Sobota 01.04.2017, 11:00 • JTEKT Aréna • 1. Liga

Konec zápasu. (12:42:43)

44:24
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Česká Třebová (Broulík – 2 min.).

43:45
    Svítkovskému PETRU HAJNÍKOVI se podařilo skórovat v oslabení! Upravuje tak stav na 6:1. Asistence: Černý

41:55
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Filip – 2 min., nedovolené bránění).

40:31
    Svítkovským se při přesilovce nepodařilo nic vymyslet.

38:31
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Česká Třebová (Válek – 2 min., podražení).

32:22
    K odraženému míčku před brankou hostí se dostal domácí VOJTĚCH NOVOTNÝ a upravuje stav na 5:1 pro Svítkov. Asistence: Kohoutek, Novotný P.

31:30
    Na začátku třetí třetiny se hosté usadili v útočném pásmu a dokázali se dostat do nebezpečné šance, ale Černický v brance domácích čaruje.

30:01

30:00

26:35
    Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Česká Třebová (Švec – 2 min., podražení).

20:45
    Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1 a po přihrávce Bureše PETR HAJNÍK trefil mezeru mezi betony brankáře hostí. Asistence: Bureš

19:10
    Těsně po vypršení trestu domácích se prosazuje Třebovský DOMINIK ŘEHÁK. Asistence: Kvasnička

17:03
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Hlavnička – 2 min., podražení).

15:01

15:00

14:23
    Při výhodě se dostal ke střele od červené čáry LIBOR JANSKÝ, a tak krátce před přestávkou poslal svůj tým do tříbrankového náskoku.

12:33
    Do úniku se dostal domácí Pitthard, ale hostující obránce mu znemožnil zakončit.

12:11
    Naopak tým hostí se pomalu, ale jistě, usazuje v útočném pásmu.

Svítkov Stars

Branky a nahrávky: 2. Král (Černický, Pitthard), 2. Kohoutek (Filip), 15. Janský (Novotný), 21. Hajník (Bureš), 33. Novotný (Kohoutek, Novotný), 44. Hajník (Černý) – 20. Řehák (Kvasnička)

HBC Svítkov Stars Pardubice: Černický M., Novotný L., Černý, Doležal, Filip, Hrnčíř ''A'', Janský, Michal, Pelikán ''A'', Staněk, Bureš, Černický D. ''C'', Hajník, Hlavnička, Kohoutek, Král, Novotný P., Novotný V., Pitthard, Večerník
    TJ Lokomotiva Česká Třebová: Sterenčák, Dobrovský ''C'', Podařil, Rybka, Procházka, Hynek, Švec ''A'', Válek ''A'', Řehák, Kvasnička, Tomeš, Sláma, Broulík, Doubrava

Rozhodčí: Kettner, Záhora