Pátek 14.04.2017, 16:00 • Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

Máme dobojováno, Líšeň nakonec jednogólový výsledek ustrážila až do závěrečného hvizdu a připisuje si veledůležité body do tabulky, Slovácko naopak může smutnit, neboť ví, že s posledním týmem tabulky mohlo nějaký ten bod uválčit. (17:52:21)

Hlavní rozhodčí přidal nad rámec základní hrací dobu jednu minutu.

Žlutou kartu dostává Lamine Fall

83
    Žlutou kartu dostává Patrik Demeter.

83
    Už nás zbývá zhruba deset minut, domácí se ve druhém poločase jen brání, avšak zatím úspěšně. Hosté mají míč neustále u kopaček, nicméně stále prohrávají o jednu jedinou branku.

80
    Žlutou kartu dostává Miroslav Král.

77
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Denis Frimmel, přichází Václav Minařík.

77
    Ve druhém poločase se Líšeň dostává k míčí jen sporadicky, nyní zahrávala rohový kop, který ale rozruch před hostující brankou nevytvořil.

73
    A nyní ta stejná písnička, domácím v dnešním utkání funguje obrana na jedničku, hosté se ne a ne prosadit.

70
    Hosté mají už jen necelých dvacet minut, aby s výsledkem ještě něco udělali. Nyní je při snaze o vyrovnání zachytil v pasti praporek pomezního.

67
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Yu Kanghyun, přichází Michal Kohút.

65
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Michal Bednář, přichází Arutjun Ovsepjan.

65
    Hosté se tlačili za zakončením, což se jim také povedlo, nicméně k ohrožení Kotnourovy svatyně to nevedlo.

63
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Juraj Chvátal, přichází Marek Flasar.

62
    Máme za sebou dvě třetiny zápasu, Slovácko se nadále snaží o vyrovnání, nicméně naráží na prozatím skvěle fungující obranu domácích.

60
    Žlutou kartu dostává Libor Daněk.

55
    Žlutou kartu dostává Kryštof Pospíšil.

55
    Po ojedinělém útoku domácích nemusel Semanko řešit nic vážnějšího a sám také uvede míč opět do provozu.

53
    Slovácko se nadále tlačí za vyrovnáním, k ničemu vážnějšímu se ale zatím nedostává.

50
    Žlutou kartu dostává Filip Kubala

49
    Hosté měli k dispozici svůj druhý rohový kop v dnešním zápase, nic ale z něj nevytěžili.

48
    Slovácko vstoupilo do druhé poločasu aktivněji, zatím to jsou hosté kteří jsou neustále u míče.

46

Máme za sebou první dějství, ve kterém byl aktivnější domácí celek, tedy Líšeň a po zásluze vede po prvních pětačtyřiceti minutách nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Pro domácí by to byly velmi důležité body na cestě za záchranou, stále je ale před námi následujících pětačtyřicet minut a stav utkání se může ještě stále obrátit. Druhý poločas začne přibližně v 17:03.

45

45
    Tím kdo obdrží první žlutou kartu utkání je hostující hráč Lukáš Křivánek.

44
    Před koncem prvního dějství byl ještě jeden z hostujících hráčů zachycen v ofsajdu.

40
    Líšeň se dostala ke střele, kterou Semanko vyráží na rohový kop.

38
    Ze své poloviny uvedou míč do hry opět domácí, blíží se nám konec prvního poločasu, uvidíme ještě nějakou branku do šatny?

34
    Iniciativu v posledních minutách přebrali hosté, kteří si vypracovali několik střeleckých příležitostí, vyrovnání se ale zatím nekoná.

32
    O pár minut později bylo v ofsajdu přistiženo i Slovácko, domácí jsou tak u míče.

30
    Líšeň rozjela útočnou akci, jenže tu okamžitě zastavuje praporek pomezního rozhodčího znamenající ofsajd.

28
    Domácí rozehrávali volný přímý kop, který ale k zvýšení vedení nevedl. Blíží se nám uplynutí třetiny zápasu, nyní je to spíše boj ve středu hřiště.

24
    První rohový kop mělo k dispozici také Slovácko, výsledkem je ale nepřesná střela a Kotnour v brance domácích tak mohl zůstat ledově klidným.

23
    Hosté po zásluze vstřelily úvodní branku utkání, odpovědět nyní musí Slovácko, pokud si tedy chce odvést nějaký ten bod.

21
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PATRIK DEMETER.

20
    Nebezpečený volný kop měla k dispozici Líšeň, nic vážnějšího pro Semanenkovu bránu ale nehrozilo.

16
    Máme za sebou prvních patnáct minut utkání, branku jsme zatím neviděli, i když snaha obou celků se upřít nedá. Nyní jsou u míče hostující hráči, kteří vhazují na útočné polovině.

13
    Zároveň je zapotřebí říci, že Líšeň je posledním celkem soutěže a jakákoliv další ztráta může mít fatální následky.

10
    První rohový kop budou zahrávat domácí borci, kteří jsou v úvodních minutách aktivnějším týmem.

9
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Tomáš Machálek , přichází Denis Frimmel.

9
    Nyní už domácí zacílili přesněji, nicméně ani tato střela nevede k vedoucí brance utkání.

7
    A znovu se Líšeň díky své úvodní aktivitě přiblížila na dostřel hostující bráně, nicméně i další střelecký pokus byl nepřesný.

5
    První střelu, i když nepřesnou mají na svědomí domácí fotbalisté, následně brankář Semanko uvede míč opět do provozu.

3
    Na útočné polovině měli možnost vhazovat hosté, po nepřesné akci ale kombinují opět kolem své šestnáctky.

2
    Oba týmy si v úvodních minutách vyzkoušeli své první útoky, které ovšem nikam nevedly.

1

SK Líšeň: Kotnour – Král, Bednář, Čampa (C), Krška, Machálek, Pospíšil, Zezula, Demeter, Daněk, Fall
    Náhradníci: Rychetský – Minařík, Voda, Ovsepjan, Frimmel

1.FC Slovácko B: Semanko – Chvátal, Suchý (C), Tkáč, Vinkler, Tischler, Kubala, Křivánek, Mareš, Pospíšil, Yu
    Náhradníci: Trmal – Kohút, Čajka, Kucera, Kudriavtcev, Flasar

Rozhodčí: Nejezchleb – Mayer, Petr.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.