Skokan) – 1. Hyka (TS), 3. Hyka (Kurka), 12. Vampola (Urban, Látal), 16. Klepiš (Žejdl, Orsava), 26. Hyka (Musil), 32. Žejdl (Orsava, Štich), 33. Pospíšil (Kurka)

Piráti Chomutov: J. Laco (12. Král) – Flemming, Dlapa, Rutta, Mrázek, Valach, Skinner, Kudělka – Vondrka, Huml, Tomica – Račuk, Sklenář, Skokan – Koblasa, Kämpf, Poletín – Hlava, Raška, Lauko – Kaše.
    BK Mladá Boleslav: Maxwell (Halász) – Stříteský, Kučný, Kurka, Hanzlík, Bernad, Štich, Hrdinka – Hyka, Musil, Lenc – Orsava, Klepiš, Žejdl – Látal, Urban, Pacovský – Pabiška, Vampola, Pospíšil.

Rozhodčí: Souček, Pražák – Jelínek, Pešek

Diváci: 3 541