San Jose – Nashville 1:3 (kon.) | Buffalo – Columbus 5:3 (kon.) | Tampa – Florida 3:2 (kon.)
Carolina – Toronto 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Colorado – Ottawa 2:4 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 4:3 (kon.) | Arizona – New Jersey 5:4 (kon.) | Vancouver – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Los Angeles – Washington 4:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 4:2 (kon.)
Buffalo Sabres
5:3 (0:3, 3:0, 2:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 12.03.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

55:41
    Boone Jenner v pravém rohu útočného pásma zahákoval rozehrávajícího Ryana O'Riellyho a dostal dvě minuty.

51:21
    Josh Gorges fauloval před vlastní bránou a dostal menší dvouminutový trest za sekání. Columbus může rozhodnout!

46:23
    Nick Foligno dostal menší trest za držení a Buffalo Sabres má šanci otočit skóre dnešního dramatického střetnutí.

40:00
    Nicolas Deslauriers byl také vyloučen a dostal desetiminutový trest za nesportovní chování.

40:00
    Scott Hartnell stejně jako Zach Bogosian ještě dostal dvojitý trest za hrubost poté, co se zapojil do bitky.

40:00
    A ještě jeden trest pro Zacha Bogosiana, který dostal deset minut za nesportovní chování, stejně jako na opačné straně Scott Hartnell, který dostal ještě dvě minuty za nesportovní chování, celkem tedy 12 trestných minut, tím to ale výčet trestů nekončí.

40:00
    Zach Bogosian dostal po bitce po ukončení druhé třetiny dvě plus dvě minuty za hrubost.

30:21
    Nick Foligno dostal za předchozí úder pravou rukou dvě minuty za hrubost, stejně jako Josh Gorges, který se bránil.

29:21
    Brandon Dubinsky po potyčce v pravém rohu útočného pásma dostal dvě minuty za hrubost, zatímco Markus Foligno v roli mstitele dvě minuty za hrubost a další dvě za napadení, takže Blue Jackets si hrají přesilovou hru! Brandon Dubinsky na tvrdém hitu vydělal!

24:10
    Seth Jones dostal menší trest poté, co za vlastní bránou stáhl k zemi Sama Reinharta a dostal dvě minuty za držení.

21:16
    Brian Gionta na levém křídle útočného pásma objal zezadu Setha Jonese a dostal menší trest za držení.

01:21
    Brandon Dubinsky v levém rohu obranného pásma zahákoval zezadu Codyho Fransona a dostal dvě minuty za hákování.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 21. McCabe (Deslauriers, E. Kane), 26. Moulson (B. Gionta, Bogosian), 40. Reinhart (Ristolainen), 58. E. Kane (Eichel, Ristolainen), 60. Eichel (R. O'Reilly) – 8. D. Savard (Gagner, Hartnell), 14. N. Foligno (Saad, Werenski), 18. Bjorkstrand (Gagner)

Buffalo Sabres: A. Nilsson (20. Lehner) – McCabe, Ristolainen, Falk, Bogosian, Gorges (A), Franson – E. Kane, R. O'Reilly (A), B. Gionta (C) – Moulson, Eichel, Reinhart – M. Foligno, Girgensons, Ju. Bailey – Deslauriers, Rodrigues, Ennis. Hlavní trenér: Dal Bylsma.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, R. Murray, Nutivaara – Jenner (A), Dubinsky (A), Atkinson – Saad, Wennberg, N. Foligno (C) – Hartnell, Gagner, Bjorkstrand – Korpikoski, W. Karlsson, Tynan. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Wes McCauley. Čároví: Derek Amell, Mark Shewchyk

Diváci: 18744