Skalica – Bratislava 2:3 (kon.)
HbK HOKEJMARKET Skalica
2:3 (0:1, 1:1, 1:1) Stav série: 1:2
LG AZ Hokej Bratislava
sk Sobota 08.04.2017, 13:00 • THE PALETY ARÉNA • Play-off Extraligy (SK) • Čtvrtfinále

Máme tu koniec. LG AB Hokej Bratislava sa po dnešnom vyhratom zápase ujíma vedenia v sérii 2:1. Dnes sme boli svedkami kvalitného stretnutia, hra sa prelievala z jednej strany na druhú. Nechýbali ani emócie a krásne gólové momenty. Zajtra je na programe ďalší zápas, ktorý veľa napovie. Podarí sa Skaličanom natiahnuť sériu alebo to LG na Záhorí ukončí? (14:53:01)

44:27
    LG AB Hokej Bratislava dáva gól! Tak toto je nepríjemná situácia pre domácich, ktorý prepadli v obrane a TAKÁČ pohotovo posiela loptičku za Komendou chrbát. Asistencie Kanich.

43:05
    Skalickí hokejbalisti sa pokúsili rýchlo rozohrať z hĺbky vlastnej obrannej tretiny, no loptička našla len súperove hokejky.

42:19
    Mikulčík uderil od modrej, jeho strelu ale Komenda dokázal pokryť. Nasleduje vhadzovanie po jeho pravici.

41:01
    Bundil putuje tretí raz na trestnú lavicu. Za vysokú hokejku inkasuje dve minúty.

40:27
    Skaličaniateraz získali loptičku na vlastnej modrej čiare, loptička opustil hraciu plochu a nasledovať tak bude vhadzovanie v strednom pásme.

39:03
    Hostia sú opäť v útoku, ale presnú strelu nevidíme. Od modrej čiary to skúšal Bundil, no jeho pokus Komenda s prehľadom spracoval pravým betónom.

38:10
    Opäť nám plný stav nevydržal. Válek dostáva dve minúty za sekanie.

37:57
    Skalica dáva gól! Domáci sa dostali do úniku, MARTINUSÍK dostal skvelú prihrávku od Sobola a prvý menovaný zrovnáva stav stretnutia na 2:2. Asistencie Sobol.

37:13
    Hostia z LG získali loptičku na buly, no po nepresnej prihrávke sa sami vyhostili z útočného pásma a čas početnej výhody o jedného muža sa im výrazne kráti.

36:45
    Skalica sa teraz vďaka dvojici Patinka– Martinusík dostala do rýchleho protiútoku, no domáci hráči teraz prekombinovali svoju akciu a stratili loptičku.

35:33
    Martinusík dostáva dve minúty za sekanie. Nasleduje krátka početná výhoda pre hostí v pomere 5 na 3.

34:56
    Rampáček to skúsil spoza kruhov, no jeho strela švihom bola zblokovaná mimo Moškovej brány.

33:36
    Zelenka oslabuje svoj tím v nevhodný moment. Dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

32:47
    Skalickí hokejbalisti sa presťahovali do útoku, no tam sa im nedarí. Hostia ich veľmi dobre zatláčajú k mantinelom a strelecký pokus neprichádza.

31:22
    Kostka nabil Ondriskovi, ktorý z prvej vystrelil príklepom, Komenda ale túto strelenú loptičku veľmi dobre videl, a tak vyráža do bezpečia.