Střešovice – SKV ComAp Praha 1:0 (kon.) | ABAK Ostrava – SKH Meteor Plzeň 10:0 (kon.) | SKV ComAp Praha – ABAK Ostrava 2:0 (kon.)
FBC ABAK Ostrava
10:0 (2:0, 3:0, 5:0)
SKH Meteor Plzeň
Sobota 18.03.2017, 11:20 • Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 1585/9 • Česká pošta Extraliga vozíčkářů • 6. kolo

Vítáme Vás u on-line přenosu z Prahy, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 11:20 hod.

Stadion: Sportovní hala Radotín, U starého stadionu 9, Praha 5 – Radotín.

Příjemné sobotní dopoledne z Prahy, kde zanedlouho budeme svědky zápasu 6. kola České pošty Extraligy vozíčkářů, ve kterém celek FBC ABAK Ostrava hostí SKH Meteor Plzeň.

Hrací systém:

Po celou dobu 5. kola se hraje 3 x 12 minut čistého času.

Postup při remíze po základní hrací době:

Pokud bude po základní hrací době (3 x 12 minut) stav nerozhodný, nenásleduje prodloužení, ale samostatné nájezdy. Penalty se odehrají ve třech sériích, ale ani pokud tři série nerozhodnou, následují další série v systému náhlá smrt.

Celá jména sudích:

Zdeněk Kamínek,
    Marek Pohunek.

FBC ABAK Ostrava: Lukáš Grüner – Vojtěch Zuchnický, Miroslav Večeřa, Jan Nigrovič, Martin Žák, Marek Horský, Lukáš Hlava, Kamil Klíma, Petr Alina. Hrající trenér: Vojtěch Zuchnický.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

SKH Meteor Plzeň: Petr Karas – Aleš Trnka, Jakub Čada, Lukáš Hološ, Martin Černý, Jakub Vondráček, Patrik Vaněk.

Rozhodčí: Kamínek, Pohunek.

00:01

01:49
    ABAK Ostrava právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MIROSLAV VEČEŘA. Asistence: Petr Alina.

07:04
    Autorem branky je JAN NIGROVIČ. Asistence: Kamil Klíma.

12:00

V prvním dějství padly dvě branky, které pomohly domácímu mužstvu z Ostravy. Góly se prezentovali Miroslav Večeřa a Jan Nigrovič.

12:01

12:47

19:27
    Autorem branky je VOJTĚCH ZUCHNICKÝ. Asistence: Martin Žák.

21:55
    Autorem branky je JAN NIGROVIČ. Asistence: Miroslav Večeřa.

24:00

Druhá třetina přinesla další tři góly, které prospěly týmu FBC ABAK Ostrava. Na hattrick mají namířeno hráči Miroslav Večeřa a Jan Nigrovič, jelikož oběma chybí už jen jeden gól.

24:01

28:01
    Autorem branky je KAMIL KLÍMA. Asistence: Petr Alina.

29:03
    Autorem branky je KAMIL KLÍMA. Asistence: Miroslav Večeřa.

30:18
    Autorem branky je MARTIN ŽÁK. Asistence: Petr Alina.

31:16
    Autorem branky je MIROSLAV VEČEŘA.

34:48
    Autorem branky je VOJTĚCH ZUCHNICKÝ.

Dnešní utkání sleduje 25 diváků.

Utkání skončilo vysokou výhrou hostů, kteří si do tabulky zapisují tři body za skvělý desetibodový rozdíl.

Z Prahy je to ode mě zatím vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů z 6. kola ČP Extraligy vozíčkářů. Tereza Košťálová (13:19:08)

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 2. Večeřa (Alina), 8. Nigrovič (Klíma), 13. Večeřa (Alina), 20. Zuchnický (Žák), 22. Nigrovič (Večeřa), 29. Klíma (Alina), 30. Klíma (Večeřa), 31. Žák (Alina), 32. Večeřa, 35. Zuchnický

Rozhodčí: Kamínek, Pohunek