Příbram – Hr. Králové | 1:0 (kon.) | | | Zlín – Slovácko | 1:1 (kon.) | | | Jihlava – Karviná | 2:4 (kon.) |
Dukla Praha – Jablonec | 1:0 (kon.) | | | Brno – Bohemians 1905 | 0:0 (kon.) | | | Plzeň – Liberec | 1:0 (kon.) |
Třinec – Táborsko | 2:0 (kon.) | | | Sokolov – Pardubice | 0:1 (kon.) | | | Vítkovice – Žižkov | 1:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Ostrava | 2:1 (kon.) |
Bournemouth – West Ham | 3:2 (kon.) | | | Everton – West Brom | 3:0 (kon.) | | | Hull City – Swansea | 2:1 (kon.) |
Middlesbrough – Manchester City | 0:2 (kon.) | | | Arsenal – Lincoln City | 5:0 (kon.) |
Valencia – Gijón | 1:1 (kon.) | | | Sevilla – Leganés | 1:1 (kon.) | | | Malaga – Alavés | 1:2 (kon.) |
Granada – Atlético | 0:1 (kon.) |
Bayern – Frankfurt | 3:0 (kon.) | | | Hertha – Dortmund | 2:1 (kon.) | | | Darmstadt – Mohuč | 2:1 (kon.) |
Freiburg – Hoffenheim | 1:1 (kon.) | | | RB Lipsko – Wolfsburg | 0:1 (kon.) | | | Ingolstadt – Kolín nad Rýnem | 2:2 (kon.) |
Janov – Sampdoria | 0:1 (kon.) |
Monaco – Bordeaux | 2:1 (kon.) | | | Nancy – Lille | 1:2 (kon.) | | | Montpellier – Nantes | 2:3 (kon.) |
Rennes – Dijon | 1:1 (kon.) | | | Guingamp – Bastia | 5:0 (kon.) |
Dunajská Streda – Žilina | 2:2 (kon.) | | | Ružomberok – Prešov | 5:0 (kon.) | | | Senica – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) |
Litoměřicko – Dobrovice | 0:0 (6:7 po pen.) | | | Písek – Vltavín | 3:2 (kon.) | | | Olympia Radotín – Táborsko akademie | 2:0 (kon.) |
Vyšehrad – Převýšov | 0:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Benešov | 3:0 (kon.) | | | Hořovicko – Štěchovice | 2:3 (kon.) |
Tachov – Zápy | 2:1 (kon.) |
Slovácko – Olomouc | 3:0 (kon.) | | | Brno – Ostrava | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Zlín | 2:1 (kon.) |
Teplice – Jihlava | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Sparta – Opava | 6:3 (kon.) | | | Hr. Králové – Plzeň | 2:1 (kon.) |
Hlučín – Slavia | 1:0 (kon.) | | | Karviná – Č. Budějovice | 3:0 (kon.) |
Svätý Jur – Sereď | 1:4 (kon.) | | | Šamorín – B. Bystrica | 3:1 (kon.) | | | Nitra – Martin | 7:0 (kon.) |
Den Haag – Nijmegen | 1:0 (kon.) | | | GA Eagles – Eindhoven | 1:3 (kon.) | | | Heracles – Utrecht | 2:1 (kon.) |
Excelsior – Heerenveen | 4:1 (kon.) |
Setúbal – Feirense | 1:2 (kon.) | | | Chaves – Braga | 0:0 (kon.) | | | Tondela – Sporting | 1:4 (kon.) |
St. Pölten – Ried | 1:0 (kon.) | | | Austria – Wolfsberger | 3:0 (kon.) | | | Admira – Salzburg | 1:1 (kon.) |
Rheindorf Altach – Mattersburg | 3:0 (kon.) |
Ufa – Samara | 1:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Tomsk | 4:0 (kon.) | | | Kazaň – Orenburg | 0:0 (kon.) |
Wisła Pł. – Termalica | 1:0 (kon.) | | | Chorzów – Gdańsk | 2:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Korona | 4:1 (kon.) |
konec
FC Rubin Kazaň
0:0
(0:0)
FK Orenburg
89
|
Maxim Kanunnikov podle verdiktu sudího fauloval, když zboural Maxima Grigorjeva ve snaze zahrát míč.
|
|
79
|
Žlutou kartu dostává Vadim Afonin (FK Gazovik Orenburg).
|
|
74
|
Andrej Malych se provinil proti pravidlům a za svůj přestupek je potrestán žlutou kartou.
|
|
60
|
Michal Ďuriš ostře dojel Ruslana Kambolova a za své počínání vidí zaslouženou žlutou kartu. Kambolovovi se zákrok Ďuriše hodně nelíbil.
|
|
30
|
Slovenský útočník opět dostal loktem do obličeje, o což se postaral Carlos Zambrano a je druhým hříšníkem, který za stejný přestupek proti Ďurišovi vidí žluté varování.
|
|
15
|
Ruslan Kambolov je dnešním prvním hříšníkem, když ve vzdušném souboji trefil loktem Michala Ďuriše.
|
Branky:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:16.
Rozhodčí: Matjunin – Luněv, Nazarov
Diváci:
Karty: 15. Kambolov (RKZ), 30. Zambrano (RKZ), 89. Kanunnikov (RKZ) – 60. Ďuriš (ORE), 74. Malych (ORE), 79. Afonin (ORE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:16.
FC Rubin Kazaň:
Ryžikov (C) – Bauer, Zambrano, Burlak, Nabiullin – Žemaletdinov, M'Vila, Kambolov (65. Caktaš), Tkačuk (67. G. Karadeniz) – Kanunnikov, Jonathas.
Náhradníci: Jurij Nestěrenko, Akmurzin – Ustinov, Sergio Sánchez, O. Kuzmin, Caktaš, Song, Machatadze, G. Karadeniz, Lestienne, I. Achmetov.
Trenér:
FK Orenburg: M. Keržakov – Malych, Oyewole (C), Sivakow, Polujachtov – Afonin – Koronov, Georgiev, Vorobjev (83. Drahun), Grigorjev – Ďuriš (88. Sanaja).
Náhradníci: Gutor, Abakumov – Andrejev, Bordačov, Brejev, Parnjakov, Jefremov, Popovič, Sanaja, E. Lobžanidze, Drahun.
Trenér:
Náhradníci: Jurij Nestěrenko, Akmurzin – Ustinov, Sergio Sánchez, O. Kuzmin, Caktaš, Song, Machatadze, G. Karadeniz, Lestienne, I. Achmetov.
Trenér:
FK Orenburg: M. Keržakov – Malych, Oyewole (C), Sivakow, Polujachtov – Afonin – Koronov, Georgiev, Vorobjev (83. Drahun), Grigorjev – Ďuriš (88. Sanaja).
Náhradníci: Gutor, Abakumov – Andrejev, Bordačov, Brejev, Parnjakov, Jefremov, Popovič, Sanaja, E. Lobžanidze, Drahun.
Trenér:
Rozhodčí: Matjunin – Luněv, Nazarov
Diváci:
Pavel Černý