Detroit – New Jersey 4:1 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 4:2 (kon.) | Tampa – Buffalo 4:2 (kon.)
Toronto – Columbus 2:3 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Philadelphia – Carolina 3:4 (1:2 po s.n.) | Washington – Florida 0:2 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 4:3 (po pr.)
Edmonton – Vancouver 5:2 (kon.)
Anaheim Ducks
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Los Angeles Kings
Pondělí 10.04.2017, 02:30 • Honda Center, Anaheim • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a u onlajnů z play-off zámořské NHL se těším na přečtenou! (05:39:56)

Dnešní utkání sledovalo 16 564 diváků.

Utkání mezi Anaheimem Ducks a Los Angeles Kings právě skončilo. O vítězství domácích rozhodl v první minutě prodloužení Shea Theodore. Jonathan Bernier si v brance Ducks připsal 15 zákroků. Kapitán Ryan Getzlaf v utkání zapsal 3 asistence. Ducks si díky dnešní výhře zajistili divizní titul a v prvním kole play-off narazí na Calgary Flames.

60:53 Shea THEODORE - 4:3

60:53
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Ducks vyhráli vhazování, kotouč se dostal do středního pásma, odkud vyslal Rakell do samostatného úniku SHEA THEODORA, a ten vymetl všechny pavučiny v horním rohu Quickovy branky. Pro jednadvacetiletého beka domácích druhá branka v sezoně. Asistence: Rickard Rakell, Ryan Getzlaf.

60:46
    Puk končí v ochozech Honda Center, vhazovat se bude v obranné třetině domácích.

60:05
    Vhazování pro Anaheim.

60:01

Šedesát minut řádné hrací doby o vítězi nerozhodlo, uvidíme tedy pětiminutové prodloužení, v případě nutnosti pak mohou rozhodnout samostatné nájezdy.

Anaheim Ducks získají z tohoto utkání minimálně jeden bod, což jim stačí k zisku divizního titulu.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57
    Kesler to ještě zkusil z levého kruhu pro vhazování, Quick vyrazil.

59:33
    Doughty s pukem ve střední třetině.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 1. Eaves (Getzlaf), 30. Vermette (Getzlaf, Rakell), 52. N. Thompson (Montour, H. Lindholm), 61. Theodore (Rakell, Getzlaf) – 12. Doughty (Martinez, Pearson), 36. Clifford (Gravel, Dowd), 48. D. Brown (Iginla, Forbort)

Anaheim Ducks: Bernier (Gibson) – Theodore, Montour, H. Lindholm, Manson, Vatanen, Bieksa – Rakell, Getzlaf (C), Eaves – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – L. Shaw, Vermette, Perry (A) – Wagner, N. Thompson, O. Kaše.
    Los Angeles Kings: Quick (Bishop) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Gravel, McNabb, Martinez – Iginla, Kopitar (C), D. Brown – Pearson, J. Carter (A), Toffoli – Dowd, Andreoff, Gáborík – Clifford, N. Shore, Lewis.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Justin StPierre – Trent Knorr, Kiel Murchison

Diváci: 16 564