Chrudim – Domažlice 2:2 (1:3 po pen.) | Litoměřicko – Benešov 2:3 (2:4 po pen.) | Písek – Štěchovice 3:3 (3:4 po pen.)
Olympia Radotín – Vyšehrad 5:1 (kon.) | Králův Dvůr – Táborsko akademie 3:0 (kon.) | Hořovicko – Převýšov 1:2 (kon.)
Tachov – Dobrovice 6:2 (kon.)
po penal. (2:4)
FK Litoměřicko
2:3 (2:2)
FK Benešov
Sobota 25.03.2017, 10:15 • Městský stadion Litoměřice • Česká fotbalová liga • 20. kolo

Konec zápasu. (13:21:41)

90
    V penaltovém rozstřelu zvítězil tým SK Benešov.

Penaltový rozstřel začíná.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+2
    V nastaveném čase ještě jedna žlutá karta pro domácího útočníka Kalaše.

90
    Páté, zároveň poslední střídání přichystal Benešov. Na poslední vteřinky se na hřiště podívá Luboš Balata, který nahrazuje Davida Filipa.

89
    Rozhodčímu na hodinkách tiká posledních pár minut zápasu, rozhodující branku v základní hrací době už asi neuvidíme.

88
    Ty se hostům dnes vůbec nedaří, míč končí opět na pozorné obraně soupeře.

87
    Akce Benešova končí dalším rohovým kopem.

86
    V posledních minutách sledujeme hru nahoru dolu, jedna akce střídá akci druhého týmu.

82
    V zápětí proběhne další střídaní ze strany hostů. Ze hřiště odchází Illia Zubkov, přichází Stanley Ibe.

82
    Litoměřicko stále nemůže najít cestu ke vstřelení vedoucí branky.

80
    Třetí střídání má přichystán i Benešov. Ze hřiště odchází Michal Kučaba, přichází Zdeněk Vrňák.

80
    Třetí střídání ze strany Litoměřicka. Ze hřiště odchází Martin Štancl, místo něj na hřiště přichází Jakub Černý.

79
    Hosté se vydali na polovinu soupeře, odměnou jim je rohový kop.

77
    Do konce zápasu zbývá zhruba patnáct minut. Dočkáme se ještě nějaké branky?

76
    I jejich akce v posledních minutách mají jepíčí život.

75
    Hosté nebezpečně postupovali středem hřiště, jejich akce ale skončila tak rychle, jak začala. Míč na kopačkách mají opět domácí.