Boston – Washington 1:3 (kon.) | Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 2:4 (kon.)
Detroit – Montreal 2:3 (po pr.) | Carolina – St. Louis 4:5 (1:2 po s.n.) | Florida – Buffalo 3:0 (kon.)
Toronto – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Winnipeg – Nashville 2:1 (kon.) | Dallas – Colorado 4:3 (1:0 po s.n.)
Arizona – Minnesota 1:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:3 (kon.) | San Jose – Calgary 3:1 (kon.)
Detroit – New Jersey 4:1 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 4:2 (kon.) | Tampa – Buffalo 4:2 (kon.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Ihned po odchodu Svobody na střídačku trefil téměř přes celé hřiště prázdnou branku JÁN SÝKORA! Bez asistence.

59:11
    Jihlava je v šesti!

55:30
    Po odrazu kotouče měl před sebou Schaus znovu odkrytou branku, tentokráte ji ale trefit nedokázal!

55:13
    Zeman úplně mimo hru seknul Chaloupku a Jihlavě ještě více ztěžuje situaci, přesilovka pro Dynamo.

53:33
    Petr Hubáček úplně katastrofálně namazal na modrou Jiřímu Říhovi! Jeho střela k velké úlevě domácích fanoušků skončila vedle.

53:06
    Dukla Jihlava si vyžádala oddechový čas.

52:16
    Jihlava dostává výhodu přesilové hry. Lukáš Nahodil totiž míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

50:13
    K odraženému kotouči se na hranici útočného pásma dostal Petr Sýkora a jeho ostrý příklep Svoboda vyráží nad!
    48:46 Nicholas SCHAUS - 2:1

48:46
    Další využitá přesilovka a Pardubice vedou o gól! Tomáš Rolinek v útočném pásmu odvedl skvělou práci, když vybojoval kotouč, vyšachoval Svobodu ze hry a předložil kotouč před prázdnou bránu, odkud jej do sítě doklepl CHARLES NICHOLAS SCHAUS! Asistence: Tomáš Rolinek.

47:42
    Nahodil při přesilovce ze stejné pozice trefuje špičku Svobodova betonu!

47:32
    Michal Bárta byl v přečíslení dvou na jednoho podražen Davidem Kajínkem a Dynamo si zahraje další přesilovku.
    42:08 Lukáš NAHODIL - 1:1

42:08
    Během baráže je Dynamo při přesilovkách opravdu nebezpečné, což potvrzuje vyrovnávacím gólem během další početní výhody! Nicholas Schaus posunul kotouč na modré čáře Petru Sýkorovi, který našel mezi kruhy dobře postaveného LUKÁŠE NAHODILA, jenž propálil Svobodu! Asistence: Petr Sýkora a Nicholas Schaus.

41:25
    Faulem se provinil Filip Dundáček, který fauloval vysokou holí.

39:38
    Petr Sýkora dostal přihrávku od Rolinka přímo před branku, ale z bezprostřední blízkosti přestřelil!

38:09
    V závěru třetiny dostávají Pardubice velikou možnost vyrovnat! Na trestnou lavici totiž na dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště míří Richard Diviš.

35:48
    Jeden z domácích obránců následně nahodil puk na Svobodu. Matěj Beran po přerušení atakoval soupeře a vysloužil si trest dvě plus deset za zásah do oblasti hlavy nebo krku. Dvouminutový trest odpykává Ondřej Panna.

34:48
    Domácí si nyní nerozuměli a byl z toho jihlavský únik dvou na nikoho! S vypětím všech sil se nakonec dokázal poměrně včas vrátit Nicholas Schaus, ale Březinově střele stejně nezabránil. Tu však zneškodnil Martin Růžička!

34:15
    Skrumáž před domácí brankou! Richard Diviš svou bojovností dlouho dokázal držet puk v těsné blízkosti Růžičky. Nakonec domácí situaci zažehnali.

32:06
    Jihlava si nakonec zahraje přesilovou hru. Petr Sýkora míří na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

30:21
    Po Schausově přistrčení se před Svobodu prodral David Tomášek, ale Miroslav Svoboda jeho pokus vytěsnil!

28:18
    Jihlavští ujížděli dva na jednoho, ale nakonec z toho byla individuální akce, kterou zastavil Martin Růžička!

26:20
    První střela na bránu v přesilovce a hned to zavánělo gólem. Filip Seman si vyjel z rohu až před Růžičku a snažil se puk procpat mezi betony! Růžička stihl včas zareagovat.

24:42
    Duklu čeká další přesilová hra! Michal Bárta potrestán za sekání.

22:05
    Tomáš Jiránek parádně zmátl obránce naznačením střely a zadovkou poslal kotouč na Radka Hubáčka, Růžička si musel dávat pozor!

19:37
    Martin Růžička poté přerušil hru a došlo k další rozmíšce. Jako potrestaný z ní vyšel Tomáš Rolinek, který inkasuje dvě minuty za napadení. Jihlava tak bude mít na začátku druhé třetiny výhodu přesilové hry.

19:34
    Petr Sýkora nestihl puk na modré čáře a Filip Seman se po přiťuknutí Richarda Diviše dostal do samostatného úniku! Zakončení se mu nepovedlo podle představ a jeho pokus skončil těsně vedle branky.

18:13
    Tomášek byl po jeho pokusu o zakončení faulován Davidem Březinou a následně se strhla potyčka. V ní byli nejaktivnější Matěj Beran s Jiřím Říhou a oba aktéři si shodně vysloužili dvě plus dvě minuty za hrubost. Dynamo čeká přesilová hra.

18:13
    Před Tomáškem se otevřel prostor, ale jeho střela prolétla jen těsně mimo!

16:40
    Čachotský ihned po buly parádní přihrávkou vybídl Filipa Semana a Martin Růžička musel zakročit!
    13:19 Jiří ŘÍHA - 0:1

13:19
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dlouho se zdálo, že Jihlava se k další střele neodhodlá, ale po přihrávce Petra Šidlíka podruhé vystřelil JIŘÍ ŘÍHA a propálil Růžičku! Asistence Petr Šidlík.

12:12
    Jihlava si po uplynutí Zemanova trestu zahraje přesilovku 5 na 3! K velké nevoli domácích fanoušků putuje na trestnou lavici Ctirad Ovčačík, který atakoval soupeře úplně stejně, jako tomu bylo bez potrestání na opačné straně hřiště.

11:41
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, Tomáš Rolinek míří na trestnou lavici za sekání.

11:26
    Schaus poslal kotouč přímo před branku volnému Rolinkovi, kterému stačilo pouze doklepnout za Svobodu, ale domácí kapitán minul!

10:18
    Přesilovku si zahraje také Dynamo. Na dvě minuty za napadení totiž míří na trestnou lavici jihlavský Adam Zeman.

08:41
    O velký závar před Svobodou se teď postarali domácí, když Čáslava nepříjemně nahodil kotouč před branku a hned několik hráčů se pokusilo překonat zaskočeného brankáře Jihlavy. Nejblíže byl Matěj Beran, ale Svoboda nakonec byl ve správný čas na správném místě!

04:02
    Lukáš Nahodil šikovně obešel dva jihlavské hráče a z ostrého úhlu trefil tyč Svobodovy branky!

01:38
    Michal Bárta se snažil co nejrychleji odehrát kotouč před dojíždějícím protihráčem a puk zamířil až do ochranné sítě. První přesilovka pro Duklu.

Marek Votke

Jakub Cimburek

Branky a nahrávky: 43. Nahodil (P. Sýkora, Schaus), 49. Schaus (Rolinek), 60. J. Sýkora – 14. J. Říha (Šidlík)

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (J. Hübl) – Schaus, Ščotka, Trončinský, Chaloupka, Ovčačík, Čáslava, Zajíc – P. Sýkora, Nahodil, Rolinek – J. Sýkora, Špirko, Hubáček – Beran, Tomášek, Bárta – Starý, T. Kaut, Panna.
    HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Brož) – J. Říha, Kajínek, Bilčík, Dundáček, Půža, Šidlík, Kaláb – Důras, J. Skořepa, Diviš – Jiránek, Hubáček, Anděl – Čachotský, F. Seman, Zeman – Danišovský, Březina, Jergl.

Rozhodčí: Svoboda, Šír – Jelínek, Pešek

Diváci: 10 194 (vyprodáno)