Ath. Bilbao – Espanyol 2:0 (kon.) | Real Betis – Villarreal 0:1 (kon.) | Atlético – Real Sociedad 1:0 (kon.)
Real Betis
0:1 (0:0)
Villarreal CF
Úterý 04.04.2017, 21:30 • Benito Villamarín (Sevilla) • Španělská LaLiga • 30. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas definitivně vše, dobrou noc přeje Petr Sumbal. (23:28:40)

Utkání sledovalo přímo na stadionu 25 477 diváků.

Utkání skončilo a z tří bodů se nakonec raduje favorizovaný Villareal. Ale cestu k vítězství neměl vůbec snadnou. První poločas skončil bez branek a až na začátku toho druhého se povedlo dostat Adrianu Lópezovi svůj tým dovedení. Centrovaný míč Ángela asi nešlo nedat do brány. Od té doby už se hosté nikam moc nehnali a nechávali spíš hrát Betis. V 62. minutě hlavičkoval vedle Pezzella. Pak mohl definitivně rozhodnout o výhře Villarealu střídající Bakambu, ale nastřelil v 86. minutě jen tyč. A brankovou konstrukci pak ještě ke své smůle trefil i v úplně poslední minutě záložník Betisu Ceballos.

90+5

90+5
    Rozhodčí Manzano sice ještě o minutu nastavení kvůli ošetřování Dos Santose prodloužil, nyní už ale píská konec utkání.

90+5
    Tak tohle fakt zamrzí! Dani Ceballos byl neuvěřitelně blízko vyrovnání, ale trefil z úhlu jen tyč!

90+4
    Nyní už jej domácí uzmuli a mají jednu z posledních šancí jít za vyrovnáním.

90+4
    Už se hraje a Villareal nechce půjčit Betisu míč.

90+3
    Dobrou minutu a půl získal Dos Santos pro svůj tým. Těžko říct, jak moc je jeho zranění vážné.

90+2
    Na trávníku leží Dos Santos a samozřejmě se mu nebude chtít nijak rychle vstávat.

90+1
    Víctor Ruiz byl nejvýš ve vzduchu a centrovaný míč hlavou poslal pryč.

90+1
    Rozhodčí dává Betisu ještě čtyři nastavené minuty na to, aby mohl vyrovnat.

90
    Betis pokračuje v nátlaku, čase se mu ale už notně krátí.

89
    K hlavičce se po rohovém kopu dostal Bruno González, ale nedokázal trefit bránu.

89
    Padro našel pěkný pasem ve vápně Castra, toho ale výborně odzbrojil Musacchio. Nebylo to dnes poprvé, kdy kapitán Villarealu svůj tým zachránil.

88
    A další míč směřující do pokutového území se stal jen kořistí brankáře Fernándeze.

87
    Jenže nebyl. Villareal dokázal míč odvrátit.

87
    Rubén Pardo byl faulován a domácí dostávají příležitost zahrávat zajímavou standardní situaci. Na střelu je to daleko, ale i centr může být gólový.