Pobřeží kocoviny Rokycany – UFK Slavoj 3:2 (po pr.)
Pobřeží kocoviny Rokycany
3:2 (2:1)
UFK Slavoj
Neděle 19.03.2017, 19:30 • 31. ZŠ • Krajský přebor Asociace plzeňského futsalu • Finále

Skvělý zápas odměnili všichni velkým potleskem. (20:43:40)

Langer se ještě tlačil k dlouhému nákopu a do šance, obránce ho ale k míči nepustil.

Kocovina napadala vzadu Vitouše a Vančáta. Ti se z toho nevymotali. Kocovina šla na prázdnou bránu, přes faul Vančáta nezakončila.

Minuta do konce.

Slavoj hraje opět power-play.

Oddechový čas pro hosty.

57:58
    Kocovině se povedl brejk. Vild dobře vyhodil míč, Scheinherr proměnil nájezd.

Langer vystihl balón a šel sám na Vilda. Neprostřelil.

Po opatrném prvním prodloužení hra nabrala tempo. Do posledních pěti minut sezony všichni dávají vše.

i Slavoj se tlačí do šancí. Vild se střelami z dálky ale příliš práce neměl.

Do šance se dostal Kubík z Kocoviny. Moc prostoru nedostal, Vančát v klidu vyrazil.

55:01
    Začalo druhé prodloužení.

55:00
    První prodloužení skončilo.

Míč má asi o trochu více Slavoj, k šancím to zatím nevede.

Ale jiskří se...brankář Vild vyběhl a u lajny sroloval útočníka Slavoje.

Tempo mírně opadlo, hraje se opatrněji.

Zápas pokračuje prodloužením 2x5 minut. Na "stříbrný" gól. Případná branka tedy zápas nekončí. Pak případně penalty.

50:01
    Začal první poločas prodloužení.

Michael Sinkule

Branky: 25. ScheinherrJ. (ScheinherrM.), 25. Kubík (Hlavsa), 58. ScheinherrJ. (Vild) – 19. Folejtar (Langer), 45. Petrů (Langer)

Karty:   46. Kubice (PKR)

Pobřeží kocoviny Rokycany: Vild Jan(G), Scheinherr Jiří(C), Kubice Michal, Herejt Jan, Kubík David, Jedlička Marek, Hlavsa Michal, Scheinherr Martin, Mudra Jakub
    UFK Slavoj: Pelikán Jiří(G), Vančát Milan (G), Krch Václav (C), Berenreiter Michal, Lenk Ondřej, Vitouš Ondřej, Došlý Petr, Folejtar Michal, Petrů David, Rusňák František, Hrubý Ondřej

Rozhodčí: Schneider Josef, Šoltys Miloslav st.