Pardubice – Liberec 4:5 (1:3 po s.n.) | Kladno – Sparta 7:8 (kon.)
Kanonýři Kladno
7:8 (3:1, 3:6, 1:1) Stav série: 1:3
ACEMA Sparta Praha
Neděle 26.03.2017, 19:30 • SH SAMK Kladno • Play-down Livesport Superligy florbalu • 1. kolo

59:44
    Sparta právě vstřelila branku!
    Trestné střílení proměnil JAN MARVÁNEK.

59:44
    Nařízeno trestné střílení pro tým hostů.

51:56
    Vyloučení v týmu Kanonýři Kladno (Jan Řehoř – 2 minuty, Hrubost).

49:17
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Střelou z otočky srovnává MAREK SOUKUP. Asistence: Dušan Přívara

48:01
    Svatošova střela rozezněla domácí tyčku!

47:43
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Marek Zouzal – 2 minuty, Sekání).

42:52
    Vyloučení v týmu Kanonýři Kladno (Ondřej Slivka – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

38:57
    Střelou z poloviny posílá svůj tým do vedení JAN MARVÁNEK. Asistence: Matěj Pruner

38:11
    Vyloučení v týmu Kanonýři Kladno (Dušan Přívara – 2 minuty, Nesportovní chování + 10 minut, Nesportovní chování).

37:15
    A je srovnáno! JAN KREJČA se střelou od mantinelu prosazuje. Asistence: Jaroslav Jaroš.

37:08
    Hosté využívají další přesilovou hru a to konkrétně střelou ONDŘEJE SVATOŠE z předbrankového prostoru. Asistence: Jan Marvánek.

36:22
    Vyloučení v týmu Kanonýři Kladno (Michal Klápa – 2 minuty, Sekání).

31:35
    Rozehrávku Sparty vystihl DUŠAN PŘÍVARA a střelou do protipohybu gólmana a kompletuje svůj hattrick. Bez asistence

29:49
    Střelou do šibenice nedal MILAN BÍNA gólmanovi žádnou šanci. Asistence: Jan Marvánek

27:44
    Vyloučení v týmu Kanonýři Kladno (Michal Klápa – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

27:10
    Vyloučení v týmu Kanonýři Kladno (Ondřej Slivka – 2 minuty, Hrubost).
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Jan Krejča – 2 minuty, Hrubost).

26:22
    Do samostatného úniku se dostal DUŠAN PŘÍVARA, jenž poslal balónek nad levou ruku sparťanského gólmana. Asistence: Jan Louvar

25:42
    Hosté využívají přesilovou hru! Po pěkné kombinaci a střele Vrány snižuje dorážkou domácí náskok JAN KREJČA. Asistence: Jakub Vrána

25:08

21:18
    Domácí opět odskakují na rozdíl dvou gólů a to zásluhou DUŠANA PŘÍVARY a jeho střely na bližší tyčku. Asistence: Michal Klápa.

21:08
    Po pěkné kombinaci našel Marvánek na středu volného MATĚJE PRUNERA, jenž poslal balónek až do síťky. Asistence: Jan Marvánek

19:53
    Vyloučení v týmu Kanonýři Kladno (Jan Louvar – 2 minuty, Nedovolená vzdálenost).

19:01
    ANTONÍN PETRLÍK vytáhl svou tvrdou ránu z poloviny hřiště. Ta skončila až za zády Beneše. Asistence: Matěj Vaculčiak.

18:36
    Po rychlém protiútoku se pěknou bekhendovou střelou prosazuje JAN LOUVAR. Bez asistence

04:13
    Krajča svou ránou trefuje pouze domácí tyčku!

02:58
    Do samostatného úniku se dostal LUKÁŠ UJHELYI, který nejdříve trefil Pecha. Nicméně dostal se ještě k dorážce a z tou už nic domácí gólman nezmohl. Asistence: Ondřej Svatoš.

00:13
    Skóre dnešního utkání otevírá rychlou akcí MICHAL KLÁPA. Asistence: Jan Řehoř

Týna Zíková

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 1. Klápa (Řehoř), 19. Louvar, 20. Petrlík (Vaculčiak), 22. Přívara (Klápa), 27. Přívara (Louvar), 32. Přívara, 50. Soukup (Přívara) – 3. Ujhelyi (Svatoš), 22. Pruner (Marvánek), 26. Krejča (Vrána), 30. Bína (Marvánek), 38. Svatoš (Marvánek), 38. Krejča (Jaroš), 39. Marvánek (Pruner), 60. Marvánek (TS)

Kanonýři Kladno: Pech (Cmíral) – Řehoř, Richtr, Burian – Slivka, Linhart, Petrlík – Přívara, Schuller, Klápa – Vaculčiak, Soukup, Lacko – Bednář, Cvrček, Louvar.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Kotouček) – Ježek, Kadoch, Smetana, Marvánek, Zeman – Ujhelyi, Zouzal, Vrána – Košir, Bína, Svatoš – Jaroš, Kareš, Krejča – Kalaš, Pruner.

Rozhodčí: Furmánek Jakub, Šolc Vlastimil