Bardejov – Poprad 0:0 (kon.) | Lipany – MFK Zvolen 0:1 (kon.) | FC Košice – Spiš. N. Ves 2:0 (kon.)
Lok. Košice – Haniska 6:1 (kon.) | L. Mikuláš – R. Sobota 1:0 (kon.) | Skalica – Šamorín 1:0 (kon.)
Pohronie – B. Bystrica 1:0 (kon.) | Nitra – Trnava B 1:2 (kon.) | Žilina B – Nové Mesto n/V 4:2 (kon.)
Sereď – Martin 1:0 (kon.) | Svätý Jur – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.)
ŠK Svätý Jur
2:0 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Neděle 26.03.2017, 15:30 • ŠK Svätý Jur • MONACObet liga

Vítame vás pri online prenose. Stretnutie sa začne o 15:30.

ŠK Slovan Bratislava B

Rezerva Slovana dostala v poslednom kole výprask od Serede, na domácej pôde Slovanisti prehrali 0:4. Súboj desiateho celku s posledným asi nebude pastvou pre oči, futbalisti oboch tímov sa však môžu naladiť na dôležité súboje o záchranu druholigovej príslušnosti.

Posledný Svätý Jur získal za 21 zápasov iba chudobných 11 bodov, na predposledný Martin stráca ŠK jediný bodík. Rovnako ako dnešný súper domácich hráčov, aj Svätý Jur prehral v uplynulom kole 0:4, bolo to v Šamoríne proti rozbehnutému klubu, v ktorom sú na hosťovaní aj hráči z Brazílie.

Úvodné zostavy:

ŠK Svätý Jur: Brza – Benes, Doležaj, Mihálik, Hulák, Spodniak, Gašparovič, Angelovič (C), Bumbera, Vika, Rodrigues
    Náhradníci: Sabo, Wandzik, Popara, Volf, Ulrich, Šimoník, Švábek

ŠK Slovan Bratislava B: Rybár – Majerčák, Rigo, Ondruš, Molnár (C), Damnjanović, Pinte, Morócz, Šefčík, Petráš, Mašulovič
    Náhradníci: Fukatsch, Hrnčár, Bajza, Lády, Nedorost, Hrebačka, Nagy

Rozhodca: Maroš Libiak – Pavel Jánošík, Peter Čajka.

Vážení čitatelia, výsledok tohto zápasu vám z technických príčin prinesieme až po skončení duelu.
    Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

45
    Prvý polčas sa skončil.

Prvý polčas prebehol bez gólov, dočkáme sa presných zásahov v druhom polčase?

46
    Začal sa druhý polčas.

46
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Damnjanović, prichádza Lády.

55
    Žltú kartu dostáva Lády (ŠK Slovan Bratislava B).

58
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Morócz, prichádza Hrnčár.

70
    Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Rodrigues, prichádza Sabo.

71
    ŠK Svätý Jur dáva gól! Domáci sa ujímajú vedenia zásluhou ARTURA BENEŠA, ktorý prekonal Rybára!

75
    Bola nariadená penalta pre Svätý Jur.

75
    Žltú kartu dostáva Ondruš (ŠK Slovan Bratislava B).

76
    Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Angelovič, prichádza Popara.

77
    ŠK Svätý Jur dáva gól! Skvelá časť hry pre Svätý Jur. Premenená penalta, na 2:0 zvyšuje RICHARD HULÁK!

81
    Žltú kartu dostáva Hulák (ŠK Svätý Jur).

84
    Žltú kartu dostáva Hrnčár (ŠK Slovan Bratislava B).

85
    Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Vika, prichádza Volf.

86
    Žltú kartu dostáva Pinte (ŠK Slovan Bratislava B).

87
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Molnár, prichádza Hrebačka.

89
    Dnešné stretnutie sleduje 284 divákov.

90
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90+1

Svätý Jur si pred 284 divákmi pripisuje víťazstvo nad rezervou Slovana Bratislava. Rozhodli o tom góly to 71. a 77. minúty. Postupne sa presadil Beneš a po ňom z penalty Hulák. (18:06:11)