Espanyol – Alavés 1:0 (kon.) | Real Madrid – Atlético 1:1 (kon.) | Sevilla – La Coruňa 4:2 (kon.)
Malaga – Barcelona 2:0 (kon.)
Malaga CF
2:0 (1:0)
FC Barcelona
Sobota 08.04.2017, 20:45 • La Rosaleda, Málaga • Španělská LaLiga • 31. kolo

84
    Juan Carlos dnes také předvedl velmi dobrý výkon, už se ale vydal ze všech sil. Čerstvou krev na posledních pár minut přinese Jony.

77
    Střelec zatím jediného gólu zápasu Sandro Ramírez opouští za potlesku tribun hřiště, nahrazuje ho Charles.

67
    Mezitím poprvé střídá také Málaga. Aktivního Juanpiho Aňora nahrazuje Adalberto Peñaranda.

61
    Druhé střídání Barcelony v dnešním zápase. Andrého Gomese nahrazuje Paco Alcácer.