Berdych – Haas 2:1 (kon.) | Wawrinka – Veselý 2:1 (kon.)
Jiří Veselý
Jiří Veselý
1
2 6 2
Středa 19.04.2017, 11:12ATP Monte Carlo - Rolex Monte-Carlo Masters (antuka) • 2. kolo

6:2
    Jiří Veselý končí tento zápas dvojchybou! Stan Wawrinka po výhře 6:2, 4:6 a 6:2 postupuje do osmifinále Masters v Monte Carlu.

40-15
    Stan Wawrinka si vypracovává dva mečboly!

5:2
    Stan Wawrinka končí tento gem esem a v rozhodující třetí sadě jde do vedení 5:2!

4:2
    Return Wawrinky směřoval pouze do sítě, Jiří Veselý tak snižuje stav třetího setu na 2:4!

4:1
    Return Veselého směřoval pouze do autu, Stan Wawrinka tak potvrzuje brejk z předchozí hry a v rozhodujícím třetím setu vede již 4:1!

3:1
    Jiřímu Veselému se nepovedl volej, o svůj servis tak přichází čistou hrou a Stan Wawrinka jde v rozhodujícím třetím setu do vedení 3:1!

40-0
    Po zkaženém forhendu soupeře má Švýcar k dispozici tři brejkboly!

2:1
    Bekhend Stana Wawrinky opět zaúřadoval, míček se snesl přesně do rohu dvorce! Švýcar tak jde v rozhodujícím třetím setu do vedení 2:1.

1:1
    Jiří Veselý vítězí v gemu na svém servisu čistou hrou a v rozhodující třetí sadě srovnává na 1:1.

1:0
    Stan Wawrinka se nenechal rozhodit ztrátou prvního fiftýnu a ziskem čtyř míčků v řadě vítězí v prvním gemu třetí sady.

4:6
    Jiří Veselý skvěle zaservíroval, return soupeře směřoval pouze do sítě a český tenista tak ve druhé sadě vítězí poměrem 6:4! O postupujícím do osmifinále Masters v Monte Carlu rozhodne třetí set.

15-40
    Švýcarský tenista odehrál míček z forhendu pouze do sítě a Jiří Veselý má k dispozici dva setboly!

4:5
    Veselý si obíhal return na forhend, avšak míček do dvorce umístit nedokázal a Stan Wawrinka tak snižuje stav druhé sady na 4:5.

3:5
    Jiří Veselý si dokázal opět pomoci chytrým zkrácením hry, potvrzuje brejk z předchozí hry a ve druhé sadě jde do vedení 5:3!

3:4
    Stan Wawrinka ve velmi nevhodný moment vyprodukoval první dvojchybu utkání a přichází o svůj servis! Jiří Veselý vede ve druhé sadě 4:3.

15-40
    Jiří Veselý skvěle zareturnoval pod nohy soupeře a po Wawrinkově forhendu do sítě má k dispozici dva brejkboly!

3:3
    Wawrinkovi nevyšel útok z forhendu, Jiří Veselý srovnává stav druhého setu na 3:3.

3:2
    Stan Wawrinka končí další čistý gem na svém servisu esem a jde do vedení 3:2.

2:2
    Nyní ale Jiří Veselý dobře zaservíroval, Stan Wawrinka returnoval až za základní čáru a ve druhém setu je tak srovnáno na 2:2.

2:1
    Švýcarský tenista končí gem vítězným forhendem a jde ve druhém dějství do vedení 2:1.

1:1
    Opět zafungovalo podání českého tenisty, který si jím otevřel dvorec a následným forhendem do volného prostoru gem ukončil. Ve druhé sadě je srovnáno na 1:1.

40-40
    Rodák z Příbrami dalším skvělým podáním srovnává na shodu!

40-15
    Delší výměna dospěla v bekhendový úder českého tenisty do sítě, Švýcar má k dispozici dva brejkboly!

1:0
    Return Veselého směřoval zcela mimo kurt a Stan Wawrinka tak v úvodním gemu druhé sady vítězí čistou hrou!

6:2
    Stan Wawrinka opět nechal zaúřadovat svůj nádherný jednoručný bekhend a vítězným returnem po čáře rozhoduje o svém triumfu v úvodní sadě!

40-30
    Delší výměna vyústila v bekhendovou chybu českého tenisty, který bude čelit prvnímu setbolu!

5:2
    Jiří Veselý končí nepříliš povedený gem returnem do poloviny sítě, Stan Wawrinka potvrzuje brejk a vede v úvodním setu již 5:2.

4:2
    Jiří Veselý si neporadil s returnem pod nohy, míček odehrál pouze do sítě a Stan Wawrinka tak zaznamenává další brejk a vede 4:2.

40-15
    Wawrinka zaznamenává druhý vítězný bekhend v tomto gemu a má k dispozici dva brejkboly!

3:2
    Nyní českému tenistovi výrazně pomohla páska, která změnila směr letu míčku, a ten dopadl přesně na čáru těsně za síť! Jiří Veselý si tak čistou hrou bere ztracené podání zpět a v úvodní sadě již prohrává pouze 2:3!

0-40
    Forhend Wawrinky směřoval pouze do deblového koridoru a Jiří Veselý tak má k dispozici tři brejkboly!

3:1
    Český tenista vyslal ze své rakety povedený druhý servis, který Stan Wawrinka nedokázal zreturnovat do kurtu. Jiří Veselý tak snižuje stav úvodní sady na 1:3.

3:0
    Stan Wawrinka zaznamenává první eso utkání, potvrzuje brejk z předchozí hry a jde do vedení 3:0.

2:0
    Jiří Veselý končí tento gem přetaženým forhendem a hned na úvod zápasu přichází o svůj servis! Stan Wawrinka vede 2:0.

40-30
    Veselý opět poslal míček z bekhendu pouze do sítě a nabízí soupeři brejkbol!

1:0
    Jiří Veselý zahrál z bekhendu pouze do sítě, Stan Wawrinka vítězí v úvodním gemu čistou hrou a jde do vedení 1:0.