Lina Länsbergová (SWE) - Lucie Pudilová (CZE) | Vítěz: Lina Länsbergová - na body (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km, Oslo | Vítěz: M. Laukkanenová (FIN) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Oslo | Vítěz: A. Šipulin (RUS) (kon.) |
Jarná klasika: Miláno - San Remo | Víťaz: Michal Kwiatkowski (SKY) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Aspen | Vítěz: F. Neureuther (GER) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Aspen | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Aspen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Aspen | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) |
Kvalifikace HS225, Vikersund | Vítěz: M. Eisenbichler (GER) (kon.) | | | Závod družstev, HS225, Vikersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Dánsko - Česko | 5:6 (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Québec City | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Québec City | Vítěz: J. Klaebo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
konec
Finále SP - stíhačka mužů, 12,5 km, Oslo
Vítěz: A. Šipulin (RUS)
Radek Barkman
Konečné pořadí
1. Anton Šipulin (RUS) 32:11,9 (1)
2. Martin Fourcade (FRA) +5,7 (2)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +21,6 (2)
4. Fredrik Lindström (SWE) +44,7 (0)
5. Lukas Hofer (ITA) +55,5 (2)
6. Julian Eberhard (AUT) +55,6 (3)
7. Simon Eder (AUT) +56,1 (3)
8. Ondřej Moravec (CZE) +57,3 (2)
9. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:03,7 (3)
10. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:19,9 (3)
11. Simon Schempp (GER) +1:24,6 (2)
12. Dominik Landertinger (AUT) +1:34,0 (4)
13. Michal Krčmář (CZE) +1:35,1 (1)
14. Tarjei Bø (NOR) +1:35,5 (5)
15. Dominik Windisch (ITA) +1:42,4 (1)
16. Emil Hegle Svendsen (NOR) +1:45,5 (3)
17. Sergej Semjonov (UKR) +1:49,5 (4)
18. Benedikt Doll (GER) +2:15,5 (4)
19. Alexej Volkov (RUS) +2:19,8 (1)
20. Fredrik Gjessbakk (NOR) +2:23,1 (2)
....
34. Michal Šlesinger (CZE) +3:06,2 (3)
44. Jaroslav Soukup (CZE) +3:50,9 (3)
45. Adam Václavík (CZE) +4:04,5 (4)
56. Matej Kazár (SVK) +6:20,8 (7)
Startovní listina
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Martin Fourcade (FRA) +0:14
3. Anton Šipulin (RUS) +0:21
4. Dominik Landertinger (AUT) +0:22
5. Sergej Semjonov (UKR) +0:24
6. Tarjei Bø (NOR) +0:28
7. Ondřej Moravec (CZE) +0:29
8. Jevgenij Garaničev (RUS) +0:30
9. Simon Desthieux (FRA) +0:35
10. Julian Eberhard (AUT) +0:43
11. Benedikt Doll (GER) +0:49
12. Simon Eder (AUT) +0:50
13. Michal Šlesingr (CZE) +0:58
14. Arnd Peiffer (GER) +1:00
15. Fredrik Lindström (SWE) +1:00
16. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:00
17. Klemen Bauer (SLO) +1:01
18. Krasimir Anev (BUL) +1:01
19. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +1:03
20. Emil Hegle Svendsen (NOR) +1:04
21. Lukas Hofer (ITA) +1:05
22. Sergej Bočarnikov (BLR) +1:07
23. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:08
24. Simon Schempp (GER) +1:12
25. Fredrik Gjessbakk (NOR) +1:13
26. Cornel Puchianu (ROU) +1:14
27. Benjamin Weger (SUI) +1:17
28. Michal Krčmář (CZE) +1:18
29. Serafin Wiestner (SUI) +1:23
30. Alexej Volkov (RUS) +1:25
31. Matvej Jelisejev (RUS) +1:26
32. Lorenz Wäger (AUT) +1:30
33. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:32
34. Miha Dovžan (SLO) +1:33
35. Sean Doherty (USA) +1:33
36. Roman Rees (GER) +1:33
37. Thomas Bormolini (ITA) +1:37
38. Alexandr Loginov (RUS) +1:38
39. Artěm Prima (UKR) +1:40
40. Dominik Windisch (ITA) +1:41
41. Fabien Claude (FRA) +1:41
42. Anton Babikov (RUS) +1:45
43. Mario Dolder (SUI) +1:52
44. Lowell Bailey (USA) +1:52
45. Aljaksandar Darožka (BLR) +1:54
46. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +1:58
47. Simon Fourcade (FRA) +1:59
48. Erik Lesser (GER) +1:59
49. Philipp Nawrath (GER) +2:01
50. Rok Tršan (SLO) +2:02
51. Dzmitryj Abašau (BLR)+2:03
52. Jaroslav Soukup (CZE) +2:04
53. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:10
54. Sebastian Samuelsson (SWE) +2:11
55. Timofej Lapšin (KOR) +2:13
56. Adam Václavík (CZE) +2:19
57. Anton Sinapov (BUL) +2:21
58. Vladimir Iliev (BUL) +2:21
59. Matej Kazár (SVK) +2:23
60. Dimitar Gerdžikov (BUL) +2:25
Průběžné pořadí stíhacího závodu mužů
1. Martin Fourcade (FRA) 448
2. Anton Šipulin (RUS) 332
3. Arnd Peiffer (GER) 283
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 230
5. Emil Hegle Svendsen (NOR) 224
...
16. Michal Krčmář (CZE) 168
18. Ondřej Moravec (CZE) 157
25. Michal Šlesingr (CZE) 135
57. Jaroslav Soukup (CZE) 21
59. Tomáš Krupčík (CZE) 17
Průběžné pořadí SP
1. Martin Fourcade (FRA) 1282
2. Anton Šipulin (RUS) 853
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) 760
4. Arnd Peiffer (GER) 707
5. Simon Schempp (GER) 690
...
12. Ondřej Moravec (CZE) 549
18. Michal Krčmář (CZE) 438
22. Michal Šlesingr (CZE) 377
60. Jaroslav Soukup (CZE) 52
64. Tomáš Krupčík (CZE) 48
66. Adam Václavík (CZE) 42
1. Anton Šipulin (RUS) 32:11,9 (1)
2. Martin Fourcade (FRA) +5,7 (2)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) +21,6 (2)
4. Fredrik Lindström (SWE) +44,7 (0)
5. Lukas Hofer (ITA) +55,5 (2)
6. Julian Eberhard (AUT) +55,6 (3)
7. Simon Eder (AUT) +56,1 (3)
8. Ondřej Moravec (CZE) +57,3 (2)
9. Jevgenij Garaničev (RUS) +1:03,7 (3)
10. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:19,9 (3)
11. Simon Schempp (GER) +1:24,6 (2)
12. Dominik Landertinger (AUT) +1:34,0 (4)
13. Michal Krčmář (CZE) +1:35,1 (1)
14. Tarjei Bø (NOR) +1:35,5 (5)
15. Dominik Windisch (ITA) +1:42,4 (1)
16. Emil Hegle Svendsen (NOR) +1:45,5 (3)
17. Sergej Semjonov (UKR) +1:49,5 (4)
18. Benedikt Doll (GER) +2:15,5 (4)
19. Alexej Volkov (RUS) +2:19,8 (1)
20. Fredrik Gjessbakk (NOR) +2:23,1 (2)
....
34. Michal Šlesinger (CZE) +3:06,2 (3)
44. Jaroslav Soukup (CZE) +3:50,9 (3)
45. Adam Václavík (CZE) +4:04,5 (4)
56. Matej Kazár (SVK) +6:20,8 (7)
Startovní listina
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Martin Fourcade (FRA) +0:14
3. Anton Šipulin (RUS) +0:21
4. Dominik Landertinger (AUT) +0:22
5. Sergej Semjonov (UKR) +0:24
6. Tarjei Bø (NOR) +0:28
7. Ondřej Moravec (CZE) +0:29
8. Jevgenij Garaničev (RUS) +0:30
9. Simon Desthieux (FRA) +0:35
10. Julian Eberhard (AUT) +0:43
11. Benedikt Doll (GER) +0:49
12. Simon Eder (AUT) +0:50
13. Michal Šlesingr (CZE) +0:58
14. Arnd Peiffer (GER) +1:00
15. Fredrik Lindström (SWE) +1:00
16. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:00
17. Klemen Bauer (SLO) +1:01
18. Krasimir Anev (BUL) +1:01
19. Jean-Guillaume Beatrix (FRA) +1:03
20. Emil Hegle Svendsen (NOR) +1:04
21. Lukas Hofer (ITA) +1:05
22. Sergej Bočarnikov (BLR) +1:07
23. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:08
24. Simon Schempp (GER) +1:12
25. Fredrik Gjessbakk (NOR) +1:13
26. Cornel Puchianu (ROU) +1:14
27. Benjamin Weger (SUI) +1:17
28. Michal Krčmář (CZE) +1:18
29. Serafin Wiestner (SUI) +1:23
30. Alexej Volkov (RUS) +1:25
31. Matvej Jelisejev (RUS) +1:26
32. Lorenz Wäger (AUT) +1:30
33. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:32
34. Miha Dovžan (SLO) +1:33
35. Sean Doherty (USA) +1:33
36. Roman Rees (GER) +1:33
37. Thomas Bormolini (ITA) +1:37
38. Alexandr Loginov (RUS) +1:38
39. Artěm Prima (UKR) +1:40
40. Dominik Windisch (ITA) +1:41
41. Fabien Claude (FRA) +1:41
42. Anton Babikov (RUS) +1:45
43. Mario Dolder (SUI) +1:52
44. Lowell Bailey (USA) +1:52
45. Aljaksandar Darožka (BLR) +1:54
46. Ole Einar Bjørndalen (NOR) +1:58
47. Simon Fourcade (FRA) +1:59
48. Erik Lesser (GER) +1:59
49. Philipp Nawrath (GER) +2:01
50. Rok Tršan (SLO) +2:02
51. Dzmitryj Abašau (BLR)+2:03
52. Jaroslav Soukup (CZE) +2:04
53. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:10
54. Sebastian Samuelsson (SWE) +2:11
55. Timofej Lapšin (KOR) +2:13
56. Adam Václavík (CZE) +2:19
57. Anton Sinapov (BUL) +2:21
58. Vladimir Iliev (BUL) +2:21
59. Matej Kazár (SVK) +2:23
60. Dimitar Gerdžikov (BUL) +2:25
Průběžné pořadí stíhacího závodu mužů
1. Martin Fourcade (FRA) 448
2. Anton Šipulin (RUS) 332
3. Arnd Peiffer (GER) 283
4. Johannes Thingnes Bø (NOR) 230
5. Emil Hegle Svendsen (NOR) 224
...
16. Michal Krčmář (CZE) 168
18. Ondřej Moravec (CZE) 157
25. Michal Šlesingr (CZE) 135
57. Jaroslav Soukup (CZE) 21
59. Tomáš Krupčík (CZE) 17
Průběžné pořadí SP
1. Martin Fourcade (FRA) 1282
2. Anton Šipulin (RUS) 853
3. Johannes Thingnes Bø (NOR) 760
4. Arnd Peiffer (GER) 707
5. Simon Schempp (GER) 690
...
12. Ondřej Moravec (CZE) 549
18. Michal Krčmář (CZE) 438
22. Michal Šlesingr (CZE) 377
60. Jaroslav Soukup (CZE) 52
64. Tomáš Krupčík (CZE) 48
66. Adam Václavík (CZE) 42
1. Šipulin (RUS)
2. M. Fourcade (FRA) +5,7
3. J. T. Bø (NOR) +21,6
4. Lindström (SWE) +44,7
5. Hofer (ITA) +55,5
6. Eberhard (AUT) +55,6
7. Eder (AUT) +56,1
8. Moravec (CZE) +57,3
9. Garaničev (RUS) +1:03,7
10. Rastorgujevs (LAT) +1:19,9
-----------------------------------------
13. Krčmář (CZE) +1:35,1
34. Šlesingr (CZE) +3:06,2
44. Soukup (CZE) +3:50,9
45. Václavík (CZE) +4:04,5
1. Šipulin (RUS)
2. J. Bø +21,1
3. M. Fourcade (FRA) +21,4
4. Lindström (SWE) +36,8
5. Moravec (CZE) +59,0