Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Martin Chrien, přichází Tomáš Vestejnický.

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Linhart, přichází Mihalík.

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Černý, přichází Macek.
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Čermák, přichází Havlík.
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Matějka, přichází Sáček.

Žlutou kartu dostává Hrubý (Česko).
    50. Pavel ŠAFRANKO - 4:1

50
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Máme tady snížení. PAVEL ŠAFRANKO napálil míč z hranice pokutového území směrem k bráně. Ten tečoval jeden z domácích hráčů, přičemž došlo ke změnu jeho pohybu. Ten tak zapadl k pravé tyči, na co český gólman nedokázal zareagovat.

47
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Vejmola, přichází Macej.
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Trávník, přichází Hrubý.
    45. Václav ČERNÝ - 4:0

45
    Česko právě vstřelilo branku!
    Čeští mladíci přidávají ještě čtvrtou brankou před koncem prvního poločasu. V pokutovém území se dokázal prosadit VÁCLAV ČERNÝ, který se dostal k odraženému míči a sám před gólmanem dostal míč k bližší tyči.
    42. Václav ČERNÝ - 3:0

42
    Tak už je to 3:0! Na pravé se straně s k míči dostal po přihrávce Čermáka VÁCLAV ČERNÝ, který přízemní střelou pravačkou dostal míč do branky.

38
    Rozhodčí teď Juliusovi Szökemu spočítal předcházející prohřešky a udělil mu žlutou kartu.

25
    Souček dostal za předcházející faul žlutou kartu.

25
    Hromada byl faulován na hranici pokutového území českého týmu. Bude z toho zajímavá příležitost pro Slovensko.
    16. Zdeněk LINHART - 2:0

16
    Máme tady další gól! Podobně jako před pěti minutami Černý se do míče opřel ZDENĚK LINHART, který tentokráte vymetl prostor u levé tyče.

14
    Branislav Niňaj zatáhl za záchrannou brzdu a uviděl od rozhodčího žlutou kartu.
    11. Václav ČERNÝ - 1:0

11
    Čeští mladíci vedou v Karviné 1:0 VÁCLAV ČERNÝ dokázal vybojovat míč, posunul se s ním dopředu a z dvaceti metrů míč uklidil přesně k pravé tyči.